Bank zmieniającego się świata

Bank BNP Paribas zachęca: DOCENIAJ nie oceniaj!

Bank BNP Paribas zachęca: DOCENIAJ nie oceniaj!

Pieniądze pomagają realizować wyznaczone cele, ale niezbędna jest do tego również wiara w powodzenie naszych planów i wsparcie najbliższych. Dlatego Bank BNP Paribas wystartował z drugą edycją kampanii #DOCENIAJnieoceniaj podkreślając rolę pozytywnych słów, którymi warto motywować swoich bliskich do działania.

Podobnie, jak w pierwszej edycji #DOCENIAJnieoceniaj, Bank zwraca uwagę na to, jak wielką moc mają pozytywne słowa i gesty bliskich. Krytyka i wygłaszanie negatywnych opinii podcina skrzydła i zniechęca do podejmowania wyzwań. Bank BNP Paribas zachęca do zupełnie innej postawy – doceniania.

– Obawa przed krytyczną oceną innych potrafi zdusić w zarodku najbardziej kreatywne pomysły i inicjatywy. Dlatego też, postanowiliśmy wystartować z drugą edycją kampanii #DOCENIAJnieoceniaj, by po raz kolejny podkreślić, jak ważną rolę w codziennej komunikacji odgrywają pozytywne słowa – tłumaczy Dariusz Maciołek, Dyrektor Zarządzający Pionu Marketingu, Komunikacji i Zaangażowania Społecznego w Banku BNP Paribas.

– Jako Bank wspieramy ludzi w realizacji ich planów i marzeń, przede wszystkim dzięki finansowaniu, którego udzielamy. Jednak warto pamiętać, że do ich powodzenia potrzebne są nie tylko pieniądze lecz także wiara w siebie i wsparcie otoczenia, a nasza kampania ma o tym skutecznie przypominać – dodaje.

 

Kampania #DOCENIAJnieoceniaj promuje kredyt gotówkowy

BNP Paribas proponuje klientom kredyt gotówkowy w wysokości od 1000 do 200 000 złotych, bez prowizji. Czas na spłatę zobowiązania to minimum 6 miesięcy i nie więcej niż 10 lat, a rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wyliczona na 10.02.2020 r. to 10,37 proc. Bank oferuje również możliwość ubezpieczenia kredytu.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) na 10.02.2020 r. wynosi 10,37%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 44 162,21 zł, oprocentowanie stałe 9,9% w skali roku, całkowity koszt kredytu 12 162,21 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 12 162,21 zł), 82 miesięczne raty (81 po 538,56 zł i jedna 538,85 zł).

Szczegółowe informacje odnośnie oferty kredytu gotówkowego dostępne są w oddziałach Banku oraz na stronie www.bnpparibas.pl.

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Ubezpieczenie GAP dla leasingobiorców

Ubezpieczenie GAP dla leasingobiorców

W przypadku ubezpieczenia pojazdu, jeśli jest on przedmiotem leasingu, możemy zdecydować się dodatkowo na ubezpieczenie GAP. Czym jest takie ubezpieczenie…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Jak zapłacić za zakupy bez karty i portfela?

Jak zapłacić za zakupy bez karty i portfela?

Skończyły się czasy, w których gotówka była niezbędna do opłacenia zakupów. Co więcej, coraz rzadziej wykorzystuje się karty płatnicze, które…

Czytaj więcej