Bank zmieniającego się świata

Bank BNP Paribas udostępnia swoim Klientom możliwość przekazania datku na Szlachetną Paczkę

Bank BNP Paribas udostępnia swoim Klientom możliwość przekazania datku na Szlachetną Paczkę

Już po raz czwarty Bank BNP Paribas został Partnerem Strategicznym akcji Szlachetna Paczka. Oprócz wsparcia finansowego Fundacja BNP Paribas wspiera również akcję wolontariacką. W tym roku, po raz drugi, do pomocy potrzebującym zaproszeni są również Klienci banku.

 

Siła partnerstwa. Akcja Szlachetna Paczka startuje 11.10.2021 r.

Bank nawiązał partnerstwo ze Stowarzyszeniem Wiosna w 2018 roku. Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy. Pomocy skutecznej, konkretnej i mądrej. W tym roku w planach jest pomoc ponad 20 tys. rodzin.

Szlachetną Paczkę można wspierać bezpośrednimi wpłatami (płatności internetowe) lub zaangażować się w pomoc w ramach wolontariatu. Tylko w 2020 roku 3 509 pracowników Banku BNP Paribas zaangażowało się w działania na rzecz wolontariatu pracowniczego. „Bank zmieniającego się świata” od lat na wielu polach działalności wspiera Szlachetną Paczkę.

Szlachetna Paczka jest rozpoznawalną akcją, w którą warto się zaangażować. Daje siłę i impuls do zmiany. Pomoc trafia do ubogich rodzin, dzieci, seniorów i chorych, odpowiadając na ich zweryfikowane potrzeby. Wdrożony proces ułatwi naszym klientom realną pomoc. Postawiliśmy na uproszczoną ścieżkę i wygodę, tak aby sprawnie pomagać– mówi Daria Herman, Ekspert ds. E-commerce w Banku BNP Paribas.

Partnerstwo Szlachetnej Paczki i Banku BNP Paribas opiera się na wielowątkowej współpracy. Łączą nas wspólne wartości i chęć mądrego pomagania. Bank ponownie zachęca do dołączenia do akcji swoich Klientów. Będzie to możliwe w znacznie szybszy sposób.

 

Jak wesprzeć Szlachetną Paczkę z BNP Paribas?

W ubiegłym roku Klienci przy zakładaniu nowego konta mieli możliwość przekazania część bądź całość premii (otrzymywanej za otwarcie rachunku w Banku BNP Paribas) na Szlachetną Paczkę. Dzięki zebranym w ten sposób środkom przygotowane zostały dodatkowe paczki dla potrzebujących.

Przelej datki na Szlachetną Paczkę. Ty też możesz pomóc

Wsparcie akcji Szlachetna Paczka przez Klientów naszego banku będzie możliwe za pomocą szybkiego przelewu. Na stronie płatności online (po wylogowaniu) Bank BNP Paribas wspólnie z CashBill uruchomił bramkę do wpłat on-line w różnej formie. To rozwiązanie, które bank udostępnił po raz pierwszy.

 

Kliknij przycisk- WPŁACAM. Za jego pomocą można dokonać szybkiej wpłaty na akcję Szlachetna Paczka- Stowarzyszenia Wiosna. Klienci zostaną przekierowani do bramki płatniczej Szlachetnej Paczki, gdzie będzie można przelać dowolną kwotę na rzecz podopiecznych Fundacji Wiosna.

Dlaczego szybki przelew?

Bez płatności internetowych nie wyobrażamy sobie dzisiaj życia. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim jego prostota, bezpieczeństwo i intuicyjność. Możliwość szybkiego przelewu ze strony internetowej banku BNP Paribas z przekierowaniem do systemu CashBill jest szansą na zebranie większej sumy pieniędzy, tym samym pomoc większej liczbie rodzin objętych akcją Szlachetnej Paczki– mówi Andrzej Chechliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Online i eCommerce w Banku BNP Paribas.

Pomaganie łączy, zamiast dzielić. Daje, zamiast zabierać. Cieszy i nadaje sens

Zachęcamy Cię z całego serca do przyłączenia się do naszych działań. Bank BNP Paribas przekazał do tej pory na rzecz Szlachetnej Paczki aż 3 100 000 złotych!

Prezenty świąteczne będą kompletowane do początku grudnia 2021 r. Momentem kulminacyjnym akcji będzie tzw. Weekend Cudów (11-12 grudnia), czyli przewiezienie przygotowanych paczek do magazynów Szlachetnej Paczki. Następnie wszystkie przygotowane paczki trafią bezpośrednio do rodzin.

Więcej informacji na temat działań banku BNP Paribas wspierających Cele Zrównoważonego Rozwoju, również we współpracy ze Szlachetną Paczką, znajdują się na www.razemzmieniamy.pl  oraz na www.szlachetnapaczka.pl.

 

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Podcasty BNP Paribas Talks. Inspirujemy, słuchamy, dajemy głos innym

Podcasty BNP Paribas Talks. Inspirujemy, słuchamy, dajemy głos innym

O czym usłyszycie w naszych podcastach? O wszystkim, co interesuje naszych Klientów i nas samych. Rozmawiamy o pasjach, społecznych problemach,…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Poradnik zawodowy. Diagnoza – część pierwsza

Poradnik zawodowy. Diagnoza – część pierwsza

Przedstawiamy Poradnik zawodowy, opracowany we współpracy ze specjalistami z Departamentu HR, BNP Paribas Bank Polska S.A. Poradnik zawodowy składa się…

Czytaj więcej