Bank zmieniającego się świata

Konto osobiste na sportowo? Poznaj naszą Kartę tenisową

karta tenisowa visa w banku bnp paribas

Wspaniała wiadomość dla miłośników tenisa – i nie tylko! W Banku BNP Paribas możesz już otworzyć konto osobiste z Kartą tenisową Visa, dzięki której skorzystasz z wielu sportowych zniżek u partnerów naszej akcji. Sprawdź szczegóły!

Dla kogo jest przeznaczona Karta tenisowa?

Dla każdego, kto lubi oglądać mecze tenisowe w telewizji, uprawia ten sport albo ciągle odwleka umówienie się na kort ze znajomymi bądź partnerami biznesowymi. Dzięki licznym korzyściom związanym z kartą wymienione teraz może to być łatwiejsze i tańsze.

Jak z nich skorzystać? Otwórz indywidualne konto Otwarte na Ciebie lub Moje Konto Premium z Kartą tenisową Visa. Czego możesz się spodziewać?

 

Karta tenisowa w Banku BNP Paribas

Zalety Karty tenisowej

Dla każdego posiadacza karty czekają zniżki naszych partnerów. Wśród nich zapewne każdy entuzjasta tego sportu znajdzie dla siebie coś ciekawego.

 • 10% zniżki na korty tenisowe w całej Polsce. Wystarczy, że zapłacisz Kartą tenisową w aplikacji lub na stronie partnera (tenis4u)*. Zniżkę uzyskasz także przy płatności kartą za korty w wybranych klubach tenisowych*.
 • 5% zniżki w sklepie strefatenisa.com.pl. Jak uzyskać kod rabatowy w sklepie Strefa Tenisa? Wystarczy, że podasz 9 pierwszych cyfr Twojej Karty tenisowej.
 • 5% zniżki na podróże z firmą Relaksmisja. Tenis podziwiany na prestiżowym turnieju, specjalny obóz lub wycieczka – to wszystko zorganizujesz z biurem podróży Relaksmisja.
 • Konkursy dla posiadaczy konta z Kartą tenisową Visa.
 • 0 zł za użytkowanie karty, jeżeli wykonasz przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów banku i sieci Planet Cash w Polsce.

Jakie dodatkowe zniżki umożliwia karta tenisowa?

Oprócz benefitów, z których skorzystasz w przypadku rezerwacji kortów online lub podczas regularnego używania Karty tenisowej Visa, możesz liczyć także na inne korzyści.

Jeżeli zarejestrujesz swoją kartę na platformie visa.pl/benefit, zyskasz:

 • 24% zniżki na zakup zdrowej żywności i suplementów diety w sklepie Foods By Ann należącym do Anny Lewandowskiej. Musisz jedynie zrobić zakupy na kwotę powyżej 100 zł.
 • Jeden miesiąc gratis w CityFit. Wpisz kod rabatowy, który znajdziesz na stronie pl/benefit. Zniżka obowiązuje przy wykupieniu karnetu przynajmniej na 6 miesięcy.

Dodatkowo czeka na Ciebie CANAL+ online na 3 miesiące za 0 zł

Wystarczy, że przystąpisz do promocji „Karta tenisowa w dłoń” i spełnisz jej warunki. W nagrodę możesz otrzymać kod dostępu do pakietu Canal + z Eleven Sports i Polsat Sport Premium w CANAL+ online na 3 miesiące za 0 zł. Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-tenisowa.

młoda kobieta na korcie tenisowym, serwująca piłeczkę tenisową

Jak wziąć udział w akcji „Karta tenisowa w dłoń”?

Jeśli chcesz dołączyć do akcji, wystarczy, że wykonasz kilka kroków.

 1. Załóż indywidualne konto osobiste (Konto Otwarte na Ciebie lub Moje Konto Premium). Zrobisz to w oddziale banku lub przez aplikację GOmobile.
 2. Podczas zakładania konta zarejestruj się w promocji „Karta tenisowa w dłoń”.
 3. Aktywuj Kartę tenisową w ciągu 7 dni od jej otrzymania.
 4. Wykonaj nią co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.

Rejestracji w akcji można dokonać do momentu zarejestrowania się 5 000 osób, ale nie później niż do 30 września 2024 roku. Koniecznie weź to pod uwagę, jeżeli planujesz skorzystać z promocji.

Wolisz kartę w telefonie? Doskonale się składa

Nie masz w zwyczaju nosić ze sobą portfela? Masz dość poszukiwania portmonetki w swojej torebce pełnej wszystkiego? Zapewne właśnie dlatego coraz częściej decydujesz się na płatności telefonem. Nie tylko Ty! Właśnie dlatego udostępniamy także mobilną wersję Karty tenisowej Visa.

Jej zaletą jest także to, że można z niej skorzystać od razu po wydaniu. Jedyne, co musisz zrobić to aktywacja i nadanie PIN-u. Pełne dane karty znajdziesz w aplikacji mobilnej GOmobile.

Warto dodać, że Karta tenisowa nie jest jedynym produktem dla fanów sportu. Przygotowaliśmy także Lokatę Tenisową ze stałym oprocentowaniem 5,5% w skali roku. Minimalna kwota wpłaty to tylko 1 000 zł, natomiast maksymalna to 50 000 zł.

 

Sprawdź szczegóły lokaty tenisowej →

 

* Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-tenisowa

POPRZEDNI ARTYKUŁ

telefon - próba vishingu

Co to jest vishing i jak się przed nim bronić?

Vishing to przestępstwo oparte na inżynierii społecznej. Sprytni rozmówcy podający się za pracowników banków, doradców inwestycyjnych czy instytucje zaufania publicznego,…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

numer rachunku bankowego - co to jest

Co mówi Twój numer rachunku bankowego?

Numer rachunku bankowego, zwany także numerem konta bankowego, to unikalny ciąg cyfr przypisany do danego konta bankowego w systemie bankowym.

Czytaj więcej