Bank zmieniającego się świata

3 aplikacje mobilne, które przydadzą Ci się na wakacjach

Google maps

Wybierając się na wakacje, powinniśmy na swoim telefonie zainstalować kilka ważnych aplikacji mobilnych. Ułatwią nam one życie w trakcie podróży i przemieszczanie się na miejscu. Dzięki temu nasze wakacje będą udane i nie pojawią się żadne sytuacje, które mogłyby nas zaskoczyć.

 

Google Maps – ułatwienie w dotarciu na miejsce

Google Maps, to aplikacja, która zawiera dokładne mapy z 220 krajów na całym świecie. Jest bardzo dokładna i darmowa. Korzystają z niej miliony użytkowników na całym świecie. Dzięki niej dotrzemy w niemal każde miejsce, bez konieczności zadawania pytań mieszkańcom lokalnych miejscowości. W aplikacji Google Maps zaimplementowano nawigację głosową GPS dla kierowców, rowerzystów oraz pieszych.

 

TripAdvisor – wyszukiwarka hoteli, restauracji i atrakcji

Tym, czego najbardziej obawiamy się, wyjeżdżając w podróż jest to, czy natrafimy na dobry hotel, który zapewni nam odpowiedni komfort oraz dobrej jakości posiłek, w korzystnej cenie. Jak można sobie w tym pomóc? Korzystając z aplikacji Tripadvisor. Pozwala ona na przeglądanie na mapie hoteli, restauracji i ciekawych atrakcji w wybranej przez nas lokalizacji. Dzięki niej zyskujemy dostęp do ponad 700 milionów recenzji, a także możemy dokonywać rezerwacji.

 

Ventusky – rozbudowana aplikacja pogodowa

Dobra pogoda, to jeden z ważnych elementów udanej podróży. Szczegółowe informacje na jej temat są bardzo ważne nad morzem i w górach, gdzie pogoda bywa bardzo zmienna. Szczególnie godna polecenia jest aplikacja Ventusky. Udostępnia prognozę pogody na kolejne trzy dni w godzinnych odstępach i dysponuje bardzo dużą ilością wyświetlanych danych, obejmujących temperaturę, opady, wiatr, zachmurzenie, ciśnienie atmosferyczne, czy też pokrywę śnieżną na różnych poziomach. Dzięki takiej aplikacji unikniemy przykrej niespodzianki pogodowej w trakcie podróżowania.

POPRZEDNI ARTYKUŁ

e-commerce

Płatności w internecie – 18.06 (czwartek)

W 18 czerwca (czwartek) zapraszamy na webinar na temat płatności w internecine. Odcinek o płatnościach poprowadzi Arkadiusz Bulc, Business Development…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Zapraszamy na webinar „Logistyka w e-commerce” – 25.06. (czwartek)

Zapraszamy na webinar „Logistyka w e-commerce” – 25.06. (czwartek)

Na spotkaniu, do którego Państwa serdecznie zapraszam, omówię aspekty wejścia w świat sprzedaży przez Internet – oczywiście…

Czytaj więcej