Bank zmieniającego się świata

Zapraszamy na webinar „Logistyka w e-commerce” – 25.06. (czwartek)

Zapraszamy na webinar „Logistyka w e-commerce” – 25.06. (czwartek)

Dominik ŁypNa spotkaniu, do którego Państwa serdecznie zapraszam, omówię aspekty wejścia w świat sprzedaży przez Internet – oczywiście z logistycznego punku widzenia.

Opowiem o tym jakich partnerów logistycznych mamy w Polsce do wyboru. Jakie są dostępne formy współpracy oraz jakie są  wady i zalety poszczególnych form. Co jest ważne w pakowaniu przesyłek, nie tylko pod względem ich bezpieczeństwa, ale też budowania marki sklepu.Pokażę jak prosto wygląda dziś nadanie przesyłki i na jakie sposoby możemy to zrobić. Powiem jakie za tym stoją koszty, na co warto w tym aspekcie zwrócić uwagę. Poświęcę chwilę na to, co z Naszego doświadczenia wiemy, że jest ważne dla Klienta, na co zwraca on uwagę podczas zakupów w Państwa sklepie.

Postaram się także zawrzeć kilka drobnych podpowiedzi, które mogą spowodować, że zrozumienie sprzedaży w Internecie będzie łatwiejsze. Wiem, że te kwestie dla wielu nowych biznesów w e-commerce potrafią być nie lada wyzwaniem. Wcześniejsze ich poznanie pozwoli dobrze się przygotować do wejścia w świat sprzedaży online.

 

O InPost:

Jesteśmy liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów – samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Dzięki innowacyjnej technologii, umożliwiliśmy odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska. Paczkomaty zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw – aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu!

 

Na webinar „Logistyka w eCommerce – zacząłem sprzedawać jak to wysłać” , który poprowadzi Dominik Łyp  (InPost) zapraszamy 25. 06. (czwartek).

>>>Obejrzyj wszystkie webinary z cyklu #MałaFirmaOnline  -e-commerce i marketing online bez tajemnic

 

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Google maps

3 aplikacje mobilne, które przydadzą Ci się na wakacjach

Wybierając się na wakacje, powinniśmy na swoim telefonie zainstalować kilka ważnych aplikacji mobilnych. Ułatwią nam one życie w trakcie podróży…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Mała Firma Online

Terminy webinarów z cyklu #MałaFirmaOnline

Dlaczego warto mieć stronę internetową i jak nie płacić za nią krocie – 29.05.2020 –…

Czytaj więcej