Bank zmieniającego się świata

Otwórz konto osobiste i wspieraj z nami ochronę polskich rzek!

konto dla wpływowych - spławik Aguard

Załóż konto, odbierz innowacyjny spławik AGUARD® i pomóż badać zasolenie wód w polskich rzekach. To jednak nie wszystko – po spełnieniu warunków możesz także wygrać 100 zł. Jak dołączyć do akcji #WPŁYWOWI? To naprawdę łatwe!

Bank Zielonych Zmian w trosce o polskie rzeki i zbiorniki słodkowodne

Bank BNP Paribas przywiązuje ogromną wagę do działań na rzecz środowiska. Sadzimy drzewa, tworzymy programy edukacyjne, dbamy o pszczoły.

Tym razem chcemy wspólnie z Wami pomóc polskim rzekom. #WPŁYWOWI to inicjatywa, którą podjęliśmy razem z wieloma ekspertami – bo mamy świadomość, że troska o naszą planetę jest niezwykle istotna, a dzięki niej wszystkim będzie się żyło lepiej.

Na czym polega nasza akcja? Na monitorowaniu stanu polskich rzek i jezior za pomocą specjalnego spławika. Wystarczy, że użyjesz spławika AGUARD® relaksując się podczas wędkowania. Aby go otrzymać, weź udział w sprzedaży promocyjnej „Konto z kartą dla Wpływowych – 2. edycja”. Najpierw jednak dowiedz się, jak działa to inteligentne małe urządzenie.

Jak działa spławik AGUARD®?

Spławik to urządzenie monitorujące. Jest on połączony z aplikacją mobilną AGUARD, do której przekazuje dane dotyczące zasolenia, czyli jednego z kluczowych wskaźników jakości wód.

Dane z aplikacji są analizowane przez hydrologów z SGGW. To sprawia, że możliwe jest kontrolowanie akwenów w całej Polsce. Z kolei użytkownicy mogą śledzić te informacje na mapce w aplikacji. Dzięki temu znają stan rzek i jezior w swoich okolicach.

Chcesz przyłączyć się do akcji #WPŁYWOWI? Zobacz, jak to zrobić.

Jak zdobyć spławik AGUARD®?

Aby otrzymać spławik AGUARD®, załóż Konto otwarte na Ciebie w jednym z centrów Klienta Banku BNP Paribas. Ich mapę znajdziesz tutaj. Konto połącz z bankowością internetową oraz jedną z kart debetowych. Do wyboru masz Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartą Otwartą na Świat.

Następnie przystąp do sprzedaży premiowej Konto z kartą dla Wpływowych – 2. edycja. Zrobisz to podczas zakładania konta w centrum Klienta Banku.

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł?

Oprócz spławika monitorującego czystość wody możesz otrzymać także 100 zł. Wystarczy, że po przystąpieniu do sprzedaży premiowej Konto z kartą dla Wpływowych – 2.edycjapodejmiesz kilka dodatkowych działań:
• aktywujesz kartę do konta,
• wykonasz nią minimum 5 transakcji bezgotówkowych w punktach handlowych,
• otrzymasz wpływy na konto w wysokości minimum 1100 zł w miesiącu następującym po tym, w którym otworzyłeś/aś konto.

Lokata dla Wpływowych w Banku BNP Paribas

Oprócz nagród przygotowaliśmy również 3-miesięczną, odnawialną lokatę terminową z oprocentowaniem 5% w skali roku. Możesz ją otworzyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia konta z kartą w ramach sprzedaży premiowej Konto z kartą dla Wpływowych – 2. edycja. A dlaczego warto? Proponujemy:
• atrakcyjne stałe oprocentowanie – 5,00% w skali roku;
• niska kwota minimalna – tylko 1 000 zł (a maksymalna – 50 000 zł);
• krótki okres trwania – 3 miesiące to dla wielu osób optymalny czas na lokowanie oszczędności, aby uzyskać satysfakcjonujący zwrot bez zamrożenia kapitału na długi czas;
• możliwość automatycznego odnowienia – na ten sam okres, na warunkach wskazanych w Tabeli oprocentowania obowiązującej w dniu, w których odnowisz lokatę.

Ile na niej zyskasz? Skorzystaj z kalkulatora zysku z Lokaty dla Wpływowych, dostępnej na stronie naszego banku i sprawdź samodzielnie.

1. Sprzedaż premiową Konto z kartą dla Wpływowych – 2. edycja („Promocja” ) organizuje BNP Paribas Bank Polska S.A. („bank”). Może w niej wziąć udział osoba fizyczna, będąca konsumentem, która w okresie 12 miesięcy przed zawarciem Umowy ramowej Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku. Można wziąć udział w Promocji tylko raz z zastrzeżeniem, że w przypadku konta wspólnego do Promocji może przystąpić tylko jeden ze współposiadaczy. Na dzień wydania nagród w Promocji musisz posiadać Konto Otwarte na Ciebie. Do Promocji Konto z kartą dla Wpływowych – 2. edycja można przystąpić w centrach Klienta od 02.07.2024 r. do osiągnięcia 2000 przystąpień, jednak nie dłużej niż do 31.12.2024 r. Szczegóły w regulaminie na bnpparibas.pl i w centrach Klienta. 2. Lokata dla Wpływowych jest lokatą odnawialną. W przypadku zerwania lokaty przed terminem środki nie podlegają oprocentowaniu. Od naliczonych odsetek zostanie pobrany zryczałtowany podatek dochodowy od osób fizycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego. BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 2, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 799 870 zł, w całości wpłacony.

POPRZEDNI ARTYKUŁ

ochrona behawioralna w Banku BNP Paribas

Wystarczy być sobą. Jak działa ochrona behawioralna w Banku BNP Paribas?

Zagrożenia związane z cyberprzestępczością przybierają coraz to nowe formy. Dlatego wciąż doskonalimy metody ochrony Twoich danych. W sprawach bezpieczeństwa Bank…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Jak oszczędzać, to z zyskiem! 8% na koncie oszczędnościowym

Jak oszczędzać, to z zyskiem! 8% na koncie oszczędnościowym

Kto nie lubi, gdy oszczędności same się powiększają, a saldo na koncie bankowym rośnie z miesiąca na miesiąc? Teraz masz…

Czytaj więcej