Wspieramy sąsiedzki biznes

Prowadzenie biznesu w zmieniającym się świecie jest pełne wyzwań. Szczególnie w obliczu wydarzeń, na które nie sposób się przygotować. To właśnie wtedy istotne jest szybkie podejmowanie decyzji.

Dlatego podejmujemy szereg nowych inicjatyw wspierających sąsiedzki biznes i lokalne społeczności. Dzielimy się wiedzą oraz dostarczamy produkty i rozwiązania, dzięki którym przedsiębiorcy mogą zyskać realne wsparcie.

Razem możemy więcej!

więcej

Pomagamy rozwinąć Twój biznes

W zmieniającym się świecie stale szukamy sposobów, by wspierać Twój biznes. Dlatego uczestniczymy w inicjatywach, które przynoszą przedsiębiorcom wymierne korzyści i dostarczają im praktyczne rozwiązania.

PRZYSPIESZ PŁATNOŚCI
W TWOJEJ FIRMIE

Chcesz zwiększyć obroty w firmie i ułatwić Klientom szybkie i bezpieczne płatności bezgotówkowe? Korzystaj z usług terminala płatniczego. Teraz możesz obniżyć koszty dzierżawy terminali, a dodatkowo w promocji otrzymać nawet 300 zł w bonach Sodexo.
Promocja ważna do 31.08.2020 r. Liczba bonów jest ograniczona.

Dowiedz się więcej
ROZRUSZAJMY
POLSKĘ

Szczególnie teraz, gdy mali przedsiębiorcy - lokalni fryzjerzy, kosmetyczki czy hotelarze - walczą ze skutkami pandemii, wspieramy ich na różne sposoby. Dlatego właśnie z myślą o nich rozpoczęliśmy nową akcję, w ramach której zachęcamy i nagradzamy klientów za dokonywanie płatności kartą w punktach handlowo-usługowych w całej Polsce. Wspólnie #RozruszajmyPolskę!

Dowiedz się więcej
WSPIERAMY BIZNES
Z MASTERCARD
Mastercard

Przedsiębiorcy posiadający kartę firmową Mastercard mogą zyskać dodatkowy pakiet ubezpieczeń e-commerce, który obejmuje m.in. gwarancję najniższej ceny online, ochronę zakupów w Internecie czy przedłużenie gwarancji na sprzęt elektroniczny o rok.

Dowiedz się więcej
A TO DOPIERO
POCZĄTEK...

Chcemy stale się rozwijać i wspierać rozwój Twojego biznesu, dlatego wspólnie z partnerami pracujemy nad kolejnymi inicjatywami dedykowanymi przedsiębiorcom.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy na webinaria

Weź udział w bezpłatnych webinariach i korzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów z różnych dziedzin. W przystępny sposób mówimy o sprawach ważnych i pomocnych w prowadzeniu własnego biznesu.

Od czego zacząć swoją przygodę z e-commerce
Zobacz już teraz

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu #MałaFirmaOnline. Artur Halik z Shoper.pl opowie o fundamentach potrzebnych, aby rozpocząć sprzedaż w internecie.

Zobacz Oferta promocyjna
Sposoby na zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym

W nowym odcinku z cyklu #MałaFirmaOnline Radosław Pawlak z Symetrii i Artur Halik z Shoper.pl omówią wskaźniki i narzędzia pomagające zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym.

Zobacz Oferta promocyjna
Marketing Twojego sklepu internetowego
Zobacz już teraz

W cyklu #MałaFirmaOnline Radosław Pawlak z firmy Symetria i Artur Halik z Shoper.pl przedstawią narzędzia niezbędne do rozwoju sklepu internetowego.

Zobacz Oferta promocyjna
Zbieranie feedbacku od klientów
Zobacz już teraz

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu #MałaFirmaOnline. Radosław Pawlak z firmy Symetria opowie o tym, jak zadbać o klientów sklepu internetowego, aby do niego powracali.

Zobacz Oferta promocyjna
Jak przygotować dobre zdjęcia i opisy produktów na stronę internetową
Zobacz już teraz

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu #MałaFirmaOnline. Artur Halik z firmy Shoper.pl opowie o tym jak poprawnie przygotować bazę produktową do sklepu internetowego.

Zobacz Oferta promocyjna
Jak połączyć działania digital marketingu, aby wzmocnić biznes
Zobacz już teraz

Wspólnie z IAB zapraszamy na webinarium, w czasie którego uczestnicy dowiedzą się, jak określać priorytety i zdefiniować mierniki oraz czynniki sukcesu w działaniach digital.

