Fit for Green DealFood for the next generations

Gotowi na Europejski Zielony Ład

O konferencji

Bank BNP Paribas jest pomysłodawcą Food & Agro Conference, która pierwotnie nosiła nazwę Agrokonferencji. Pierwsza edycja tego wydarzenia skierowanego do sektora rolno-spożywczego została zorganizowana w 2006 r. i przez kolejne 15 lat stała się ważnym, dorocznym spotkaniem Banku z klientami i instytucjami z tej branży. Przez uczestników doceniana jest jako ważna platforma wymiany poglądów, świetna okazja do merytorycznej dyskusji, poruszania tematów aktualnych i istotnych dla producentów, przetwórców, dostawców i dystrybutorów działających w agrobiznesie. Wielu ceni sobie niepowtarzalną, rzeczową i przyjazną atmosferę Agrokonferencji.

W 2020 roku Agrokonferencja zyskała międzynarodowy charakter i przekształciła się w Food & Agro Conference.

Food & Agro Conference 2021 odbędzie się pod hasłem Fit for Green Deal – food for the next generations. Gotowi na Europejski Zielony Ład. Podczas wydarzenia będziemy analizować złożone uwarunkowania i ogromne szanse związane z nową unijną polityką wzrostu, która w bezprecedensowy sposób określi kierunki i dynamikę transformacji sektora produkcji żywności na wiele kolejnych lat. W konferencji wezmą udział eksperci z Polski i z zagranicy oraz czołowi reprezentanci europejskiego i krajowego sektora. Wspólnie stworzymy przestrzeń dla otwartej wymiany myśli i różnych punktów widzenia.

Zarejestruj się
14 10 21

Prelegenci

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję