Bank zmieniającego się świata

GOdealer – nowa aplikacja mobilna Banku BNP Paribas do wymiany walut. Co zyskują Klienci?

GOdealer – nowa aplikacja mobilna Banku BNP Paribas do wymiany walut. Co zyskują Klienci?

Jeszcze szybszą i łatwiejszą wymianę walut w nowoczesnej aplikacji mobilnej. W GOdealer możesz zawierać transakcje wymiany 24/7 w swoim telefonie, przez cały rok. Co jeszcze przygotowaliśmy?

GOdealer został zaprojektowany zgodnie z najnowocześniejszymi trendami – zadbaliśmy o to, aby korzystanie z aplikacji było wygodne i intuicyjne. Każdy Klient ma możliwość dopasowania układu elementów aplikacji tak, aby jak najlepiej odpowiadały one jego potrzebom i preferencjom. Interfejs jest jasny i czytelny, dzięki czemu nie musisz zastanawiać się, co chcesz zrobić. Po prostu skupiasz się na tym, co najważniejsze, czyli na wymianie walut.

 

Wymiana walut w Twoim telefonie

W GOdealer masz wszystko, czego potrzebujesz, aby płynnie zawierać transakcje wymiany, a także śledzić najlepsze kursy na rynku:

 • transakcje wymiany dostępne 24/7 (w tym także w polskie dni świąteczne!),
 • wymiana już od 1 jednostki waluty – zawierasz transakcje na dokładnie taką kwotę, jakiej potrzebujesz,
 • natychmiastowe transakcje z datą waluty na dziś, jutro lub za dwa dni
 • szeroka oferta par walutowych – zarówno w relacji do złotego, jak i kursów krzyżowych bez PLN,
 • oferty, czyli zlecenia oczekujące, ważne aż 60 dni. Czy wiesz, że kursy na rynku walutowym mogą zmieniać się w ciągu kilku sekund? Dzięki ofertom nie umknie Ci okazja do zawarcia korzystnej transakcji. To świetna propozycja dla osób, które chcą wymienić walutę po wybranym przez siebie kursie, jednak nie mają czasu lub ochoty nieustannie odświeżać tabeli kursowej. W ofercie podajesz wartość kursu, kwotę do wymiany i termin jej realizacji. Jeśli wpisany przez Ciebie kurs będzie dostępny na rynku w terminie ważności oferty, transakcja zostanie zrealizowana automatycznie.

 

GOdealer – prostota i bezpieczeństwo

Nasza aplikacja spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa: logujesz się tu za pomocą PIN-u lub biometrii (odciskiem palca lub za pomocą rozpoznawania twarzy). W prosty i zrozumiały sposób GOdealer przeprowadza Cię przez aktywację aplikacji. Zarówno aktywacja, jak i korzystanie z GOdealer są darmowe.

 

Jak zacząć korzystać z aplikacji GOdealer?

GOdealer stworzyliśmy po to, aby użytkownicy FX Pl@net mieli dostęp do kursów i transakcji w swoim telefonie. Mogą oni pobrać aplikację ze sklepu mobilnego i od razu z niej korzystać, zachowując swoje ustawienia transakcji z profilu w FX Pl@net. Można też przełączać się między profilami w FX Pl@net. Jeśli nie aktywowałeś jeszcze FX Pl@net albo w ogóle nie masz konta w Banku BNP Paribas, nie martw się! Po prostu sprawdź, co zrobić:

Jeśli jesteś klientem FX Pl@net:

 1. Pobierz aplikację GOdealer ze sklepu Play lub App Store w twoim telefonie.
 2. Aktywuj aplikację – szybko przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku.

Jeśli jesteś klientem Banku BNP Paribas, ale nie korzystasz jeszcze z FX Pl@net:

 1. Zaloguj się do swojej bankowości elektronicznej:
  • GOonline: kliknij w zakładkę Usługi->Moje finanse->Wymień Waluty i aktywuj platformę FXPl@net.
  • GOonline Biznes: kliknij w zakładkę FX Pl@net i aktywuj dostęp do platformy. Jeśli nie widzisz tej zakładki możesz ją nadać samodzielnie przez panel administratora. Jeśli panel administratora nie jest dostępny, oznacza to, że konieczne jest  podpisanie w oddziale Banku umowy o dostęp do FX Pl@net.
 1. Pobierz i aktywuj aplikację GOdealer w swoim telefonie.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku BNP Paribas:

 1. Łatwo otworzysz je online. Przyda ci się rachunek w złotych oraz w walutach, które chcesz wymieniać.
 2. Po uruchomieniu FX Pl@net na Twoim koncie bankowym aktywuj aplikację GOdealer.

 

GOdealer  – otwórz się na nowe możliwości

Wymiana walut nigdy nie była tak prosta –, masz w zasięgu ręki nowoczesną aplikację, w której możesz zawierać transakcje tak, jak lubisz. Bez wizyty w kantorze, bez kolejek. Po prostu – tu i teraz.

 

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Jak znaleźć siebie w kakofonii świata?

Jak znaleźć siebie w kakofonii świata?

To była niezwykle wartościowa rozmowa Darii Gostkowskiej, Dyrektor Wykonawczej Obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Banku BNP Paribas, i jej niezwykle…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Weryfikowanie i obliczanie zdolności kredytowej hipotecznej wiąże się z przeprowadzeniem przez bank szczegółowej analizy Twojej sytuacji finansowej. W tym celu instytucja ma prawo zażądać szeregu dokumentów, które umożliwią przeprowadzenie odpowiedniej analizy, a w konsekwencji ocenę Twojej wypłacalności.

Jak obliczyć zdolność kredytową w przypadku kredytu hipotecznego?

Aby zaciągnąć kredyt hipoteczny, musisz spełnić kilka warunków. Najważniejszy z nich związany jest z Twoją zdolnością kredytową, po zbadaniu której…

Czytaj więcej