Zobacz Dowiedz się więcej
Logistyka w eCommerce – zacząłem sprzedawać, jak to wysłać?
Zobacz już teraz

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu #MałaFirmaOnline. Dominik Łyp z firmy InPost opowie o tym jak efektywnie pakować i wysyłać zamówione produkty.

Zobacz Oferta promocyjna
5 trendów w mobile marketingu, które warto wykorzystać
Zobacz już teraz

Zapraszamy na webinarium organizowane we współpracy z IAB, z którego dowiesz się m.in. dlaczego mobile jest obecnie tak istotny, i jak przygotowywać materiały do kanałów mobilnych.

Zobacz Dowiedz się więcej
Marketing automation – rozwiązania, które oszczędzają czas i pieniądze
Zobacz już teraz

Chcesz oszczędzić czas i pieniądze Twojej firmy? Rozważ zastosowanie marketing automation w biznesie. Podczas webinarium organizowanego z IAB podpowiemy, jak to zrobić.

Zobacz Dowiedz się więcej
Płatności online
Zobacz już teraz

Zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu #MałaFirmaOnline. Arkadiusz Bulc z Blue Media opowie o płatnościach online w sklepie internetowym.

Zobacz Oferta promocyjna
Nie stać Cię na utratę klienta – podstawy e-mail marketingu
Zobacz już teraz

Razem z IAB zapraszamy na spotkanie z ekspertem, który opowie m.in. o zasadach e-mail marketingu oraz o tym, jak budować skuteczne kampanie w tym kanale.

Zobacz Dowiedz się więcej
Jak wykorzystać media społecznościowe do budowania wizerunku firmy
Zobacz już teraz

Zastanawiasz się, po co Twojej firmie social media? Wspólnie z IAB zapraszamy na webinarium, podczas którego dowiesz się, jak możesz efektywnie je wykorzystać w Twojej firmie.

Zobacz Dowiedz się więcej
Google Ads - optymalizacja treści reklamowych
Zobacz już teraz

Razem z IAB zapraszamy na webinarium, na którym nasz ekspert opowie, jak tworzyć skuteczne komunikaty reklamowe w Google Ads, optymalizować je i oceniać ich efektywność.

Zobacz Dowiedz się więcej
Jak zdobywać klientów dzięki content marketingowi
Zobacz już teraz

Podczas webinarium organizowanego wspólnie z IAB, dowiesz się m.in. jak budować trwałe relacje z odbiorcą, jak tworzyć angażujące treści, o czym pisać i skąd czerpać inspiracje.

Zobacz Dowiedz się więcej
Pierwsze kroki w e-commerce
Zobacz już teraz

Zapraszamy na pierwszy odcinek cyklu webinariów przygotowanych z partnerami: Blue Media, InPost, Shoper, Symetria. Nasi eksperci opowiedzą, jak wprowadzić biznes do e-commerce.

Zobacz Oferta promocyjna
Kampanie marketingowe online – dla kogo i po co?
Zobacz już teraz

Zastanawiasz się, czy Twoja firma powinna reklamować się w sieci? Razem z IAB zapraszamy na webinarium, na którym dowiesz się, od czego zacząć, jak to zrobić i co możesz zyskać.

Zobacz Dowiedz się więcej
Dlaczego warto mieć stronę internetową i jak nie płacić za nią krocie
Zobacz już teraz

Podczas webinarium nasz ekspert opowie o tym, jak ważna dla biznesu jest dobra strona internetowa i jak pozyskiwać przez nią klientów.

Zobacz Dowiedz się więcej
Rozwiązania prawne wspierające mikroprzedsiębiorców w czasie pandemii
Zobacz już teraz

Zapraszamy na webinarium, na którym omówimy m.in. kwestie ulg podatkowych, zmian dotyczących podatków czy odroczenia płatności składek ZUS.

Zobacz Dowiedz się więcej
BNP Paribas Talks Spotify

BNP Paribas Talks

Zapraszamy na cykl inspirujących audycji internetowych prowadzonych przez wyjątkowe osoby ze świata biznesu, mediów i kultury.

BNP Paribas Talks to szansa na uczestnictwo w interesujących spotkaniach zdalnie, bez względu na miejsce, w którym przebywasz. Wszystkie podcasty dostępne są na stronie Banku oraz w serwisie Spotify.

Dowiedz się więcej

Lokalne inicjatywy

Sąsiedzki biznes to bliskość firm, sklepów czy usług, ale również osobiste relacje z ich właścicielami i pracownikami. Dlatego właśnie realizujemy akcje wspierające lokalne społeczności i przedsiębiorców, zapraszając do tych działań różnych partnerów.

Warszawa
Współpraca z Klubem Integracji Europejskiej

W kwietniu 2020 r. rozpoczęliśmy lokalną współpracę z Klubem Integracji Europejskiej, aby móc wspólnie wspierać przedsiębiorców.

