Bank zmieniającego się świata
Otwórz konto Weź kredyt
 
 


Lokata dla Wpływowych
5% w skali roku


Dla uczestników sprzedaży premiowej
Konto z kartą dla Wpływowych

Dostępność
Oddziały

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

Kalkulator Lokaty dla Wpływowych kalkulator

Elementy do wyboru wartości i okresu wpłaty

Oprocentowanie stałe w skali roku 5,00%

Twój zysk:

Odnowienie lokaty

Jak otworzyć lokatę dla Wpływowych

Lokatę dla Wpływowych możesz otworzyć w okresie 2 miesięcy od dnia zawarcia Umowy Ramowej w zakresie Konta Osobistego z Planem Taryfowym Konto Otwarte na Ciebie które zostało otwarte w sprzedaży premiowej „Konto z Kartą dla Wpływowych”.1
Możesz otworzyć jedną Lokatę dla Wpływowych.2

1

Umów się w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji

Umów się w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji

Zarezerwuj spotkanie na konkretną datę i godzinę i oszczędzaj swój czas.

umów się

2

Doradca zbada Twoje potrzeby

Doradca zbada Twoje potrzeby

Ustalicie kwotę lokaty i doradca otworzy ją dla Ciebie.

3

Dostaniesz potwierdzenie, że lokata została otwarta

Dostaniesz potwierdzenie, że lokata została otwarta.
Lokatę możesz sprawdzić w bankowości internetowej GOonline i aplikacji GOmobile

DOKUMENTY

 
Umowa ramowa
 
Komunikat do Umowy ramowej
 
Tabela oprocentowania
 
Taryfa Prowizji i Opłat

1 Lokatę dla Wpływowych może otworzyć Klient w okresie 2 miesięcy od dnia zawarcia w Oddziale Banku Umowy Ramowej w zakresie Konta Osobistego z Planem Taryfowym Konto Otwarte na Ciebie, płatniczej karty debetowej Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat i dostępu do Systemu Bankowości Internetowej GOonline i Aplikacji Mobilnej GOmobile i przystąpienia do sprzedaży premiowej „Konto z Kartą dla Wpływowych”. Do sprzedaży premiowej może przystąpić Klient, który w okresie 12 miesięcy przed zawarciem ww. Umowy Ramowej nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego w Banku. Sprzedaż premiowa trwa od 6 maja 2024 roku do osiągnięcia 2 000 przystąpień, jednak nie dłużej niż do 10 grudnia 2024 roku. Szczegółowe warunki sprzedaży premiowej opisane są w Regulaminie sprzedaży premiowej „Konto z Kartą dla Wpływowych” dostępnym w oddziałach Banku.

2 Klient może otworzyć jedną Lokatę dla Wpływowych. W przypadku konta wspólnego można otworzyć tylko jedną Lokatę dla Wpływowych, niezależnie od liczby współposiadaczy. Klient, który posiada zarówno konto indywidualne i wspólne może otworzyć tylko jedną Lokatę dla Wpływowych.

Lokata odnawialna po upływie okresu jej trwania, odnowi się na ten sam okres na warunkach wskazanych w części „Oprocentowanie stałe dla lokat odnawiających się” w Tabeli oprocentowania obowiązującej w dniu odnowienia.

Produkt nie jest przeznaczony dla klientów z Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny.