BNP Paribas

Kontrola stanu zobowiązań

Do najczęstszych rodzajów zobowiązań możemy zaliczyć rozliczenia z kontrahentami, płatności z tytułu wynagrodzeń dla pracowników, zobowiązania wobec Urzędu Skarbowego czy ZUS.
Bank BNP Paribas oferuje niezbędne narzędzia pozwalające na łatwy, szybki i bezpieczny sposób efektywnego zarządzania swoimi zobowiązaniami.

MultiCash

Jedną z podstawowych metod dostępu do rachunku jest bankowość elektroniczna lub internetowa. Klient korporacyjny nie musi odwiedzać oddziału, żeby uzyskach informację na temat obrotów na rachunkach firmy, może inicjować przelewy z uwzględnieniem podziału uprawnień do dysponowania nimi. Dodatkowo istnieje możliwość współpracy naszych programów z systemami finansowo-księgowymi klienta usprawniając i oszczędzając czas. W naszej ofercie posiadamy system bankowości elektronicznej MultiCash.

Zalety:

  • niższe koszty - klient posiada ciągły dostęp do danych na rachunkach i możliwość przesyłania płatności bezpośrednio z firmy.
  • elastyczność - nasza bankowość elektroniczna jest ściśle dopasowana do potrzeb klienta poprzez fachowe doradztwo (już na poziomie zgłoszenia).
  • mobilność - możliwość pracy w różnych lokalizacjach i zdalnej autoryzacji.
  • bezpieczeństwo - zabezpieczenia na najwyższym poziomie zarówno po stronie aplikacji jak i banku.
© 2015 Bank BGŻ BNP Paribas S.A. | Nota prawna