Bank zmieniającego się świata

5 marca obchodzimy Dzień Doceniania! DOCENIAJ nie oceniaj

5 marca obchodzimy Dzień Doceniania! DOCENIAJ nie oceniaj

Kolejny raz Bank BNP Paribas zwraca uwagę na problem niedoceniania i pokazuje, że czasami dobre słowo wystarczy, aby świat zaczął się zmieniać na lepsze. W czwartek, 5 marca, w Dniu Doceniania, Bank zaprasza na spotkanie z blogerkami: Moniką Pryśko i Basią Szmydt.

 

#DOCENIAJ nie oceniaj

– W 2019 roku przeprowadziliśmy badanie, które pokazało, że poczucie bycia niedocenionym dotyczy aż 72% kobiet i 69% mężczyzn w Polsce. Zdopingowało nas to do promowania pozytywnych postaw i wspierania innych nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz naszej organizacji. W ramach już kolejnej edycji Kampanii #DOCENIAJnieoceniaj zachęcamy do wzajemnego wsparcia dobrym słowem, okazywania innym uznania i wzajemnej życzliwości – mówi Agnieszka Konarzewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w Banku BNP Paribas.

5 marca (czwartek) o godz.19.30 w warszawskim oddziale banku BNP Paribas zlokalizowanym w Sezamie (ul. Marszałkowska 126/134) blogerki opowiedzą jak radzić sobie z negatywnymi opiniami i ocenami, z którymi przez całe życie w mniejszym lub większym stopniu przychodzi nam się mierzyć. – Tylko od nas zależy czy pójdziemy po swoje, przy wsparciu jednej osoby, która będzie nam kibicować, czy przejmiemy się podcinaniem skrzydeł przez sto pozostałych osób – tłumaczą Monika i Basia. Podkreślają, aby nie bać się ryzyka. Niejedną odważną decyzję ma za sobą Basia: – W tym samym tygodniu, w którym mój tata zadał mi pytanie kiedy pójdę na etat, wzięłam kredyt gotówkowy i kupiłam nowy aparat fotograficzny, by dalej się rozwijać jako blogerka – wyznaje.

Więcej na temat siły doceniania i oceniania będziecie mogli dowiedzieć się i porozmawiać podczas spotkania z Moniką Pryśko i Basią Szmydt, na które gorąco zapraszamy!

Udział jest bezpłatny, należy się jedynie zarejestrować >>> DZIEŃ DOCENIANIA Z BNP PARIBAS

Monika Pryśko

Mama 7-letniej Iny i zakochana w P. 34-latka (to zdecydowanie należy podkreślić w pierwszym zdaniu!). Redaktorka naczelna The Mother MAG. Autorka bloga Tekstualna i ebooka Proste Less Waste. Dziewczyna, która notorycznie zaczyna od nowa i zazwyczaj z sukcesem.

Jest dobra w komunikacji. Kocha kobiety, dlatego żałuje, że sama nie wymyśliła hasła Girl Power, za to wymyśliła Mother-Life Balance i tego trzyma się w życiu. Na grupie na Facebooku ,,Zaczynam od nowa’’ rozmawia z kobietami o nowych początkach i stara się, by zapamiętały jedno ważne zdanie – bój się i działaj.

 

Basia Szmydt

 

Na co dzień obecna tu i teraz mama i żona. Od 7 lat prowadzi bloga, a jej Czytelniczki znają ją z wpisów o samoakceptacji, z motywacyjnych warsztatów czy zdjęć z egzotycznych podróży – bo Basia, prócz tego, że jest dobra w teorii, działa też w praktyce.

Na pół roku przeniosła się z rodziną na Karaiby, by udowodnić, że hasło ,,zrób to i zobacz, co się stanie’’ idealnie opisuje jej sposób działania. Basia to autorka bloga, która razem ze swoimi Czytelniczkami uczy się odwagi i trudnej sztuki spełniania marzeń – swoich, nie cudzych. Właśnie spełniła jedno z nich – opublikowała pierwszy film na swoim kanale na YouTube.

 

 

 

Bank BNP Paribas prowadzi również stronę dedykowaną swojej kampanii. 

Pod adresem https://www.doceniajnieoceniaj.pl/ każdy może podzielić się swoim ulubionym słowem, którego używa, aby doceniać innych lub samodzielnie zaprojektować i wysłać kartkę do osoby, którą ceni. Na stronie można także posłuchać, co na temat wyrażania sympatii i wiary w drugą osobę mówi psycholog.

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Odwrót od ryzykownych aktywów po wybuchu epidemii COVID-19 we Włoszech

Odwrót od ryzykownych aktywów po wybuchu epidemii COVID-19 we Włoszech

24-02-2020 Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem Biura Maklerskiego na temat bieżącej sytuacji ekonomicznej w Polsce i na świecie.

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

„Biedak też może być szczęśliwy”, czyli Czechow w BNP Paribas

„Biedak też może być szczęśliwy”, czyli Czechow w BNP Paribas

O twórczości rosyjskiego pisarza, jego osobowości, a także miłości i nienawiści do stworzonych przez niego postaci opowiadały reżyserka teatralna Agnieszka…

Czytaj więcej