Najczęściej poszukiwane

Bank zmieniającego się świata
 

Czym jest limit od Nowa

  • limit kredytowy przyznany przez bank, w ramach którego możesz dokonywać zakupów za pomocą karty wirtualnej - wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności kartami Mastercard,
  • zakupy w ciężar otrzymanego limitu możesz robić wielokrotnie,
  • każda spłacona rata kapitałowa zwiększa kwotę dostępnych środków, zatem możesz z nich korzystać od nowa.

Jak spłacać Limit od Nowa

  • Spłacasz tylko wykorzystaną kwotę Limitu od Nowa 
  • W ramach Limitu od Nowa  możesz dokonywać wielu zakupów – dlatego po zakończeniu okresu rozliczeniowego sumujemy Twoje raty i  na podany we wniosku adres e-mail wysyłamy Ci Zestawienie Transakcji, m.in.z kwotą wymaganej raty, indywidualnym numerem rachunku do spłaty i terminem płatności.
  • Od daty sporządzenia zestawienia masz 26 dni na spłatę wymaganej raty.
  • W aplikacji mobilnej GOmobile Otwiera się w nowym oknie. oraz w bankowości internetowej GOonline Otwiera się w nowym oknie. możesz sam kontrolować m.in historię zakupów i wpłat, sprawdzać wymaganą kwotę, termin czy numer rachunku do spłaty.

 

Teraz w GOonline i aplikacji mobilnej GOmobile możesz zlecić spłacanie raty z rachunku prowadzonego w innym Banku!

Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile i wybrać opcję „Płacę z innego banku” aby w łatwy i wygodny sposób spłacać raty swojego kredytu przy użyciu usług oferowanych przez Krajową Instytucję Płatniczą PayLine sp. z o.o. lub usługi bezpośrednich płatności internetowych Paybynet oferowanej przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A."

 

Sprawdź jak to działa! Otwiera się w nowym oknie.

Dokumenty

 
Ogólne warunki umowy Limitu od Nowa
 
Regulamin od Nowa dla klientów detalicznych
 
Taryfa opłat i prowizji Limitu od Nowa

Od dnia 1.10.2021 r. Limit odnawialny Allegro jest produktem tylko w obsłudze Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego dla Limit odnawialny Allegro wynosi 20,14% i została wyliczona na 5.10.2023 przy następujących założeniach całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4460.88 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 18.5%, całkowity koszt kredytu 460.88 zł, (w tym: odsetki 460.88 zł, miesięczna opłata za kartę 0 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 371.71 zł, 12 rata w wysokości 372.07 zł. Transakcje dokonywane kartą wirtualną mogą wiązać się z kosztami opisanymi w Taryfie opłat i prowizji dostępnej na https://www.bnpparibas.pl/repozytorium/oplaty-i-oprocentowanie/produkty-banku-bgz-bnp-paribas-sa