logo PHZ

Chiny i Daleki Wschód – jak pandemia zmieniła handel w tym rejonie świata

Weź udział       ▼
Wybierz dogodny termin:
2020-06-19 09:30-11:00

Proszę zaznaczyć poniższe pola w celu potwierdzenia przeczytania poniższych informacji i wyrażenia wskazanych tam zgód.

Partnerzy

partner logo partner logo partner logo partner logo

O konferencji

Chiny jako pierwsze wracają do nowej normalności po pandemii. W trakcie spotkania połączymy się na żywo z Szanghajem i odpowiemy na kluczowe z punktu widzenia przedsiębiorcy pytania: Jak lockdown wpłynął na zwyczaje konsumenckie? W jaki sposób przenieść osobiste relacje z kontrahentami do wirtualnego świata? Czy to dobry moment, żeby wejść do Chin i na Daleki Wschód i jak to bezpiecznie zrobić?

Zapraszamy do wspólnej dyskusji ze specjalistami i przedsiębiorcami.

Agenda

 

  • Azja i Daleki Wschód – jak pandemia zmieniła biznes
    Jacek Strzelecki, niezależny ekspert i autor kilkuset tekstów dot. rynku chińskiego i dalekowschodniego
  • Chiny – nowa rzeczywistość po pandemii
    Michał Bielewicz, menedżer, działający w Szanghaju ekspert ds. sprzedaży do Chin i ochrony znaków towarowych
  • Panel dyskusyjny z udziałem przedsiębiorców i doradców działających na rynku chiński
    Jerzy Śledziewski, BNP Paribas, Janusz Władyczak, KUKE, Andrzej Osiński, Bisnode Polska, Andrzej Juchniewicz, PAIH, przedsiębiorcy
ikon Agenda

Prelegenci

Artur Osiecki

prowadzący

dziennikarz/redaktor działu ekonomicznego „Rzeczpospolitej”. Specjalizuje się w tematyce funduszy UE i eksportu. Moderator konferencji i debat o tematyce ekonomiczno-gospodarczej. Od początku zaangażowany w realizację Programu Handlu Zagranicznego. Absolwent WDiNP UW oraz studiów podyplomowych na WNE UW.

Jacek Strzelecki

prelegent

niezależny ekspert ds. chińskiego rynku rolno-spożywczego. Prawnik, studiował także język chiński na Uniwersytecie Fudan w Szanghaju. Od 1997 r. zajmuje się gospodarką, finansami i prawem gospodarczym Chin. Autor kilkuset tekstów na temat chińskiej gospodarki i finansów. Od kilku lat analityk rynków rolnych, zwłaszcza sektora rolno-spożywczego pod kątem możliwości eksportowych do Chin oraz Hongkongu.

Michał Bielewicz

prelegent

absolwent Politechniki Gdańskiej i Szkoły Głównej Handlowej. Mieszka w Szanghaju od ponad 10 lat, skąd współpracuje z polskimi firmami nad rozwojem sprzedaży do Chin. Autor książki poświęconej handlowi z Państwem Środka pt. „Słodko Kwaśna Droga na Chińskie Stoły” wydanej przez PAIH. Prowadził wykłady m.in w ramach studiów „Biznes chiński – Jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku” na Akademii Leona Koźmińskiego.

sponsor sponsor sponsor sponsor