Bank zmieniającego się świata
 
 

Kontakt

Dla potencjalnych Klientów Banku zainteresowanych ofertą produktową

22 548 99 64

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00,

opłata zgodna z cennikiem operatora

Centrum Obsługi Biznesu dla Klientów

22 548 29 30

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00–17:00,

opłata zgodna z cennikiem operatora

Podmioty BNP Paribas w Polsce

Wieloletnie doświadczenie

Dostępność
Oddziały
Telefon

Bank BNP Paribas w Polsce

BNP Paribas Bank Polska S.A. jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Należy do jednych z największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym.

Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci Banku mogą również korzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego.
www.bnpparibas.pl

Spółki zależne Banku

 • BNP Paribas Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 78 oferuje szeroki wachlarz subfunduszy inwestycyjnych na rynku kapitałowym (polskim i zagranicznym) w ramach Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (FIO) i Specjalistycznych Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (SFIO). Produkty w ofercie to między innymi subfundusze inwestycyjne promujące zrównoważone inwestycje (ESG). Dodatkowo oferowane są również produkty emerytalnie – IKE, IKZE, PPE oraz PPK. Otwiera się w nowym oknie.

 • BNP Paribas Group Service Center Spółka Akcyjna świadczy usługi pośrednictwa finansowego polegające na organizowaniu i oferowaniu pożyczek i kredytów konsumenckich oraz wykonywaniu innych czynności faktycznych związanych z działalnością bankową. Spółka świadczy usługi IT w zakresie rozwoju aplikacji i systemów bankowo – finansowych innych spółek Grupy BNP Paribas prowadzących działalność w Polsce i zagranica, a także zajmuje się wynajmowaniem platformy telekomunikacyjnej dla spółek powiązanych. Ponadto, BNP Paribas GSC specjalizuje się w kompleksowej obsłudze programów lojalnościowych i akcji marketingowych zarówno dla podmiotów powiązanych, jak i podmiotów trzecich.

  Na obszary działalności biznesowej spółki składają się:

  • usługi pomocnicze do czynności pośrednictwa ubezpieczeniowego, polegające na administrowaniu i wykonywaniu umów grupowego ubezpieczenia zawartych przez Bank;
  • świadczenie usług agencyjnych w zakresie usług ubezpieczeniowych;
  • usługi pośrednictwa finansowego, polegające na:
   • udzielaniu osobom zamierzającym zaciągnąć kredyt informacji o warunkach jego uzyskania,
   • udzielaniu klientom Banku pomocy w wypełnianiu wniosków kredytowych,
   • przyjmowaniu, weryfikowaniu pod względem poprawności i kompletności, oraz przekazywaniu do Banku złożonych przez klientów kompletnych dokumentów wymaganych przez Bank,
   • rejestrowaniu tych dokumentów w systemie operacyjnym Banku,
   • przekazywaniu klientom informacji o podjętych przez Bank decyzjach kredytowych;
  • świadczenie usług IT w zakresie rozwoju aplikacji i systemów bankowo – finansowych dla podmiotów powiązanych z Grupą BNP Paribas;
  • wynajem platformy telekomunikacyjnej Avaya, wykorzystywanej przez Contact Center Banku;
  • kompleksowa obsługa programów lojalnościowych dla podmiotów powiązanych z Bankiem, jak również dla podmiotów trzecich;
  • świadczenie usługi organizacji akcji marketingowych na zlecenie Banku dla pracowników partnerów Banku.
 • BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o.

 • Campus Leszno Sp. z o.o. w likwiadacji zarządza centrum szkoleniowo-konferencyjnym znajdującym się w XVIII-wiecznym pałacu w Lesznie koło Warszawy. Spółka ma w ofercie szereg usług związanych z obsługą konferencji, szkoleń, a także wesel, bankietów i innych imprez okolicznościowych.

  www.campusleszno.pl

Pozostałe podmioty Grupy BNP Paribas SA w Polsce

 • BNP Paribas Leasing Solutions oferuje leasing operacyjny, finansowy oraz pożyczki dla przedsiębiorstw i osób prowadzących działalność gospodarczą. Specjalizuje się w finansowaniu wszelkiego rodzaju środków trwałych takich jak sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny, urządzenia i pojazdy przemysłowe, w szczególności maszyny i pojazdy rolnicze. Jest liderem w zakresie finansowania maszyn rolniczych (dane Związku Polskiego Leasingu). 
  www.leasingsolutions.bnpparibas.pl Otwiera się w nowym oknie.

