Bank zmieniającego się świata

BNP Paribas triumfuje w rankingach Newsweeka i Forbesa. Nagrody za jakość obsługi klienta

BNP Paribas triumfuje w rankingach Newsweeka i Forbesa. Nagrody za jakość obsługi klienta

Spis treści

  W tegorocznej edycji rankingu Przyjazny Bank Newsweeka pokonaliśmy konkurencję biorącą udział w tegorocznej edycji rankingu, zajmując I miejsce w kategorii „Bankowość Tradycyjna”. Audytorzy oceniający instytucje zwrócili uwagę m.in. na bardzo wysoką jakość bezpośredniej obsługi klienta. Otrzymaliśmy również tytuł wicelidera w rankingu „Bank Przyjazny Firmie”, organizowanym przez redakcję magazynu „Forbes”.

  BNP Paribas najlepszym „bankiem dla Kowalskiego” według opinii audytorów

  Ranking Przyjazny Bank przeprowadzany co roku przez magazyn „Newsweek” ma oceniać standard obsługi klienta – zarówno jeśli chodzi o bankowość tradycyjną, jak i mobilną i internetową. Banki są poddawane analizie w oparciu o metodę tajemniczego klienta, w której audytorzy zakładali i zamykali konta osobiste w placówkach bankowych. Warto dodać, że w tym roku ograniczono ilość testowanych banków do 10, dlatego walka o pierwsze miejsce była wyjątkowo zacięta.

  Marka BNP Paribas okazała się bezkonkurencyjna w 21. edycji konkursu, zdobywając 472 punkty. Zajęliśmy I miejsce w kategorii „Bankowość Tradycyjna”, a tym samym uznano nas za „Najlepszy Bank dla Kowalskiego”. O pozycji lidera zadecydował m.in. wysoki poziom telefonicznej i zdalnej obsługi klienta – audytorzy docenili rzeczowość, uprzejmość i kompetencje naszych konsultantów.

  Wicelider w rankingu Forbesa „Bank Przyjazny Firmie”2022

  Badania do rankingu „Bank Przyjazny Firmie” obejmowały ocenę obsługi przedsiębiorcy zainteresowanego ofertą banku – zarówno kont firmowych, jak i innych produktów. Analizowano jakość obsługi, pozyskania klienta, zdalnych form kontaktu oraz jakość oddziałów bankowych (ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa w kontakcie bezpośrednim). Jurorzy przyznali BNP Paribas aż 291,9 punktów, dzięki czemu zdobyliśmy 2. miejsce na podium. Tym samym awansowaliśmy aż o 4 miejsca w rankingu Forbesa w porównaniu do pozycji z roku 2021.

   

   

  POPRZEDNI ARTYKUŁ

  Inwestycje w nieruchomości w czasach wysokiej inflacji

  Inwestycje w nieruchomości w czasach wysokiej inflacji

  Inwestycja w nieruchomości na wynajem była do tej pory popularną formą powiększania majątku. W czasach wysokiej inflacji mnożą się jednak…

  Czytaj więcej

  NASTĘPNY ARTYKUŁ

  młoda kobieta planująca kredyt przez internet z partnerem

  Czego potrzebujesz, aby złożyć wniosek o kredyt przez Internet?

  Masz w planach ubieganie się o kredyt, ale nie masz czasu na to, by jechać do banku? Żaden problem, bo…

  Czytaj więcej