ROZPOCZNIJ DOBRZE NOWY ROK SZKOLNY - złóż wniosek o świadczenie 300+

Bank zmieniającego się świata

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i licencjacką o tematyce agro

Rolnictwo

Bank BNP Paribas po raz drugi wyłoni studentów, którzy w swojej pracy dyplomowej najtrafniej analizują wyzwania i szanse współczesnego rolnictwa. Ruszyła druga edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską i licencjacką na temat nowoczesnego rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 31 października 2020 r.

– Jako liderowi finansowania rynku agro w Polsce, bardzo zależy nam na unowocześnianiu i zwiększaniu efektywności rodzimego rolnictwa. Ogromną rolę mają tu do odegrania nowe pokolenia rolników i osób zarządzających przedsiębiorstwami z branży rolniczej. Dzisiejsi studenci będą decydowali o kierunkach rozwoju branży w przyszłości, dlatego chcemy ich zachęcić, by myśleli o rolnictwie w sposób innowacyjny. W tym roku wprowadziliśmy także dodatkowy temat prac z zakresu rolnictwa ekologicznego. Celem konkursu jest promowanie tematyki związanej z szeroko rozumianym postępem i zrównoważonym rozwojem gospodarstw rolnych i terenów wiejskich – mówi Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BNP Paribas.

Do konkursu organizowanego przez Bank BNP Paribas można zgłaszać prace magisterskie i licencjackie napisane w języku polskim, których obrona odbyła się w 2019 lub 2020 roku. Swoje  prace mogą zgłaszać autorzy studiujący na polskich uczelniach, na jednym z kilkunastu kierunków wskazanych w regulaminie.

Zgłoszenie jest bardzo proste – wystarczy przesłać drogą elektroniczną na adres KontaktAgro@bnpparibas.pl prawidłowo wypełnione zgłoszenie konkursowe wraz z kompletem wymaganych dokumentów: zdjęcie lub skan podpisanego formularza zgłoszeniowego, pracę magisterską w pliku .pdf, kopię dyplomu lub innego dokumentu potwierdzającego obronę pracy.

Zwycięzców wyłoni specjalna kapituła. Prace będą oceniane pod kątem ich oryginalności, wartości w warstwie teoretycznej, użyteczności w praktyce, poprawności ujęcia treści pod względem merytorycznym oraz innowacyjności analizowanego rozwiązania. Laureaci mogą liczyć na nagrody pieniężne – zwycięzca otrzyma 3000 złotych, a cała pula nagród wynosi 8000 zł.

Prace konkursowe można przesyłać do 31 października 2020 r. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie konkursu do 30 listopada 2020 r.

Dodatkowe informacje o konkursie, regulamin i dokumenty zgłoszeniowe można znaleźć na stronie www.bnpparibas.pl/agroabsolwent.

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Aplikacja GOmobile

Nowy interfejs i łatwiejsze korzystanie z Google Pay – Bank BNP Paribas aktualizuje aplikację

Zgodnie ze strategią ciągłego rozwoju, aplikacja mobilna Banku BNP Paribas jest regularnie aktualizowana. Klienci mogą już korzystać z…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Karta kredytowa

Karty kredytowe Banku BNP Paribas nagrodzone w rankingu Złoty Bankier

Bank BNP Paribas zajął trzecie miejsce w rankingu Złoty Bankier w kategorii „Karta kredytowa”. To kolejna nagroda zdobyta przez Bank…

Czytaj więcej