 • BNP Paribas SA Oddział w Polsce współpracuje z międzynarodowymi korporacjami i największymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami w Polsce w zakresie bankowości inwestycyjnej. Oddział stanowi część linii biznesowej Corporate and Institutional Banking (CIB), który dostarcza rozwiązania w zakresie finansowania, zarządzania ryzykiem i doradztwa. W Europie jest liderem w finansowaniu korporacji oraz w obszarze Cash Management. 
  www.cib.bnpparibas.com Otwiera się w nowym oknie.

 • Arval to wiodący dostawca usług związanych z szeroko rozumianą mobilnością. W Polsce jest liderem w obszarze najmu długoterminowego aut oraz zarządzaniu flotą samochodową (Car Fleet Management - CFM). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, Arval przejmuje od klientów większość procesów związanych z obsługą mobilności: od finansowania, poprzez doradztwo w doborze pojazdów do floty, obsługę techniczną, po atrakcyjny produkt ubezpieczeniowy. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom klientów, firma stale poszerza ofertę o innowacyjne rozwiązania, wykraczające poza schematy tradycyjnego zarządzania firmową mobilnością. Dzięki usłudze Arval Car Sharing możliwe jest użytkowanie jednego samochodu przez wielu kierowców, przy maksymalnie uproszczonym procesie wypożyczania i zwracania auta. Arval Bike Lease daje natomiast unikalną możliwość poszerzenie firmowej floty pojazdów o tradycyjne i elektryczne rowery.

   

  Najwyższą jakość usług oraz fachowe wsparcie zapewnia 7200 pracowników w 30 krajach. Łączna flota leasingowana przez Arval to 1,4 mln pojazdów na całym świecie.

   

  W Polsce Arval działa od 1999 r. i zarządza flotą 48 420 samochodów, co plasuje go na pozycji lidera branży. W latach 2016-2020 był najszybciej rozwijającą się firmą w sektorze CFM. 

  Dane aktualne na dzień 31.12.2020 r.

  www.arval.pl/pl Otwiera się w nowym oknie.

   
  www.arval.pl/pl Otwiera się w nowym oknie.

 • Cardif w Polsce działa jako TUnŻ Cardif Polska SA, Towarzystwo Cardif Assurances Risques Divers SA Oddział w Polsce. Cardif jest ekspertem specjalizującym się w rozwiązaniach w obszarze bancassurance. Ponadto, oferuje produkty ubezpieczeniowe dla osób indywidualnych, firm i instytucji.
  Cardif w 2013 już po raz piąty otrzymał tytuł „Perły polskiej gospodarki”. Tytuł został przyznany za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz przynależność do grona najbardziej dynamicznych i efektywnych firm w Polsce. 
  www.cardif.pl Otwiera się w nowym oknie.

 • BNP Paribas Real Estate to międzynarodowa firma doradcza będąca liderem na wielu rynkach nieruchomości Europy Zachodniej. Na terenie Europy Środkowo-Wschodniej BNP Paribas Real Estate świadczy usługi w zakresie: rynków kapitałowych, zarządzania nieruchomościami, pośrednictwa w wynajmie powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, konsultingu oraz wycen nieruchomości. Eksperci BNP Paribas Real Estate dzięki doskonałej znajomości lokalnych rynków oraz dużemu doświadczeniu dostarczają klientom rozwiązań i informacji umożliwiając im podejmowanie najlepszych długoterminowych decyzji biznesowych. Wszystkie działy firmy wspierane są przez Dział Badań Rynkowych oraz Dział Marketingu i Komunikacji. BNP Paribas Real Estate świadczy usługi poprzez sieć 180 biur zlokalizowanych na terenie 40 krajów, w których w sumie pracuje ponad 3700 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas. 
  www.realestate.bnpparibas.pl Otwiera się w nowym oknie.

 • BNP Paribas Faktoring Sp. z o.o. oferuje usługi faktoringowe zarówno z przejęciem, jak i bez przejęcia ryzyka wypłacalności odbiorców. Swoją ofertę kieruje do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych prowadzących sprzedaż z odroczonym terminem płatności; specjalizuje się w obsłudze międzynarodowych klientów korporacyjnych. 

  https://faktoring.bnpparibas.pl

Masz pytania?

Przyjdź do Centrum Bankowości Korporacyjnej

Przyjdź do Centrum Bankowości Korporacyjnej

Znajdź Centrum

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.