ROZPOCZNIJ DOBRZE NOWY ROK SZKOLNY - złóż wniosek o świadczenie 300+

Bank zmieniającego się świata

Warto nadać IT nowy kierunek

Warto nadać IT nowy kierunek

Obszar IT jest kluczowy w funkcjonowaniu naszego biznesu. Stale staramy się rozwijać i zapewniać odpowiednią jakość usług informatycznych zarówno naszym Klientom, jak i ponad 7000 pracowników naszego Banku.

Jeśli chcesz tworzyć nowe rozwiązania i lubisz programować zapraszamy do  pracy w developmencie. Możesz rozwinąć swoją wiedzę w popularnych językach programowania, ale również poznać te mniej znane dedykowane dla mainframe.

Masz doświadczenie w pisaniu dziesiątek tysięcy linii kodu, w tworzeniu oprogramowania, ale wolisz projektować rozwiązania niż kodować, to zapraszamy do pracy w dziale projektowania systemów.

Jeśli lubisz spojrzeć okiem planisty na całą infrastrukturę i dbać o jej rozwój, to dział architektów jest miejscem dla Ciebie.

Jeśli Twoją pasja jest dbałość o jakość rozwiązań, może zainteresuje Cię praca koordynatora testów lub testera.

Jeśli lubisz czuwać nad tym, aby wszystko dobrze działało, lubisz szybko reagować, sprawdzisz się w pracy w dziale administracji systemami.

Więcej informacji na temat oferty pracy w dziele IT Banku BNP Paribas >>>

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Oblicz jak wpływasz na środowisko – kalkulator emisji CO2

Oblicz jak wpływasz na środowisko – kalkulator emisji CO2

Jaki jest Twój ślad węglowy? Czy warto go ograniczać? Co to jest ślad węglowy? To suma emisji gazów cieplarnianych emitowanych…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Analitycy BNP Paribas prognozują: Święta będą w tym roku droższe

Analitycy BNP Paribas prognozują: Święta będą w tym roku droższe

Według szacunków Banku BNP Paribas ceny żywności na tegoroczne Święta będą o ok. 7 proc. wyższe niż rok wcześniej. Największa…

Czytaj więcej