Wspieramy sąsiedzki biznes

Prowadzenie biznesu w zmieniającym się świecie jest pełne wyzwań. Szczególnie w obliczu wydarzeń, na które nie sposób się przygotować. To właśnie wtedy istotne jest szybkie podejmowanie decyzji.

Dlatego podejmujemy szereg nowych inicjatyw wspierających sąsiedzki biznes i lokalne społeczności. Dzielimy się wiedzą oraz dostarczamy produkty i rozwiązania, dzięki którym przedsiębiorcy mogą zyskać realne wsparcie.

Razem możemy więcej!

więcej

Pomagamy rozwinąć Twój biznes

W zmieniającym się świecie stale szukamy sposobów, by wspierać Twój biznes. Dlatego uczestniczymy w inicjatywach, które przynoszą przedsiębiorcom wymierne korzyści i dostarczają im praktyczne rozwiązania.

PRZYSPIESZ PŁATNOŚCI
W TWOJEJ FIRMIE

Chcesz zwiększyć obroty w firmie i ułatwić Klientom szybkie i bezpieczne płatności bezgotówkowe? Korzystaj z usług terminala płatniczego. Teraz możesz obniżyć koszty dzierżawy terminali, a dodatkowo w promocji otrzymać nawet 300 zł w bonach Sodexo.
Promocja ważna do 31.08.2020 r. Liczba bonów jest ograniczona.

Dowiedz się więcej
ROZRUSZAJMY
POLSKĘ

Szczególnie teraz, gdy mali przedsiębiorcy - lokalni fryzjerzy, kosmetyczki czy hotelarze - walczą ze skutkami pandemii, wspieramy ich na różne sposoby. Dlatego właśnie z myślą o nich rozpoczęliśmy nową akcję, w ramach której zachęcamy i nagradzamy klientów za dokonywanie płatności kartą w punktach handlowo-usługowych w całej Polsce. Wspólnie #RozruszajmyPolskę!

Dowiedz się więcej
WSPIERAMY BIZNES
Z MASTERCARD

Przedsiębiorcy posiadający kartę firmową Mastercard mogą zyskać dodatkowy pakiet ubezpieczeń e-commerce, który obejmuje m.in. gwarancję najniższej ceny online, ochronę zakupów w Internecie czy przedłużenie gwarancji na sprzęt elektroniczny o rok.

Dowiedz się więcej
A TO DOPIERO
POCZĄTEK...

Chcemy stale się rozwijać i wspierać rozwój Twojego biznesu, dlatego wspólnie z partnerami pracujemy nad kolejnymi inicjatywami dedykowanymi przedsiębiorcom.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy na webinaria

Weź udział w bezpłatnych webinariach i korzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów z różnych dziedzin. W przystępny sposób mówimy o sprawach ważnych i pomocnych w prowadzeniu własnego biznesu.

Inne
MISTRZOSTWO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE
zobacz już teraz

PREMIUM IDEAS - spotkania z pasją. Czego współczesny sport może nauczyć każdego z nas? Na pytania Łukasza Grassa odpowiada DARIA ABRAMOWICZ - psycholożka Igi Świątek.

ZobaczOferta promocyjna
Inne
Janina Bąk dowodzi „Kto byłby lepszym księgowym - ryba czy niemowlak?”
zobacz już teraz

Wiemy, że ze statystyką można i należy się zaprzyjaźnić. W ramach Projektu MISJA EDUKACJA przedstawiamy webinar polskiej królowej statystyki - Janiny Bąk.

ZobaczOferta promocyjna
Inne
Ważna decyzja, ważne działanie - TESTAMENT.
zobacz już teraz

PREMIUM IDEAS - spotkania z pomysłem. Czy testament to bezpieczeństwo i spokój rodziny? Jak zabezpieczyć przyszłość swoich dzieci? Gość specjalny - Witor Iwański, Kancelaria WKB.

ZobaczOferta promocyjna
Inne
Bezpieczeństwo w sieci - nasze i naszych dzieci.
zobacz już teraz

PREMIUM IDEAS - spotkania z pomysłem. Jak zmieniają się wyzwania wychowawcze wraz z rozwojem mediów cyfrowych? Gość specjalny - Janusz Wardak, Stowarzyszenie Akademia Familijna.

