Bank zmieniającego się świata

Czego potrzebujesz, aby złożyć wniosek o kredyt przez Internet?

Czego potrzebujesz, aby złożyć wniosek o kredyt przez Internet?

Spis treści

  Masz w planach ubieganie się o kredyt, ale nie masz czasu na to, by jechać do banku? Żaden problem, bo w BNP Paribas możesz zrobić to bez wychodzenia z domu. Dowiedz się, jak złożyć wniosek o kredyt przez Internet – łatwo, szybko i przede wszystkim bezpiecznie!

  Wnioskowanie o kredyt przez Internet – oszczędzaj czas!

  Wizyty w oddziale banku mają mnóstwo zalet, jak chociażby miła rozmowa z ulubioną Panią z okienka, która sama z siebie wyjaśni wszystkie szczegóły i odpowie na ważne pytania. Nawet takie, które być może nie przemknęły Ci przez myśl! Z drugiej strony wizyta stacjonarna zawsze wiąże się z poświęceniem kilku chwil wolnego czasu, a nie każdy z nas ma taką możliwość. Dlatego jeśli chcesz załatwić formalności w dogodnym momencie, online, zobacz jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy przez Internet!
  Wnioskowanie online zajmie znacznie mniej czasu niż ręczne wypełnienie wszystkich rubryk na formularzu w banku. Rozpatrywanie wniosków online trwa też krócej niż w przypadku tych tradycyjnych. Bardzo często decyzja kredytowa trafia do Ciebie już w kilkanaście minut, a jeśli zostanie Ci udzielony kredyt przez Internet – od razu po zawarciu umowy kredytowej z bankiem na Twoje konto wpłyną pieniądze.

  Czego potrzebujesz, aby wziąć kredyt przez Internet?

  Łatwe wnioskowanie o kredyt przez Internet? Pewnie jak każdy aktywny użytkownik Internetu masz w głowie jedną wątpliwość: co z bezpieczeństwem wrażliwych danych, które należy chronić przed dostępem niepowołanych osób? I choć wiele słyszy się o kradzieżach tożsamości lub włamaniach, to pamiętaj, że w większości przypadków dotyczą one ubiegania się o kredyt z niesprawdzonych źródeł. Banki, takie jak BNP Paribas, stosują natomiast szereg nowoczesnych zabezpieczeń chroniących klientów przed takimi sytuacjami na każdym etapie składania wniosku.

  Pozostaje jeszcze jedna kwestia. Jakie dane musisz podać we wniosku? Zanim zaczniesz go wypełniać, przygotuj następujące informacje:

  ● imię, nazwisko i PESEL,
  ● numer i seria dowodu osobistego, a także daty jego wydania i ważności,
  ● dane kontaktowe – adres korespondencyjny, numer telefonu, adres mailowy,
  ● informacje dane o dochodach i sposobie ich pozyskiwania – m.in. wysokość zarobków, rodzaj umowy, dane pracodawcy.

  Jeśli składasz wniosek w banku, w którym masz konto, najczęściej wystarczy dostęp do informacji z rachunku bieżącego, bo procedury są uproszczone.

  Zadbaj również o to, żeby wnioskowanie o kredyt nie wiązało się z niepotrzebnym ryzykiem. W tym celu warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, które podniosą bezpieczeństwo podczas składania wniosku kredytowego. Przygotowaliśmy listę wskazówek, które Ci w tym pomogą.

  Bezpieczne połączenie

  Kluczem do ochrony wrażliwych danych podczas korzystania z Internetu jest używanie bezpiecznej sieci. Zamiast publicznego łącza Wi-Fi wybierz to dostępne w domu i zabezpieczone oprogramowaniem antywirusowym. Upewnij się również, że Twój laptop dysponuje aktualnym systemem operacyjnym, a przeglądarka jest zaktualizowana do najnowszej wersji.

  Aplikacja mobilna lub strona internetowa

  Korzystasz z bankowości internetowej w tradycyjnej formie, czyli za pośrednictwem strony internetowej? A może posługujesz się aplikacją GOmobile zainstalowaną w telefonie? W BNP Paribas możesz wziąć kredyt na dwa sposoby: za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej. Obie są równie bezpieczne i wygodne dla użytkownika. Zobacz poniżej, jak w 3 krokach wziąć kredyt przez Internet w banku BNP Paribas!

  Ubezpieczenie kredytu przez Internet – sprawdź, kiedy warto je rozważyć

  Co prawda nie masz obowiązku zakupu ubezpieczenia kredytu gotówkowego, ale warto odpowiednio wcześnie przemyśleć tę kwestię. Zaciąganie pożyczki zawsze wiąże się z pewnym dyskomfortem psychicznym i obawami dotyczącymi tego, czy na pewno podołasz spłacie zobowiązania w terminie. Dzięki dobremu ubezpieczeniu kredytu takie czarne myśli przestaną krążyć Ci po głowie i będziesz spać spokojnie – bo w razie niespodziewanych problemów finansowych otrzymasz wsparcie ubezpieczyciela.
  Skorzystanie z możliwości wnioskowania o kredyt przez Internet zapewnia szybki dostęp do finansowania zewnętrznego różnych celów, jeśli bank potwierdzi Twoją zdolność kredytową. Dodatkowo, jeśli wcześniej przygotujesz niezbędne dane i zatroszczysz się o swoje bezpieczeństwo w sieci, wszystko przebiegnie bez problemów i w krótkim czasie po podpisaniu z bankiem umowy kredytowej otrzymasz na konto gotówkę.

  POPRZEDNI ARTYKUŁ

  Bank BNP Paribas nagrodzony w konkursach organizowanych przez redakcje Newsweeka i Forbesa oraz LGBT+ Diamonds Awards 2022

  Bank BNP Paribas nagrodzony w konkursach organizowanych przez redakcje Newsweeka i Forbesa oraz LGBT+ Diamonds Awards 2022

  Decyzją jury konkursów organizowanych przez redakcje magazynów Newsweek i Forbes, Bank BNP Paribas po raz kolejny znalazł się w prestiżowym…

  Czytaj więcej

  NASTĘPNY ARTYKUŁ

  Kredyt gotówkowy online – wszystko, co warto o nim wiedzieć!

  Kredyt gotówkowy online – wszystko, co warto o nim wiedzieć!

  Polacy korzystają z możliwości pożyczania pieniędzy na kredyt. Czasem jest to związane z pilną potrzebą, a czasem z inwestycją w…

  Czytaj więcej