Bank zmieniającego się świata

Nowe funkcje bankowości internetowej GOonline

Jak znaleźć siebie w kakofonii świata?

GOonline to nowoczesny system bankowości internetowej, dzięki któremu możesz zarządzać swoim kontem, kartami i innymi produktami finansowymi. Aktualizacja oddaje Ci do dyspozycji nowe funkcje, które pozwolą Ci jeszcze łatwiej korzystać z serwisu. Jakie opcje dodaliśmy do GOonline?

Zapłać z nami podatek PIT

Złożyłeś deklarację PIT i chcesz zapłacić podatek? Nic prostszego! Jeśli jesteś naszym klientem, nie musisz wypełniać druków czy samodzielnie wpisywać danych do przelewu.

Po aktualizacji możesz łatwo dokonać płatności online, bezpośrednio z poziomu portalu podatkowego Twój e-PIT. Gdy się do niego zalogujesz i przejdziesz do płatności, będziesz mieć możliwość dokonania płatności bezpośrednio z bankowości internetowej Banku BNP Paribas.

Wideoczat i usprawnione logowanie

Chcesz porozmawiać z naszym konsultantem? Potrzebujesz wskazówki lub informacji? Jeszcze przed zalogowaniem do usługi GOonline możesz połączyć się z jednym z naszych specjalistów na wideoczacie. Konsultanci są dostępni w dni robocze, w godzinach od 9 do 17.

Jeżeli masz problemy z zalogowaniem do serwisu GOonline, pomożemy Ci przejść przez procedurę resetowania hasła lub odblokowania dostępu. Dzięki nowym, czytelnym komunikatom proces będzie jeszcze łatwiejszy.

Generowanie zaświadczeń o karcie kredytowej

Dążymy do tego, aby GOonline był serwisem jak najbardziej czytelnym, a Twoje korzystanie z produktów było jak najprostsze. Jakie usprawnienia pod tym względem przynosi aktualizacja usługi bankowości elektronicznej?

Jeśli masz kartę kredytową, możesz skorzystać z nowej opcji, jaką jest samodzielne generowanie bezpłatnych zaświadczeń:

  • o saldzie na rachunku karty kredytowej,
  • o spłacie karty kredytowej z informacją, że Twój rachunek jest aktywny lub w trakcie wypowiedzenia (jeśli takowe złożyłeś).

Dzięki temu rozwiązaniu, nie musisz udawać się do oddziału, aby zamówić zaświadczenie. Żeby skorzystać z nowej funkcjonalności, w GOonline przejdź do zakładki Usługi, a następnie wybierz Zaświadczenia. Dokument zostanie wygenerowany w formacie PDF, który możesz pobrać bezpośrednio. Zaświadczenie zostanie też przesłane na Twój adres e-mail. Archiwalne pliki możesz pobrać w historii zaświadczeń.

Przejrzyste informacje o karcie kredytowej

Usługa GOonline podpowie Ci też, jak uniknąć miesięcznych lub rocznych opłat za kartę kredytową. W zakładce o szczegółach danej karty znajdziesz informację o wysokości transakcji, jakiej należy dokonać. Jeżeli w przedstawionym terminie dokonasz wskazanej płatności, korzystanie z karty będzie darmowe.

Złożyłeś wypowiedzenie i nie będziesz już korzystać z karty kredytowej lub Limitu odnawialnego Allegro? Dopóki rachunek nie zostanie zamknięty, w GOonline dalej będziesz widzieć informację o wysokości salda, ewentualnej konieczności uregulowania należności lub nadpłacie.

Dane o kredycie

Jeżeli spłacasz jeden lub więcej kredytów, w GOonline w prosty sposób sprawdzisz, jaki kapitał pozostał Ci do oddania. W sekcji Informacje w zakładce z kredytami znajdziesz dane o całkowitej kwocie do zapłaty, uwzględniającej także odsetki naliczone do danego dnia oraz ewentualne zaległości na danym kredycie.

W sekcji Podsumowanie zadłużenia znajdziesz szczegółowe informacje o produktach, z których korzystasz. Będą tam przedstawione kwoty do spłaty dla wszystkich kredytów.

Inwestycje, biznes i klienci premium

Jeśli obracasz papierami wartościowymi, wprowadziliśmy rozwiązanie, które usprawni ten proces. W zakładce Inwestycje dodaliśmy dobrze widoczny kafel, który przekieruje Cię do strony z analizami Biura Maklerskiego.

Klienci premium mają dostęp do szczegółowych informacji o swoim doradcy. Po zalogowaniu do GOonline, widoczne będą takie dane, jak: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz oddział, w którym pracuje dany ekspert.

Jako mikroprzedsiębiorca, możesz przez GOonline złożyć wniosek o subwencję w ramach Tarczy Finansowej 2.0. Procedurę składania dokumentów możesz rozpocząć przechodząc do zakładki Moje Finanse/Konta lub Usługi/eUrząd.

Czytaj także:

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Odbioru technicznego mieszkania możesz dokonać samodzielnie. Jeżeli nie masz doświadczenia w kwestiach związanych z budownictwem, możesz wynająć do pomocy fachowca, na przykład doświadczonego majstra lub inżyniera z uprawnieniami inspektora.

Odbiór mieszkania z rynku pierwotnego. Na co zwrócić uwagę?

Zakup mieszkania to poważna inwestycja. Jako nabywca masz prawo oczekiwać, że Twoje lokum będzie w odpowiednim stanie technicznym. Na co…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Autoryzacja biometryczna – bezpieczny sposób potwierdzania transakcji

Autoryzacja biometryczna – bezpieczny sposób potwierdzania transakcji

Robisz zakupy przez internet? Chcesz zlecić przelew? Dla Twojego bezpieczeństwa, wymagane będzie zatwierdzenie Twoich działań. Wygodnym sposobem jest autoryzacja biometryczna.

Czytaj więcej