Bank zmieniającego się świata

Wygraj 100 000 zł i wypłacaj pieniądze za 0 zł

Wygraj 100 000 zł i wypłacaj pieniądze za 0 zł

Możliwość wygrania 100 000 zł w BLIKOMANII oraz darmowe wypłaty z bankomatów do końca września 2021 r. – to tylko niektóre zalety korzystania z BLIK-a. Czym jest ta metoda płatności?  Jak zacząć używać BLIK-a i jak wziąć udział w BLIKOMANII?

Dwa miliony złotych w puli BLIKOMANII
BLIKOMANIA to cykliczna loteria, w której mogą brać udział osoby korzystające z płatności BLIK. W obecnej edycji pula nagród wynosi 2 mln zł. Co miesiąc losowana jest nagroda w wysokości 100 tys. zł, a dodatkowo codziennie 135 szczęśliwców ma szansę na wygranie 100 zł.

Chcesz wziąć udział w BLIKOMANII, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, czym w ogóle jest BLIK? Podpowiemy Ci, jak korzystać z tej metody płatności, opiszemy, dlaczego warto jej używać, a także przeprowadzimy przez proces rejestracji do BLIKOMANII.

Prosta płatność kodem
BLIK to metoda płatności, która polega na generowaniu 6-cyfrowych kodów. Tego typu kod jest jednorazowy. Służy do potwierdzania konkretnej zapłaty.

Przy pomocy kodu BLIK możesz zapłacić w sklepie, dokonać transakcji internetowej czy wypłacić pieniądze z bankomatu. Nie musisz mieć przy sobie gotówki lub karty płatniczej. Wystarczy Ci telefon z zainstalowaną bankową aplikacją mobilną, w której znajdziesz opcję wygenerowania kodu BLIK.

Jak płacić?

Żeby zacząć używać płatności BLIK, będziesz potrzebować bankowej aplikacji mobilnej. Gdy już ją zainstalujesz, to w przypadku aplikacji GOmobile:

 • zaloguj się,
 • wybierz zakładkę Więcej,
 • kliknij na Ustawienia BLIK,
 • aktywuj BLIK i zaakceptuj regulamin.

BLIK może służyć m.in. do wypłacania pieniędzy. Warto wybrać tę metodę, ponieważ do końca września 2021 r. pobieranie gotówki z bankomatów ze wszystkich bankomatów w Polsce przy użyciu BLIK-a jest darmowe.

Żeby wypłacić pieniądze bankomatu korzystając z BLIK-a:

 • wybierz opcję BLIK na ekranie bankomatu,
 • wygeneruj kod w bankowej aplikacji mobilnej,
 • przepisz kod używając klawiatury bankomatu,
 • potwierdź płatność w aplikacji PIN-em.

Procedura wygląda bardzo podobnie w przypadku płatności przy użyciu terminala płatniczego. W pierwszej kolejności poinformuj sprzedawcę, że chcesz skorzystać z BLIK-a, wygeneruj kod, przepisz go używając terminala i zaakceptuj transakcję w aplikacji podając PIN.

W przypadku zakupów internetowych jedyną różnicą jest samodzielny wybór płatności. Również w tym przypadku wybierasz BLIK, generujesz i przepisujesz kod, zatwierdzasz akcję kodem PIN.

BLIKOMANIA – jak wziąć w niej udział?

Warunki uczestnictwa w BLIKOMANII są proste. Żeby wziąć udział w losowaniu nagród:

 • wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie BLIKOMANII*,
 • sprawdź swoją pocztę email i potwierdź rejestrację,
 • przelej 1 zł na Fundację Uniwersytet Dzieci (jest to wpłata weryfikacyjna),
 • przynajmniej raz skorzystaj z płatności BLIK – wypłać pieniądze z bankomatu, zrób zakupy w sklepie stacjonarnym lub zapłać kodem przez internet.

Jeżeli zdobędziesz nagrodę, otrzymasz powiadomienie na adres email podany w formularzu zgłoszeniowym.

 

 

*www.blikomania.pl

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Edukację finansową dziecka warto rozpocząć wcześnie

Edukację finansową dziecka warto rozpocząć wcześnie

Wypłata z bankomatu, płatność kartą, dbanie o stan oszczędności – z perspektywy dziecka tego typu kwestie mogą wyglądać na bardzo…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

W kinie, na wodzie i w samochodzie. Startuje Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA!

W kinie, na wodzie i w samochodzie. Startuje Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA!

Żadne dobrze wyważone słowa, najgorętsze prośby Grzegorza Turnaua i Andrzeja S., by nie przenosić im stolicy do Krakowa nie zdołały…

Czytaj więcej