Bank zmieniającego się świata
Otwórz konto Weź kredyt
 
 
Limit od Nowa

Wygodne i proste
zakupy ratalne

Czym jest limit od Nowa

 • limit kredytowy przyznany przez bank, w ramach którego możesz dokonywać zakupów za pomocą karty wirtualnej - wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności kartami Mastercard,
 • zakupy w ciężar otrzymanego limitu możesz robić wielokrotnie,
 • każda spłacona rata kapitałowa zwiększa kwotę dostępnych środków, zatem możesz z nich korzystać od nowa.

Jak spłacać Limit od Nowa

 • Spłacasz tylko wykorzystaną kwotę Limitu od Nowa 
 • W ramach Limitu od Nowa  możesz dokonywać wielu zakupów – dlatego po zakończeniu okresu rozliczeniowego sumujemy Twoje raty i  na podany we wniosku adres e-mail wysyłamy Ci Zestawienie Transakcji, m.in.z kwotą wymaganej raty, indywidualnym numerem rachunku do spłaty i terminem płatności.
 • Od daty sporządzenia zestawienia masz 26 dni na spłatę wymaganej raty.
 • W aplikacji mobilnej GOmobile Otwiera się w nowym oknie. oraz w bankowości internetowej GOonline Otwiera się w nowym oknie. możesz sam kontrolować m.in historię zakupów i wpłat, sprawdzać wymaganą kwotę, termin czy numer rachunku do spłaty.

 

Teraz w GOonline i aplikacji mobilnej GOmobile możesz zlecić spłacanie raty z rachunku prowadzonego w innym Banku!

Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile i wybrać opcję „Płacę z innego banku” aby w łatwy i wygodny sposób spłacać raty swojego kredytu przy użyciu usług oferowanych przez Krajową Instytucję Płatniczą PayLine sp. z o.o. lub usługi bezpośrednich płatności internetowych Paybynet oferowanej przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A."

 

Sprawdź jak to działa! Otwiera się w nowym oknie.

 karta wirtualna

W ramach Twojego limitu masz teraz możliwość płatności we wszystkich sklepach stacjonarnych i online. To możliwe dzięki karcie wirtualnej, którą znajdziesz w aplikacji mobilnej GOmobile. 

od czego zacząć

Aby korzystać z Karty wirtualnej nie potrzebujesz  składać żadnych oświadczeń – wystarczy aplikacja mobilna GOmobile Otwiera się w nowym oknie. Otwiera się w nowym oknie.w wersji co najmniej 2.10 lub  wyższej. Jeśli jej nie posiadasz – ściągnij, korzystając ze sklepu Google Play (dla Android) lub App Store (dla iOS).

 

Aktywuj kartę i nadaj jej PIN

W bankowości internetowej GOonline

Zaloguj się do GOonline

wybierz z menu: Moje Finanse > Karty > Aktywuj > Nadaj PIN

W aplikacji mobilnej GOmobile

Zaloguj się do aplikacji GOmobile w swoim telefonie,

wybierz z menu: Produkty > Karty > Aktywuj > Zmień PIN

Jak łatwo korzystać z Karty wirtualnej

jak płAcić kartą wirtualną

 • MOBILNIE -  dodaj kartę wirtualną do portfela elektronicznego. Otwórz aplikację mobilną GOmobile, wybierz Kartę wirtualną i zarejestruj ją w ApplePay (dla telefonu z systemem iOS) lub GooglePay (dla telefonu z systemem Android).
 • W INTERNECIE  - aby zapłacić kartą wirtualną za zakupy w Internecie wystarczy podczas transakcji wpisać numer karty i trzycyfrowy kod CVC i potwierdzić transakcję zgodnie z wybranym sposobem autoryzacji. Dane karty znajdziesz w aplikacji mobilnej GOmobile, w wersji przynajmniej 2.10. 

Zarządzaj limitem w aplikacji mobilnej GOmobile

Sprawdź jakie to proste:

 

 dla telefonów z systemem Android

dla telefonów z systemem iOS

Get it on Google play Otwiera się w nowym oknie. Download on the App Store Otwiera się w nowym oknie.

więcej szczegółów Sprawdź jakie to proste:

PLAN   RATALNY

Zrobiłeś większe zakupy kartą wirtualną? Kupiłeś nową pralkę, a może zapłaciłeś za wakacje? 
Zdecyduj się na plan ratalny i spłacaj zadłużenie w równych ratach

 

Sprawdż Otwiera się w nowym oknie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • Karta wirtualna została wydana zgodnie z paragrafem 1 pkt. 2 Umowy Limitu od Nowa,  aby dać możliwość płatności we wszystkich sklepach stacjonarnych i online.

