Bank zmieniającego się świata

Aktualizacja serwisu GOonline – nowości dla Twojej wygody

Aktualizacja serwisu GOonline – nowości dla Twojej wygody

GOonline to system bankowości elektronicznej, który pozwala na sprawne zarządzanie finansami. W najnowszej wersji serwisu transakcyjnego usprawnione zostały m.in. funkcje związane z przejrzystością oraz produktami Samodzielniaka, czyli kartami i kontami dla dzieci.

Dlaczego warto korzystać z GOonline?

GOonline to usługa doceniona przez specjalistów branżowych uhonorowana drugim miejscem w kategorii “Bankowość Zdalna” w rankingu „Przyjazny Bank”, przygotowanym przez magazyn “Newsweek Polska”.

Serwis transakcyjny daje Ci szereg możliwości, jeśli chodzi o korzystanie z produktów bankowych. Pozwala Ci samodzielnie dokonywać przelewów, zarządzać kartami i kontrolować stan finansów.

Dzięki serwisowi transakcyjnemu GOonline dostajesz też narzędzia związane z kredytami, oszczędnościami czy inwestycjami. Dbamy o to, żeby usługa była jak najbardziej przyjazna w użytkowaniu. Sprawdź, jakie zmiany wprowadziliśmy, żeby usprawnić GOonline.

Czytelne informacje o polisach oraz kredytach

W najnowszej wersji serwisu transakcyjnego GOonline poprawiona została przejrzystość informacyjna w zakresie rachunków i kredytów. Przy numerze rachunku do spłaty oraz numerze rachunku do spłaty częściowej lub całkowitej od teraz pojawia się “chmurka” z opisem tego, do czego służy dany rachunek. W przypadku kredytów dodano także informację o wysokości salda na koncie do spłaty.

Jesteś zobowiązany do corocznego przekazywania polis ubezpieczeniowych do banku? Po aktualizacji GOonline łatwo zweryfikujesz, jaki jest status dokumentów. Po przejściu do zakładki Usługi, a następnie Historia wniosków zobaczysz informacje o przekazanych przez Ciebie polisach na życie i nieruchomości.

Po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego w prawej kolumnie ujrzysz podpowiedź o możliwości ustawienia własnej nazwy dla wybranych produktów bankowych. Funkcjonalność ta może ułatwić Ci bieżące zarządzanie finansami. Możesz zmienić m.in. nazwę rachunku czy kredytu.

Przejrzyste rachunki

Korzystasz z Rachunku Walutowego? Po aktualizacji, jeżeli dane konto jest oprocentowane, zobaczysz tę informację w zakładce Szczegóły danego konta.

Aktualizacja pozwoli Ci zrezygnować z promocji na Rachunku Oszczędnościowym. W tym celu przejdź do zakładki Promocje na Koncie. Po wybraniu opcji dotyczącej rezygnacji, uzyskasz możliwość otrzymania potwierdzenia na swój e-mail.

Zmiany dla firm i inwestorów

Po aktualizacji GOonline, klienci biznesowi będą mogli zmienić adres korespondencyjny firmy oraz adres e-mail przedsiębiorstwa. Dane mogą zostać zmodyfikowane zarówno przez właściciela, jak i pełnomocnika ogólnego. W przypadku klientów, którzy korzystają równocześnie z usług dla klientów indywidualnych i i biznesowych, informacje o adresie są oddzielne dla każdego z profili..

W sekcji Inwestycje w zakładce Instrumenty giełdowe dodano nowe pozycje, dotyczące np. rachunków maklerskich. Zmiany obejmują także m.in. poszerzenie typów pełnomocnictw dla funduszy i historii transakcji.

 

 

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Jakie warzywa można uprawiać na balkonie i od czego zacząć – wiosenny poradnik

Jakie warzywa można uprawiać na balkonie i od czego zacząć – wiosenny poradnik

Moda na rośliny w mieszkaniach wróciła po latach z przytupem. Uprawiane dawniej przez nasze babcie monstery, fikusy i sansewierie na…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Miasto 15-minutowe – miejsce skrojone na ludzką miarę

Miasto 15-minutowe – miejsce skrojone na ludzką miarę

Kryzys klimatyczny, korkujące się ulice, znikająca zieleń, smog, rozlewanie się przedmieść – to tylko kilka z wielu wyzwań, przed którymi…

Czytaj więcej