ZobaczOferta promocyjna
Cyberbezpieczeństwo
Jak zadbać o bezpieczeństwo swoich danych w chmurze? Na początek 7 kroków
zobacz już teraz

W sieci nie błądź w chmurach - czyli jak chronić swoją cyfrową tożsamość i zachować kontrolę nad udostępnianymi danymi. Gość specjalny - Michał Furmankiewicz z Chmurowiska.

ZobaczOferta promocyjna
Inne
Mount Everest - fakty i mity. Ekskluzywne spotkanie z Moniką Witkowską
zobacz już teraz

PREMIUM IDEAS. Inauguracyjny webinar z cyklu "Spotkania z pasją". Rozmowa z dziennikarką, podróżniczką, zdobywczynią szczytu Mount Everest i Korony Ziemi - Moniką Witkowską.

ZobaczOferta promocyjna
Cyberbezpieczeństwo
Co grozi biznesowi w sieci i jak obronić firmę przed cyberatakami?
zobacz już teraz

Biznes cyberbezpieczny - czyli jak identyfikować cyberzagrożenia, radzić sobie z nimi i skutecznie ich unikać. Gość specjalny - Michał Kurek z KPMG.

ZobaczOferta promocyjna
Cyberbezpieczeństwo
Jak płacić w internecie, czyli o bezpiecznym bankowaniu i nie tylko
zobacz już teraz

W sieci nie wpadnij w sieci - czyli jak bezpiecznie i z zachowaniem prywatności kupować i płacić w internecie. Gość specjalny - Piotr Konieczny z Niebezpiecznik.pl.

ZobaczOferta promocyjna
E-commerce
Sposoby na zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym
zobacz już teraz

W nowym odcinku z cyklu #MałaFirmaOnline Radosław Pawlak z Symetrii i Artur Halik z Shoper.pl omówią wskaźniki i narzędzia zwiększające sprzedaż w sklepie internetowym.

ZobaczOferta promocyjna
E-commerce
Marketing Twojego sklepu internetowego
zobacz już teraz

W cyklu #MałaFirmaOnline Radosław Pawlak z firmy Symetria i Artur Halik z Shoper.pl przedstawią narzędzia niezbędne do rozwoju sklepu internetowego.

ZobaczOferta promocyjna
Promocja on-line
Jak połączyć działania digital marketingu, aby wzmocnić biznes
zobacz już teraz

Wspólnie z IAB zapraszamy na webinarium, w czasie którego uczestnicy dowiedzą się, jak określać priorytety i zdefiniować mierniki oraz czynniki sukcesu w działaniach digital.

ZobaczOferta promocyjna
E-commerce
Jak przygotować dobre zdjęcia i opisy produktów na stronę internetową
zobacz już teraz

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu #MałaFirmaOnline. Artur Halik z firmy Shoper.pl opowie o tym jak poprawnie przygotować bazę produktową do sklepu internetowego.

ZobaczOferta promocyjna
E-commerce
Zbieranie feedbacku od klientów
zobacz już teraz

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu #MałaFirmaOnline. Radosław Pawlak z firmy Symetria opowie o tym, jak zadbać o klientów sklepu internetowego, aby do niego powracali.

ZobaczOferta promocyjna
Interesuje Cię inna tematyka?

Sprawdź wszystkie webinaria, które już się odbyły. Dowiedz się, czy poruszaliśmy już tematykę, która Cię interesuje i obejrzyj wybrane webinaria.

Zobacz wszystkie
BNP Paribas Talks Spotify

BNP Paribas Talks

Zapraszamy na cykl inspirujących audycji internetowych prowadzonych przez wyjątkowe osoby ze świata biznesu, mediów i kultury.

BNP Paribas Talks to szansa na uczestnictwo w interesujących spotkaniach zdalnie, bez względu na miejsce, w którym przebywasz. Wszystkie podcasty dostępne są na stronie Banku oraz w serwisie Spotify.

