Wspieramy sąsiedzki biznes

Prowadzenie biznesu w zmieniającym się świecie jest pełne wyzwań. Szczególnie w obliczu wydarzeń, na które nie sposób się przygotować. To właśnie wtedy istotne jest szybkie podejmowanie decyzji.

Dlatego podejmujemy szereg nowych inicjatyw wspierających sąsiedzki biznes i lokalne społeczności. Dzielimy się wiedzą oraz dostarczamy produkty i rozwiązania, dzięki którym przedsiębiorcy mogą zyskać realne wsparcie.

Razem możemy więcej!

więcej

Pomagamy rozwinąć Twój biznes

W zmieniającym się świecie stale szukamy sposobów, by wspierać Twój biznes. Dlatego uczestniczymy w inicjatywach, które przynoszą przedsiębiorcom wymierne korzyści i dostarczają im praktyczne rozwiązania.

1000 na start
Współpraca z OLX
OLX

Bank BNP Paribas jest Partnerem strategicznym projektu „OLX 1000 na start". Każdy przedsiębiorca, który chce rozpocząć sprzedaż na platformie ogłoszeniowej OLX, może otrzymać na start 500 punktów – do wykorzystania na platformie OLX. Dodatkowo firma może liczyć na podwojenie punktów od Banku – do wykorzystania na promocję ogłoszeń na platformie OLX. Dzięki naszemu wsparciu firmy, które do tej pory nie ogłaszały się online, będą miały możliwość uzyskania na ten cel aż 1000 punktów.

Dowiedz się więcej
WSPÓŁPRACA
Z POLSKA PRESS
Polska Press

We współpracy z Polska Press dołączamy do akcji #WspieramyLokalnyBiznes, która zachęca firmy do bezpłatnej promocji ich biznesu w sieci za pomocą dedykowanej platformy, a klientów do solidarnego korzystania z lokalnych produktów i usług. Przedsiębiorcy znajdą tutaj również ważne informacje dotyczące Tarczy Antykryzysowej oraz aktualnej sytuacji w regionie.

Dowiedz się więcej
WSPIERAMY BIZNES
Z MASTERCARD
Mastercard

Przedsiębiorcy posiadający kartę firmową Mastercard mogą zyskać dodatkowy pakiet ubezpieczeń e-commerce, który obejmuje m.in. gwarancję najniższej ceny online, ochronę zakupów w Internecie czy przedłużenie gwarancji na sprzęt elektroniczny o rok.

Dowiedz się więcej
A TO DOPIERO
POCZĄTEK...

Chcemy stale się rozwijać i wspierać rozwój Twojego biznesu, dlatego wspólnie z partnerami pracujemy nad kolejnymi inicjatywami dedykowanymi przedsiębiorcom.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy na webinaria

Weź udział w bezpłatnych webinariach i korzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów z różnych dziedzin. W przystępny sposób mówimy o sprawach ważnych i pomocnych w prowadzeniu własnego biznesu.

Pozycjonowanie w  wyszukiwarkach dla  małej firmy –  od  czego zacząć

Wspólnie z IAB opowiemy czym jest SEO i jak ważna jest optymalizacja strony www pod tym kątem. Dowiesz się również o roli contentu, linkowaniu i budowaniu świadomości marki.

Weź udział Dowiedz się więcej
Kampanie online w  marketingu –  dla  kogo i  po  co?

Zastanawiasz się, czy Twoja firma powinna reklamować się w sieci? Razem z IAB zapraszamy na webinarium, na którym dowiesz się, od czego zacząć, jak to zrobić i co możesz zyskać.

Weź udział Dowiedz się więcej
Pierwsze kroki w e-commerce

Zapraszamy na pierwszy odcinek cyklu webinariów przygotowanych z partnerami: Blue Media, InPost, Shoper, Synergia. Nasi eksperci opowiedzą, jak wprowadzić biznes do e-commerce.

Weź udział Dowiedz się więcej
Jak prowadzić mały biznes w  internecie
zapraszamy wkrótce

Wspólnie z ekspertami przygotowaliśmy cykl webinariów, w których przedstawimy porady i wskazówki dotyczące tego, jak prowadzić biznes online i jak go promować.

