ROZPOCZNIJ DOBRZE NOWY ROK SZKOLNY - złóż wniosek o świadczenie 300+

Bank zmieniającego się świata

Karty kredytowe Banku BNP Paribas nagrodzone w rankingu Złoty Bankier

Karta kredytowa

Bank BNP Paribas zajął trzecie miejsce w rankingu Złoty Bankier w kategorii „Karta kredytowa”. To kolejna nagroda zdobyta przez Bank po ubiegłorocznej złotej statuetce dla najlepszego kredytu hipotecznego. Najlepsze banki w kategoriach produktowych są wyłaniane przez ekspertów branżowych na podstawie wyników badania.

Nagroda została przyznana przez ekspertów portalu Bankier.pl i „Pulsu Biznesu”, na podstawie ankiet badających szczegółowe parametry oferowanych produktów.

 

 

 

 

 

Wysokie miejsce to wynik m.in. bardzo dobrej oceny funkcjonalności naszych kart kredytowych. To bardzo cenne wyróżnienie. Po raz kolejny jesteśmy nagrodzeni w konkursie, w którym szczególny nacisk kładzie się na innowacyjność, najlepsze praktyki rynkowe i trafianie w potrzeby klientów – mówi Robert Mańczak, Dyrektor Departamentu Produktów Gotówkowych w Banku BNP Paribas.

Konkurs Złoty Bankier jest organizowany przez redakcje portalu Bankier.pl oraz dziennika „Puls Biznesu”. W tegorocznej edycji motywem przewodnim były pokolenia. Badając oferty produktowe, jurorzy sprawdzali nie tylko, czy banki uwzględniają różne grupy wiekowe klientów, ale także, czy proponowane produkty są dostosowane do ich realnych potrzeb i stylu życia.

 

W poprzedniej edycji konkursu Bank BNP Paribas zwyciężył w kategorii „Kredyt hipoteczny” i zdobył wyróżnienie w kategorii „Innowacja Fin-Tech” za wdrożenie podpisu elektronicznego firmy Autenti w procesach kredytowych.

Więcej informacji na temat rankingu Złoty Bankier można znaleźć na stronie: https://www.bankier.pl/zlotybankier/.

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Rolnictwo

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i licencjacką o tematyce agro

Bank BNP Paribas po raz drugi wyłoni studentów, którzy w swojej pracy dyplomowej najtrafniej analizują wyzwania i szanse współczesnego rolnictwa.

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

e-commerce

Jak przygotować dobre opisy i zdjęcia produktów – zapraszamy na webinar

W ramach cyklu Mała Firma Online, czyli  jak prowadzić mały biznes w internecie- zapraszamy na cykl…

Czytaj więcej