Bank zmieniającego się świata

Oglądaj webinar PIERWSZE KROKI W ECOMMERCE

Oglądaj webinar PIERWSZE KROKI W ECOMMERCE

ZACHĘCAMY DO ZADAWANIA PYTAŃ W KOMENTARZACH POD TYM TEKSTEM ↓

Werbinar „Pierwsze kroki w E-commerce*” poprowadzą:

Radosław Pawlak – Symetria
Arkadiusz Bulc – Blue Media S.A
Artur Halik – shoper.pl
Dominik Łyp – InPost

Nasi eksperci opowiedzą między innymi o tym jak zdobywać i budować  informację o klientach, na co zwracać uwagę w komunikacji z nimi i na co nasi klienci zwracają uwagę surfując w internecie.

Chciałbyś zdobyć więcej wiedzy z zakresu E-commerce? Zobacz co  dla Ciebie przygotowaliśmy >>>

* E-Commerce to pojęcie pochodzące z języka angielskiego, które oznacza e-handel, czyli handel elektroniczny. Polega na zawieraniu transakcji związanych z działalnością gospodarczą, które są realizowane za pomocą nowoczesnych rozwiązań technologicznych i telekomunikacyjnych.

Najbardziej spopularyzowaną formę E-Commerce stanowią sklepy internetowe, dzięki którym możliwe jest obniżenie kosztów prowadzenia działalności ze względu na brak konieczności wynajmu lub kupna lokalu służącego za punkt sprzedaży. Działania związane z handlem elektronicznym obejmują nie tylko samą wymianę towarów i usług, ale również akcje promocyjne oraz marketingowe. Są to wszystkie czynności związane z bezpośrednim zawieraniem transakcji handlowych, jak i prowadzące do nich, z wykorzystaniem środków teleinformatycznych.n Do popularnych form handlu elektronicznego należą: sklepy internetowe, portale aukcyjne, serwisy ogłoszeniowe. Przedsiębiorstwa oraz instytucje korzystają także z platform przetargowych lub transakcyjnych. Największą w Polsce platformą e-handlową jest Allegro.

( źr. wikipedia; źr. marketingwsieci.pl)

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Jak bezpiecznie korzystać z konta bankowego przez internet?

Jak bezpiecznie korzystać z konta bankowego przez internet?

Nie udostępniaj nikomu loginu i hasła do systemu bankowości elektronicznej. Nie zapisuj loginu i hasła na dysku komputera, dysku sieciowym,…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Dołącz do „Dni rozwoju” BNP Paribas i zdobywaj wiedzę bez wychodzenia z domu!

Dołącz do „Dni rozwoju” BNP Paribas i zdobywaj wiedzę bez wychodzenia z domu!

Brakuje Ci pomysłów, jak spędzić czas wolny? Chcesz zdobyć konkretną wiedzę nie wychodząc z dom…

Czytaj więcej