W ramach cyklu spotkań online przedstawiciele Banku m.in. dzielą się wiedzą o rozwiązaniach dla przedsiębiorców, prezentują możliwości finansowania, omawiają szanse i zagrożenia w handlu czy dyskutują o korzyściach wynajmu samochodów.

więcejmniej
Poznań
Przedsiębiorcze kobiety

Już po raz trzeci Bank BNP Paribas jest partnerem inicjatywy „Kobieta w roli głównej”, której celem jest wsparcie kobiet w rozwoju ich kompetencji biznesowych.

W ramach projektu „Kobieta w roli głównej” odbywają się bezpłatne spotkania z ekspertami, trenerami i praktykami biznesu dotyczące rozwoju zawodowego kobiet i wdrażania nowych rozwiązań we własnym biznesie.

więcejmniej

Wybrane dla Ciebie

Z myślą o przedsiębiorcach prezentujemy wybrane produkty i rozwiązania, które mogą być szczególnie pomocne w czasie walki ze skutkami pandemii COVID-19. Więcej informacji o udogodnieniach dla przedsiębiorców przygotowanych przez Bank znajdziesz tutaj.

 • Kredyty dla biznesu z gwarancją de minimis Banku Gospodarstwa Krajowego

  Wspieramy rozwój przedsiębiorców. W celu ułatwienia im dostępu do finansowania i zmniejszenia skutków pandemii COVID-19, oferujemy kredyty objęte gwarancją de minimis BGK.1

  1. Propozycja ważna do 31.12.2020 r. z możliwością wcześniejszego odwołania przez BGK.

  Specjalne warunki kredytu:

  • gwarancje BGK do 80% kwoty kredytu
  • wydłużony okres gwarancji
  • 0% prowizji za udzielenie kredytu w rachunku bieżącym, gotówkowego lub kredytu inwestycyjnego.
  Dowiedz się więcej
 • Program Tarcza Finansowa PFR

  Bank BNP Paribas został partnerem programu Tarcza Finansowa PFR dla firm, czyli programu pomocowego Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach Tarczy Antykryzysowej 2.0.

  • Wsparcie firm odnotowujących spadek przychodów ze sprzedaży z powodu COVID-19.
  • Przekazanie przedsiębiorcom subwencji bezzwrotnych do 75%.
  • Składanie wniosków o finansowanie przez bankowość internetową.
  Dowiedz się więcej
 • Wynajem długoterminowy aut w ofercie Arval

  Szukasz auta dla swojej firmy? Nie kupuj. Sprawdź korzyści wynajmu długoterminowego Arval i wybierz samochód dopasowany do potrzeb Twojej firmy.2

  • Brak wkładu własnego.
  • Pakiet usług w jednej cenie wynajmu – pełen serwis, ubezpieczenie i przeglądy.
  • Zawsze nowe auto - po skończeniu umowy możesz wybrać nowe auto.
  Dowiedz się więcej
 • 1 Propozycja skierowana do mikroprzedsiębiorców, którzy spełnią warunki uzyskania gwarancji de minimis BGK. Warunkiem skorzystania jest posiadanie przez Klienta zdolności kredytowej do spłaty kredytu, założenie lub posiadanie rachunku firmowego w BNP Paribas Bank Polska oraz spełnienie warunków przyznania produktu.

  Więcej informacji w warunkach określonych w umowie zawartej z Klientem, w regulaminach oraz Taryfie prowizji i opłat, dostępnych w oddziałach Banku oraz na www.bnpparibas.pl. Materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

  zwińrozwiń
 • 2 Dostawcą usługi jest Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wołowskiej 24 (zwany dalej Arval), wpisany do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000029819, NIP 521-30-33-865 o kapitale zakładowym 11.500.000 złotych. Arval jest częścią grupy BNP Paribas.

  Pakiet usług zawiera: a) koszty najmu, b)serwis obejmujący standardową eksploatację pojazdu i nie obejmuje napraw powypadkowych oraz powstałych z winy użytkowania/ użytkownika, c) ubezpieczenie OC, AC, NNW d) kartę paliwową (bez kosztów zakupu paliwa). Warunkiem skorzystania jest pozytywna ocena wiarygodności i zdolności do spłaty zobowiązań.

  BNP Paribas Bank Polska S.A. jest podmiotem wspierającym Arval w zawieraniu umów najmu. Arval zawiera Umowy Najmu z Klientami i świadczy usługi najmu na swoje ryzyko i odpowiedzialność. Szczegółowe informacje o programie dostępne są w Oddziałach Banku oraz https://www.bnpparibas.pl/male-firmy/wynajem-dlugoterminowy-auto-plan

  zwińrozwiń

Zobacz filmy