Weź udział Dowiedz się więcej
BNP Paribas Talks Spotify

BNP Paribas Talks

Zapraszamy na cykl inspirujących audycji internetowych prowadzonych przez wyjątkowe osoby ze świata biznesu, mediów i kultury.

BNP Paribas Talks to szansa na uczestnictwo w interesujących spotkaniach zdalnie, bez względu na miejsce, w którym przebywasz. Wszystkie podcasty dostępne są na stronie Banku oraz w serwisie Spotify.

Dowiedz się więcej

Lokalne inicjatywy

Sąsiedzki biznes to bliskość firm, sklepów czy usług, ale również osobiste relacje z ich właścicielami i pracownikami. Dlatego właśnie realizujemy akcje wspierające lokalne społeczności i przedsiębiorców, zapraszając do tych działań różnych partnerów.

Warszawa
Współpraca z Klubem Integracji Europejskiej

W kwietniu 2020 r. rozpoczęliśmy lokalną współpracę z Klubem Integracji Europejskiej, aby móc wspólnie wspierać przedsiębiorców.

W ramach cyklu spotkań online przedstawiciele Banku m.in. dzielą się wiedzą o rozwiązaniach dla przedsiębiorców, prezentują możliwości finansowania, omawiają szanse i zagrożenia w handlu czy dyskutują o korzyściach wynajmu samochodów.

więcejmniej
Poznań
Przedsiębiorcze kobiety

Już po raz trzeci Bank BNP Paribas jest partnerem inicjatywy „Kobieta w roli głównej”, której celem jest wsparcie kobiet w rozwoju ich kompetencji biznesowych.

W ramach projektu „Kobieta w roli głównej” odbywają się bezpłatne spotkania z ekspertami, trenerami i praktykami biznesu dotyczące rozwoju zawodowego kobiet i wdrażania nowych rozwiązań we własnym biznesie.

więcejmniej

Wybrane dla Ciebie

Z myślą o przedsiębiorcach prezentujemy wybrane produkty i rozwiązania, które mogą być szczególnie pomocne w czasie walki ze skutkami pandemii COVID-19. Więcej informacji o udogodnieniach dla przedsiębiorców przygotowanych przez Bank znajdziesz tutaj.

 • Kredyty dla biznesu z gwarancją de minimis Banku Gospodarstwa Krajowego

  Wspieramy rozwój przedsiębiorców. W celu ułatwienia im dostępu do finansowania i zmniejszenia skutków pandemii COVID-19, oferujemy kredyty objęte gwarancją de minimis BGK.1

  1. Propozycja ważna do 31.12.2020 r. z możliwością wcześniejszego odwołania przez BGK.

  Specjalne warunki kredytu:

  • gwarancje BGK do 80% kwoty kredytu
  • wydłużony okres gwarancji
  • 0% prowizji za udzielenie kredytu w rachunku bieżącym, gotówkowego lub kredytu inwestycyjnego.
  Dowiedz się więcej
 • Program Tarcza Finansowa PFR

  Bank BNP Paribas został partnerem programu Tarcza Finansowa PFR dla firm, czyli programu pomocowego Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach Tarczy Antykryzysowej 2.0.

  • Wsparcie firm odnotowujących spadek przychodów ze sprzedaży z powodu COVID-19.
  • Przekazanie przedsiębiorcom subwencji bezzwrotnych do 75%.
  • Składanie wniosków o finansowanie przez bankowość internetową.
  Dowiedz się więcej
 • 1 Propozycja skierowana do mikroprzedsiębiorców, którzy spełnią warunki uzyskania gwarancji de minimis BGK. Warunkiem skorzystania jest posiadanie przez Klienta zdolności kredytowej do spłaty kredytu, założenie lub posiadanie rachunku firmowego w BNP Paribas Bank Polska oraz spełnienie warunków przyznania produktu.

Więcej informacji w warunkach określonych w umowie zawartej z Klientem, w regulaminach oraz Taryfie prowizji i opłat, dostępnych w oddziałach Banku oraz na www.bnpparibas.pl. Materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Zobacz filmy