Bank zmieniającego się świata

Warto nadać IT nowy kierunek

Warto nadać IT nowy kierunek

Obszar IT jest kluczowy w funkcjonowaniu naszego biznesu. Stale staramy się rozwijać i zapewniać odpowiednią jakość usług informatycznych zarówno naszym Klientom, jak i ponad 7000 pracowników naszego Banku.

Jeśli chcesz tworzyć nowe rozwiązania i lubisz programować zapraszamy do  pracy w developmencie. Możesz rozwinąć swoją wiedzę w popularnych językach programowania, ale również poznać te mniej znane dedykowane dla mainframe.

Masz doświadczenie w pisaniu dziesiątek tysięcy linii kodu, w tworzeniu oprogramowania, ale wolisz projektować rozwiązania niż kodować, to zapraszamy do pracy w dziale projektowania systemów.

Jeśli lubisz spojrzeć okiem planisty na całą infrastrukturę i dbać o jej rozwój, to dział architektów jest miejscem dla Ciebie.

Jeśli Twoją pasja jest dbałość o jakość rozwiązań, może zainteresuje Cię praca koordynatora testów lub testera.

Jeśli lubisz czuwać nad tym, aby wszystko dobrze działało, lubisz szybko reagować, sprawdzisz się w pracy w dziale administracji systemami.

Więcej informacji na temat oferty pracy w dziele IT Banku BNP Paribas >>>

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Oblicz swój ślad węglowy

Oblicz swój ślad węglowy

Ślad węglowy jest sumą emisji gazów cieplarnianych, które są bezpośrednio lub pośrednio emitowane przez daną osobę, zwykle liczoną w ciągu…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Analitycy BNP Paribas prognozują: Święta będą w tym roku droższe

Analitycy BNP Paribas prognozują: Święta będą w tym roku droższe

Według szacunków Banku BNP Paribas ceny żywności na tegoroczne Święta będą o ok. 7 proc. wyższe niż rok wcześniej. Największa…

Czytaj więcej