Bank zmieniającego się świata

“Bajki zmieniającego się świata” – specjalna akcja BNP Paribas z okazji Dnia Dziecka

Bajki zmieniającego się świata

Od 1 czerwca przez cały miesiąc, Bank BNP Paribas wspólnie z Agatą Romaniuk dwa razy w tygodniu zaprosi najmłodszych na „Bajki zmieniającego się świata”. W tej przyjaznej formie przekaże dzieciom podstawową wiedzę o finansach i ekologii.

Bank BNP Paribas przedłuża Dzień Dziecka na cały miesiąc. Zaprasza do krainy „Bajek zmieniającego się świata”, które opowie pani Wieczorynka – Agata Romaniuk.

– Obecny czas, kiedy nasze pociechy spędzają całe dnie w domu, to znakomita okazja, aby zapoznawać je z nową wiedzą. Nasz projekt to sposób, aby umilić im te chwile jednocześnie ucząc podstawowych pojęć ze świata finansów i ekologii w przystępny sposób, w bajkowej formule – mówi Małgorzata Wasiuk, Dyrektor Departamentu Strategii Marki i Aktywizacji w Banku BNP Paribas.

Swoją inicjatywę Bank BNP Paribas realizuje we współpracy z Agatą Romaniuk, badaczką i ekspertką zajmującą się ekonomią behawioralną. Jest ona znana również z facebooka, gdzie jako pani Wieczorynka opowiada bajki dla najmłodszych. Wspólnie z Bankiem będzie tworzyła opowieści o przygodach leśnych zwierząt, w których pojawią się tematy takie jak: oszczędzanie pieniędzy, obrót gotówką, segregacja śmieci czy zero waste..

Począwszy od Dnia Dziecka nowy cykl bajek będzie publikowany dwa razy w tygodniu przez cały czerwiec na profilu FB Banku BNP Paribas, gdzie utworzone zostanie specjalne wydarzenie. Dodatkowo do każdej bajki dołączona będzie kolorowanka do wydrukowania.

Pobierz kolorowankę Wiewiórka Wanda

 

 

 

Pobierz kolorowankę Wilki

 

 

 

Pobierz kolorowankę Rudzik

 

 

Bank BNP Paribas angażuje się w edukację finansową już od lat. Był jednym z pierwszych członków Rady Programowej, która w 2013 roku wraz z Fundacją Warszawski Instytut Bankowości tworzyła program edukacji finansowej młodzieży BAKCYL, cieszący się nieprzerwanie ogromnym powodzeniem. Pracownicy Banku co roku wyróżniani są przez WIB jako jedni z najaktywniejszych wolontariuszy BAKCYLA. Swoją wiedzą dzielą się również w czasie epidemii. Dla dzieci swoich koleżanek i kolegów z pracy prowadzą internetowe lekcje o finansach.

Bajki zmieniającego się świata

POPRZEDNI ARTYKUŁ

To już dziś

Jak mówi stare chińskie przekleństwo: „Obyś żył w ciekawych czasach”  

- No to się doczekaliśmy – stwierdza Rafał Masny w premierowym odcinku  zamieszczonym na kanale „To już Dziś”, którego BNP…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

BNP Paribas Talks z kolejnym cyklem tematycznym – Bank Zielonych Zmian

BNP Paribas Talks z kolejnym cyklem tematycznym – Bank Zielonych Zmian

Już dzisiaj na stronie stronie Banku talks-bnpparibas.pl oraz w serwisie Spotify na kanale BNP Paribas Talks: spotify.com zachęcamy do odsłuchania…

Czytaj więcej