Bank zmieniającego się świata

Nowa oferta Banku BNP Paribas – starter bankowy na stacjach Shell

Nowa oferta Banku BNP Paribas – starter bankowy na stacjach Shell

Od jakiegoś czasu klienci wybranych stacji Shell mogą skorzystać z preferencyjnej oferty Banku BNP Paribas, dzięki której mają szanse otrzymać 10% zwrotu za zakupy na stacjach Shell. Wybierając starter bankowy BNP Paribas, klienci otrzymują instrukcję otwarcia konta oraz niespersonalizowaną kartę, która może być używana po otwarciu konta, nie czekając na przesyłkę. Zakup takiego pakietu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi zobowiązaniami – jeśli klient nie założy lub nie będzie korzystał z konta, nie będzie ponosił żadnych dodatkowych kosztów.

– We współczesnym świecie nie da się funkcjonować bez dostępu do usług bankowych, a my staramy się ten dostęp maksymalnie uprościć. Wiele osób mieszka zdecydowanie bliżej stacji benzynowej niż oddziału banku. To, co dotychczas wymagało od nich nieco więcej czasu lub podróży do pobliskiego miasta, teraz jest w zasięgu ręki. Starter bankowy jest łatwy w obsłudze i dodatkowo oferuje klientom wymierne korzyści dostosowane do ich potrzeb, w tym przypadku oferuje tańsze zakupy na stacjach Shell – tłumaczy Izabela Bagłaj, Starszy Menedżer Produktu w Banku BNP Paribas.

Łatwy i w pełni zdalny proces

Aby móc skorzystać z oferty, klient musi najpierw otworzyć konto za pomocą startera bankowego, a potem przypisać załączoną kartę skanując QR code (w online) lub podając jej numer (w oddziale). Dzięki prostej instrukcji dołączonej do startera, klient dowie się w jaki sposób zainstalować aplikację oraz przejść przez cały – łatwy i w pełni zdalny – proces na swoim smartfonie. Natomiast klienci którzy preferują wizytę w oddziale mogą również dokonać aktywacji pakietu w taki spósób. Konto wraz z kartą może być otwarte i gotowe do użytku już po kilkunastu minutach. Oferta skierowana jest tylko do nowych klientów banku.

10% zwrotu

Klienci, którzy w ramach startera bankowego dokonają aktywacji karty debetowej, otrzymają 10 procentowy zwrot wydatków za zakupy na stacjach Shell. W ciągu 12 miesięcy klienci mogą otrzymać łącznie aż 300 zł zwrotu z transakcji.

– W dzisiejszym świecie możliwość załatwienia wielu spraw w jednym miejscu odgrywa coraz ważniejszą rolę. Dlatego w Shell rozwijamy kolejne partnerstwa, udostępniając naszym klientom nowe, unikalne usługi, które ułatwiają codzienne obowiązki. Na większości stacji klienci mają możliwość odbioru przesyłek DHL, w wybranych punktach Shell znajdują się paczkomaty, a dzięki partnerstwu z Uber Eats hot dogi, zapiekanki, świeże kanapki czy napoje ze stacji można zamawiać do domu. Wieloletnie współprace z BMW i Ferrari zaowocowały w najlepszej jakości paliwa i oleje silnikowe. Teraz razem z BNP Paribas wprowadzamy usługę, która ułatwi zakładanie konta bankowego i pozwoli na oszczędności przy każdej transakcji na naszych stacjach – mówi Rafał Molenda, dyrektor działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska.

Innowacyjne funkcjonalności

Pandemia nadaje nową dynamikę wielu zmianom technologicznym nową. Aby maksymalnie uprościć kontakt klienta z bankiem i ograniczyć czas, który klient spędza w oddziale, Bank BNP Paribas wprowadza do usług finansowych innowacyjne funkcjonalności takie jak np. możliwość umówienia wizyty w oddziale za pomocą aplikacji rezerwacyjnej Booksy, która została wprowadzona w maju br. Bank był pierwszą instytucją finansową na świecie, która wykorzystała popularne narzędzie rezerwacyjne, kojarzone wcześniej głównie z usługami fryzjerskimi czy kosmetycznymi.

Grupa Shell

Shell to globalna grupa spółek energetycznych i petrochemicznych, zatrudniająca prawie 90 tys. osób i prowadząca działalność w ponad 70 krajach. Shell wykorzystuje zaawansowane technologie i nowatorskie podejście, aby budować zrównoważoną przyszłość energetyczną dla świata. Spółka Shell Polska jest obecna na polskim rynku od 1992 roku. Operuje aktualnie ok. 420 stacjami oferującymi kierowcom najwyższej jakości paliwa. Na stacjach Shell klienci mogą także skorzystać z usług myjni samochodowych, bogatej oferty kawowej i gastronomicznej oraz zrobić zakupy w sklepie ze starannie wybranym asortymentem produktów spożywczych i motoryzacyjnych. W 2020 r. po raz 11. Shell został nagrodzony Gwiazdą Jakości Obsługi, co potwierdza zaufanie klientów do marki. Program lojalnościowy Shell ClubSmart, w ramach którego można wymieniać zebrane w trakcie tankowania i zakupów punkty na wyjątkowe nagrody, jest jednym z najdłużej działających i najpopularniejszych w Polsce: aktualnie aktywnymi członkami programu jest ok. 1 mln klientów. Shell dysponuje również szeroką gamą olejów i smarów do samochodów i dla przemysłu, a do klientów biznesowych skierowana jest oferta kart paliwowych, usług drogowych i innych rozwiązań dla flot w ramach programu Shell Card. Ponadto w Krakowie działa Shell Business Operations, jedno z największych centrów nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce, zatrudniające ponad 4200 pracowników i stanowiące wsparcie dla grupy Shell globalnie w obszarach finansów, logistyki, zakupów, procesów kadrowych, obsługi klientów, jak również w komunikacji zewnętrznej czy wewnętrznej. W 2019 roku praktyki Shell Polska w obszarze zrównoważonego rozwoju znalazły się w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre praktyki” W 2018 roku Global Compact Network Poland nadał Shell tytuł Rzecznika Standardu Etyki wyróżniający firmy, które konkurują w oparciu o transparentne zasady biznesowe, wiarygodność i wzajemną odpowiedzialność.

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Wsparcie Banku BNP Paribas dla Fundacji ITAKA przynosi efekty

Wsparcie Banku BNP Paribas dla Fundacji ITAKA przynosi efekty

Bank BNP Paribas w maju przekazał darowiznę na rzecz Fundacji ITAKA, finansując wydłużenie dyżurów Antydepresyjnego Telefonu Zaufania. Poprzez takie wsparcie…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Wielkie sukcesy to efekt pracy u podstaw. Bank BNP Paribas budzi w dzieciach tenisową pasję

Wielkie sukcesy to efekt pracy u podstaw. Bank BNP Paribas budzi w dzieciach tenisową pasję

W 2016 roku Bank BNP Paribas zainicjował program Dzieciaki do Rakiet. Jego głównym celem, od samego początku, była popularyzacja tenisa,…

Czytaj więcej