Dowiedz się więcej
 • Wakacje w Polsce
  Zachodnia Polska na wakacje

  Czas na Wywczas

  Posłuchaj

Lokalne inicjatywy

Sąsiedzki biznes to bliskość firm, sklepów czy usług, ale również osobiste relacje z ich właścicielami i pracownikami. Dlatego właśnie realizujemy akcje wspierające lokalne społeczności i przedsiębiorców, zapraszając do tych działań różnych partnerów.

Cała Polska
Oferta i wsparcie dla mikroprzedsiębiorców

Od początku pandemii Bank prowadzi szereg działań mających na celu wsparcie przedsiębiorców i zmniejszenie skutków pandemii.

W ramach tych działań Doradcy Banku prowadzą spotkania online, na których przedsiębiorcy z całej Polski mogą bezpłatnie poznać rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu. Najbliższe spotkania odbędą się w Kielcach, Radomiu oraz Zamościu.

więcejmniej
Warszawa
Współpraca z Klubem Integracji Europejskiej

W kwietniu 2020 r. rozpoczęliśmy lokalną współpracę z Klubem Integracji Europejskiej, aby móc wspólnie wspierać przedsiębiorców.

W ramach cyklu spotkań online przedstawiciele Banku m.in. dzielą się wiedzą o rozwiązaniach dla przedsiębiorców, prezentują możliwości finansowania, omawiają szanse i zagrożenia w handlu czy dyskutują o korzyściach wynajmu samochodów.

więcejmniej
Poznań
Przedsiębiorcze kobiety

Już po raz trzeci Bank BNP Paribas jest partnerem inicjatywy „Kobieta w roli głównej”, której celem jest wsparcie kobiet w rozwoju ich kompetencji biznesowych.

W ramach projektu „Kobieta w roli głównej” odbywają się bezpłatne spotkania z ekspertami, trenerami i praktykami biznesu dotyczące rozwoju zawodowego kobiet i wdrażania nowych rozwiązań we własnym biznesie.

więcejmniej

Wybrane dla Ciebie

Z myślą o przedsiębiorcach prezentujemy wybrane produkty i rozwiązania, które mogą być szczególnie pomocne w czasie walki ze skutkami pandemii COVID-19. Więcej informacji o udogodnieniach dla przedsiębiorców przygotowanych przez Bank znajdziesz tutaj.

 • Kredyty dla biznesu z gwarancją de minimis Banku Gospodarstwa Krajowego

  Wspieramy rozwój przedsiębiorców. W celu ułatwienia im dostępu do finansowania i zmniejszenia skutków pandemii COVID-19, oferujemy kredyty objęte gwarancją de minimis BGK.1

  1. Propozycja ważna do 31.12.2020 r. z możliwością wcześniejszego odwołania przez BGK.

  Specjalne warunki kredytu:

  • gwarancje BGK do 80% kwoty kredytu,
  • wydłużony okres gwarancji,
  • 0% prowizji za udzielenie kredytu w rachunku bieżącym, gotówkowego lub kredytu inwestycyjnego.
  Dowiedz się więcej
 • Wynajem długoterminowy aut w ofercie Arval

  Szukasz auta dla swojej firmy? Nie kupuj. Sprawdź korzyści wynajmu długoterminowego Arval i wybierz samochód dopasowany do potrzeb Twojej firmy.2

  • Brak wkładu własnego.
  • Pakiet usług w jednej cenie wynajmu – pełen serwis, ubezpieczenie i przeglądy.
  • Zawsze nowe auto- po skończeniu umowy możesz wybrać nowe auto.
  Dowiedz się więcej
 • Program Tarcza Finansowa PFR

  Bank BNP Paribas został partnerem programu Tarcza Finansowa PFR dla firm, czyli programu pomocowego Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach Tarczy Antykryzysowej 2.0.

  • Wsparcie firm odnotowujących spadek przychodów ze sprzedaży z powodu COVID-19.
  • Przekazanie przedsiębiorcom subwencji bezzwrotnych do 75%.
  • Składanie wniosków o finansowanie przez bankowość internetową.
  Dowiedz się więcej
Masz pytania odnośnie oferty produktowej?

Wypełnij formularz, oddzwonimy i przedstawimy Ci szczegóły.

Wypełnij formularz