Bank zmieniającego się świata

Bank BNP Paribas po raz ósmy z tytułem Top Employer Polska

Bank BNP Paribas po raz ósmy z tytułem Top Employer Polska

Kolejny rok z rzędu Bank BNP Paribas uzyskał tytuł Top Employer Polska potwierdzający najwyższe standardy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Certyfikacja Top Employer Polska 2021 przyznana została organizacjom, które pomyślnie przeszły audyt najlepszych praktyk HR. Wyniki tegorocznego badania zostały ogłoszone 25 stycznia przez Top Employers Institute.

Top Employers Institute każdego roku certyfikuje organizacje, które spełniając wysokie standardy polityki personalnej potwierdzają, że stawiają swoich pracowników na pierwszym miejscu.

W naszej strategii zarządzania zasobami ludzkimi skupiamy się na tym, aby tworzyć przyjazne środowisko pracy. Jesteśmy przekonani, że jest ono kluczem do zaangażowania pracowników, którzy są autorami sukcesu każdej firmy. Tytuł, który zdobywamy kolejny rok z rzędu, jest dla nas dużym wyróżnieniem i jednocześnie zobowiązaniem. Cieszy nas szczególnie tym bardziej, że miniony rok był trudny i pełen wyzwań naznaczonych przez pandemię – mówi Daria Gostkowska, dyrektor Wykonawcza Obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Banku BNP Paribas.

Organizacje są certyfikowane na podstawie oceny kwestionariusza zawierającego najlepsze praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Badanie obejmuje sześć obszarów składających się z 20 tematów. Bank BNP Paribas szczególnie wyróżnia się w czterech obszarach, w których otrzymał maksymalną punktację – są to: zaangażowanie, wartości, etyka i uczciwość oraz społeczna odpowiedzialność biznesu.

Top Employers Institute to globalny autorytet w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. Pomaga optymalizować najlepsze praktyki wzbogacając środowisko pracy. Dzięki programowi certyfikacji Top Employers Institute organizacje, które biorą w nim udział, zostają poddane walidacji, certyfikacji i uznawane są jako pracodawca z wyboru. Top Employers Institute założony został 30 lat temu. Przez ten okres certyfikował ponad 1 600 organizacji w 120 krajach/regionach na pięciu kontynentach. Certyfikowani Top Employers wpływają pozytywnie na życie ponad 7 milionów pracowników na całym świecie.

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Pieniądze

Majątek Polaków – jaki jest nasz poziom zarobków i oszczędności? Jak poprawić swoją sytuację finansową?

Pandemia koronawirusa wywarła silny wpływ na życie codzienne i stan gospodarki. Jaki jest poziom zadowolenia Polaków po 2020 r.? Jak…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Nowe mieszkanie - wykończenie, opłaty i okolica

O co warto zapytać dewelopera przed kupnem mieszkania?

Jeśli szukasz mieszkania na rynku pierwotnym, zwróć uwagę nie tylko na metraż czy poziom wykończenia. Bardzo ważne są kwestie formalne,…

Czytaj więcej