Bank zmieniającego się świata

mamGO podbije rynek moto! To tu znajdziesz nowe i używane auta z finansowaniem

mamgo - dealerzy samochodowi

Jeśli myślisz o zmianie samochodu lub szukasz idealnego modelu dla siebie, swojej rodziny bądź firmy, to mamGO jest właśnie dla Ciebie. Dzięki tej platformie szybko i wygodnie znajdziesz sposób finansowania oraz auto dopasowane do Twoich potrzeb.

Czym jest mamGO?

mamGO to platforma, która nie tylko pozwala osobom fizycznym zdecydować się na konkretny pojazd, ale także sfinansować go w wybrany sposób. Portal został stworzony przez grupę BNP Paribas w ramach współpracy z wieloma zaufanymi partnerami sprzedającymi usługi finansowania. To odpowiedź na potrzeby konsumentów i mikroprzedsiębiorców szukających możliwości uzyskania dostępu do wymarzonych samochodów.

W ramach platformy zapoznasz się z szerokim wyborem pojazdów dostępnych u renomowanych partnerów handlowych portalu. Wśród nich znajdują się spółki należące do Grupy BNP Paribas oraz doświadczeni dealerzy i importerzy aut.

mamGO i dostępne sposoby finansowania samochodów

Jednym z najważniejszych elementów portalu jest to, że łączy on możliwość skorzystania z wielu różnych sposobów finansowania. Są one przystosowane do potrzeb nowoczesnych firm MŚP oraz osób fizycznych. Skorzystasz więc np. z leasingu samochodów, który od lat jest jedną z najchętniej wybieranych opcji wśród przedsiębiorców. Do Twojej dyspozycji jest jeszcze kredyt samochodowy.

Ponadto mamGO, dzięki Arval należącemu do Grupy BNP Paribas, umożliwia również wynajem długoterminowy aut. W ostatnich latach popularność tego rozwiązania rośnie. W ramach najmu możesz na dogodnych warunkach wynajmować pojazd przez 36 lub nawet 60 miesięcy. Poza finansowaniem auta, spłacane raty pokrywają także opłaty serwisowe i administracyjne. Nie musisz się więc przejmować przeglądami technicznymi czy wymianą opon, a po upływie umowy – jeśli tylko zechcesz – wymienisz pojazd na kolejny, zupełnie nowy model.

Czy mamGO jest dla Ciebie?

Przy wybieraniu dofinansowania bardzo ważne wzięcie pod uwagę wielu aspektów. Przede wszystkim należy przecież określić, jaki dokładnie pojazd Cię interesuje – nowy, używany, a może elektryczny? Czy chcesz go mieć na własność, czy wolisz jeździć nowymi modelami, których nie będziesz właścicielem? Jaki zakres usług dodatkowych jest dla Ciebie szczególnie istotny – rozszerzony wariant ubezpieczenia, pakiet paliwowy, kompleksowe usługi serwisowe? To niezwykle ważne pytania, które pozwolą Ci ustalić jaki pojazd i sposób finansowania są dla Ciebie odpowiednie.

Prawdopodobnie właśnie na mamgo.pl znajdziesz dogodne rozwiązanie. Portal oferuje wiele typów pojazdów, w tym zasilanych zieloną energią, ponieważ elektromobilność oraz innowacyjne technologie są dla Grupy PNB Paribas bardzo istotne, a różne rodzaje finansowania i umowy dopasowane do Twoich potrzeb. mamGO to także kompleksowe pakiety usług dodatkowych dla Twojej wygody i bezpieczeństwa. Jeśli masz jednak wątpliwości, skontaktuj się z naszą infolinią, gdzie dostaniesz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z ofertą portalu.

Jakie samochody możesz wybrać na platformie?

Partnerzy mamGO oferują wybór – niemalże od ręki – setek nowych i używanych pojazdów renomowanych marek. Ponadto znajdziesz tu także hybrydy oraz samochody elektryczne i skorzystasz z programów dofinansowania, takich jak „Mój Elektryk”. Do dyspozycji masz nie tylko auta osobowe, ale również dostawcze.

Ogłoszenia znajdujące się na stronie zawierają konkretne informacje dotyczące specyfikacji i wyposażenia. Umożliwiają też szybkie skonfigurowanie oferty, wybór interesującego Cię okresu finansowania oraz jego rodzaju. Otrzymujesz również informacje, u którego partnera zobaczysz pojazd czy skorzystasz z jazdy próbnej.

Jak to wygląda?

W mamGO cenione są przede wszystkim Twój komfort i czas. Ofertę skonfigurujesz na stronie ogłoszenia.  Jeśli ubiegasz się o kredyt, cały proces wnioskowania może zostać przeprowadzony online na stronie www Banku BNP Paribas. Wybrany pojazd będzie gotowy do odbioru u partnera wstawiającego ogłoszenie po podpisaniu umowy kredytowej. Warto tu zaznaczyć, że decyzja kredytowa jest podejmowana szybko i może zostać wydana nawet w ciągu jednego dnia.

Jeśli natomiast decydujesz się na leasing lub wynajem, w procesie ubiegania się o finansowanie otrzymasz pełne wsparcie doświadczonych doradców. Samą umowę podpisujesz bezpośrednio przy odbiorze pojazdu u dealera.

POPRZEDNI ARTYKUŁ

kobieta skanująca dokument na drukarce

Jak zeskanować dokumenty? Z naszą instrukcją to proste!

Chcesz zrobić skan dokumentu, ale nie masz tym doświadczenia? Zaraz przekonasz się, jakie to proste. Pokażemy Ci sposoby na łatwe…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

szczęśliwy dziadek z wnuczkiem

Co to jest IKZE i jak je założyć? Sprawdź!

Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) może być świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zadbać o wyższą emeryturę i jednocześnie płacić niższe podatki.

Czytaj więcej