BNP Paribas
ban_planet_system_pl

Pl@net - system bankowości internetowej

Pl@net jest nowoczesnym system bankowości internetowej, dzięki któremu możesz załatwić wizytę w banku będąc jednocześnie w zupełnie innym miejscu - przez cały rok i o dowolnej porze - wystarczy tylko dostęp do Internetu. Pl@net to zbiór najlepszych praktyk i osiągnięć informatycznych, co zapewnia najwyższy standard pracy w systemie.

Funkcjonalność systemu jest dostosowana do potrzeb Klientów indywidualnych i małych przedsiębiorstw.

Pl@net to system:

 • Funkcjonalny - Pl@net umożliwia efektywne zarządzanie wszystkimi produktami bankowymi: rachunkami, kartami, kredytami i produktami inwestycyjno-oszczędnościowymi.
 • Intuicyjny - System Pl@net cechuje się dużą przejrzystością prezentacji danych i intuicyjnością użytkowania, dzięki czemu korzystanie z niego nie stwarza problemów nawet tym osobom, które wcześniej nie korzystały z bankowości internetowej. Na wszelki wypadek w systemie dostępna jest "Pomoc", która w prosty sposób wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Możesz też skorzystać z "Podręcznika użytkownika".
 • Bezpieczny - Pl@net to system bardzo bezpieczny dzięki zastosowaniu wielu uzupełniających się mechanizmów bezpieczeństwa.
 • Kompleksowy - Pl@net zapewnia zintegrowany dostęp do wszystkich rachunków i produktów bankowych. Jeżeli prowadzisz biznes, to w prosty sposób możesz przejść - bez konieczności powtórnego przelogowywania - z ekranów obsługujących Twoje prywatne finanse do rachunków Twojej firmy.
 • Niezawodny - Pl@net to gwarancja dostępu do zawsze aktualnych danych i usług bankowych.

Zarządzaj rachunkiem firmowym i indywidualnym w jednym systemie

Pl@net to idealne rozwiązanie dla Klientów indywidualnych i małych przedsiębiorstw. Jeśli prowadzisz biznes, to w prosty sposób możesz przejść - bez konieczności powtórnego przelogowywania - z ekranów obsługujących Twoje prywatne finanse do rachunków Twojej firmy.

Korzystaj z informacji na bieżąco

W zarządzaniu rachunkami i innymi produktami bankowymi pomogą Ci powiadomienia informujące o wybranych zdarzeniach (np. realizowanych transakcjach, zbliżającym się terminie płatności raty kredytowej) w postaci wiadomości SMS lub wiadomości e-mail.

Zawnioskuj o system

Aby zostać użytkownikiem systemu Pl@net należy udać się do oddziału. Dodatkowych informacji udzielą Ci konsultanci Centrum Telefonicznego pod numerem 801 367 847 lub (+48 22) 566 93 00.

Korzyści z użytkowania Pl@net

 • Wygoda
  Pl@net to najwygodniejsza forma dostępu do rachunków i produktów bankowych z dowolnego miejsca o dowolnej porze. Po zalogowaniu się do systemu użytkownik może dokonywać prawie wszystkich operacji, jakie wcześniej wymagały od niego wizyty w oddziale.
 • Oszczędność czasu
  Dzięki Pl@net oszczędzasz czas związany z dojazdami do oddziału.
 • Wyższe oprocentowanie
  Usługi realizowane przy użyciu Pl@net charakteryzują się preferencyjnymi warunkami cenowymi. 
 • Bezpieczeństwo
  Pl@net to system bardzo bezpieczny. Przekonaj się, że Twoje pieniądze w sieci mogą być równie bezpieczne jak w banku.
 • Obniżenie kosztów
  Dzięki Pl@net eliminujesz koszty dojazdów do oddziału i koszty telefonów do Centrum Telefonicznego.
 • Dostosowanie do indywidualnych potrzeb
  Pl@net udostępnia dwie równoważne metody logowania i autoryzacji transakcji, jakie Klient wybiera w zależności od swoich preferencji. Ponadto system umożliwia personalizację niektórych funkcji.
© 2015 Bank BGŻ BNP Paribas S.A. | Nota prawna