Chiny i Daleki Wschód – jak pandemia zmieniła handel w tym rejonie świata

Prosimy o nieudostępnianie i nieprzesyłanie materiałów dalej, z uwagi na ochronę prawa do wizerunku i prawa autorskie.

O konferencji

Chiny jako pierwsze wracają do nowej normalności po pandemii. W trakcie spotkania połączymy się na żywo z Szanghajem i odpowiemy na kluczowe z punktu widzenia przedsiębiorcy pytania: Jak lockdown wpłynął na zwyczaje konsumenckie? W jaki sposób przenieść osobiste relacje z kontrahentami do wirtualnego świata? Czy to dobry moment, żeby wejść do Chin i na Daleki Wschód i jak to bezpiecznie zrobić?

Zapraszamy do wspólnej dyskusji ze specjalistami i przedsiębiorcami.

Agenda

 

ikon Agenda

Prelegenci

Artur Osiecki

prowadzący

dziennikarz/redaktor działu ekonomicznego „Rzeczpospolitej”. Specjalizuje się w tematyce funduszy UE i eksportu. Moderator konferencji i debat o tematyce ekonomiczno-gospodarczej. Od początku zaangażowany w realizację Programu Handlu Zagranicznego. Absolwent WDiNP UW oraz studiów podyplomowych na WNE UW.

Jacek Strzelecki

prelegent

niezależny ekspert ds. chińskiego rynku rolno-spożywczego. Prawnik, studiował także język chiński na Uniwersytecie Fudan w Szanghaju. Od 1997 r. zajmuje się gospodarką, finansami i prawem gospodarczym Chin. Autor kilkuset tekstów na temat chińskiej gospodarki i finansów. Od kilku lat analityk rynków rolnych, zwłaszcza sektora rolno-spożywczego pod kątem możliwości eksportowych do Chin oraz Hongkongu.

Michał Bielewicz

prelegent

absolwent Politechniki Gdańskiej i Szkoły Głównej Handlowej. Mieszka w Szanghaju od ponad 10 lat, skąd współpracuje z polskimi firmami nad rozwojem sprzedaży do Chin. Autor książki poświęconej handlowi z Państwem Środka pt. „Słodko Kwaśna Droga na Chińskie Stoły” wydanej przez PAIH. Prowadził wykłady m.in w ramach studiów „Biznes chiński – Jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku” na Akademii Leona Koźmińskiego.

Partnerzy

partner logo partner logo partner logo partner logo

Kontakt

kontakt

Zadzwoń:
535 255 218
sponsor sponsor sponsor sponsor