 • Dzięki karcie wirtualnej będziesz miał więcej możliwości. Kartą wirtualną zapłacisz za zakupy w sklepach stacjonarnych i online, wszędzie gdzie akceptowane są płatności kartą Mastercard® w ramach posiadanego już limitu odnawialnego – bez dodatkowych formalności czy opłaty za wydanie karty.

 • Karta wirtualna nie ma fizycznej formy.

  Aby zapłacić nią za zakupy w Internecie wystarczy podczas transakcji wpisać numer karty i trzycyfrowy kod CVC. Dane karty znajdziesz w aplikacji mobilnej GOmobile, w wersji 2.10 lub wyższej. Jeśli nie posiadasz jeszcze aplikacji GOmobile, ściągnij ją korzystając ze sklepu Google Play (dla Android) lub App Store (dla iOS).

  Aby płacić w sklepach stacjonarnych dodaj kartę wirtualną do portfela elektronicznego i płać telefonem. Otwórz aplikację mobilną GOmobile, wybierz kartę wirtualną i dodaj ją do Apple Pay (dla telefonu z systemem iOS) lub w Google Pay (dla telefonu z systemem Android).

 • Nie, wydanie karty do rachunku Limitu od Nowa jest bezpłatne.

 • Kartę możesz aktywować:

  W aplikacji mobilnej GOmobile - Zaloguj się do aplikacji GOmobile w swoim telefonie, wybierz z menu: Produkty → Karty → Aktywuj

  lub

  W bankowości internetowej GOonline - Zaloguj się na goonline.bnpparibas.pl, wybierz z menu:

  Moje Finanse → Karty → Aktywuj

  W ten sam sposób ,z w kolejnym kroku możesz nadać do niej numer PIN.

 • Jeśli nie otrzymałeś Zestawienia Transakcji  - zweryfikuj poprawność adresu e-mail podanego podczas wnioskowania. Możesz to zrobić w bankowości internetowej GOonline -> Moje ustawienia -> Mój profil.  Wysokość raty i termin do spłaty dostępne są również po zakończeniu okresu rozliczeniowego w bankowości internetowej GOonline oraz w aplikacji mobilnej GOmobile.

 • Informację o wysokości raty i terminie spłaty możesz otrzymywać w wiadomości SMS – warunkiem jest wyrażenie zgody na marketing elektroniczny.

 • Login do bankowości internetowej znajdziesz na umowie o limit odnawialny Allegro.

 • Dzień rozliczenia to termin wygenerowania Zestawienia Transakcji. Po tym terminie masz 26 dni na spłatę. Dzień rozliczenia masz podany na Umowie o Limit odnawialny Allegro.

 • Znajdziesz ją w zestawieniu transakcji, w polu „Minimalna kwota do zapłaty”. Jest to suma rat wymaganych do spłaty.

 • Zestawienie transakcji to podsumowanie Twoich zakupów  dokonanych w okresie rozliczeniowym. Znajdziesz w nim także kwotę do zapłaty w danym miesiącu, termin do którego powinieneś spłacić raty oraz numer rachunku, na który należy to zrobić. Wyślemy je na adres e-mail, który podałeś we wniosku o limit odnawialny. Znajdziesz je również w bankowości internetowej GOonline (Moje Finanse > Karty > Szczegóły > Zestawienie transakcji).

Dokumenty

 
Ogólne warunki umowy Limitu od Nowa
 
Regulamin od Nowa dla klientów detalicznych
 
Taryfa opłat i prowizji Limitu od Nowa

Od dnia 1.10.2021 r. Limit odnawialny Allegro jest produktem tylko w obsłudze Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego dla Limit odnawialny Allegro wynosi 20,14% i została wyliczona na 5.10.2023 przy następujących założeniach całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4460.88 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 18.5%, całkowity koszt kredytu 460.88 zł, (w tym: odsetki 460.88 zł, miesięczna opłata za kartę 0 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 371.71 zł, 12 rata w wysokości 372.07 zł. Transakcje dokonywane kartą wirtualną mogą wiązać się z kosztami opisanymi w Taryfie opłat i prowizji dostępnej na https://www.bnpparibas.pl/repozytorium/oplaty-i-oprocentowanie/produkty-banku-bgz-bnp-paribas-sa