Najczęściej poszukiwane

Bank zmieniającego się świata
 

GDY WSZYSTKO JEST JASNE,
CZUJEMY SIĘ BEZPIECZNIEJ

Jesteśmy dumni, że BNP Paribas jako pierwszy bank w Polsce uzyskał
certyfikat OK SENIOR.
Dzięki współpracy z Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej nasi pracownicy posiadają potrzebną wiedzę i zrozumienie zagadnień istotnych w kontekście usług bankowych dla osób w dojrzałym wieku.

WYDARZENIA

FINANSOWE ZARZĄDZANIE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

 • Do niedawna wahałem się czy obsługiwać konto przez internet. Przelewy robiłem na poczcie. Emeryturę wypłacałem sobie w oddziale - u doradcy, który zawsze przy okazji szepnął dwa słowa o aktualnej promocji, z której warto skorzystać.

  Z jednym starym znajomym biegamy sobie dla zdrowia od paru lat. Poranny jogging dwa razy w tygodniu. No i któregoś razu podczas biegania zdałem sobie sprawę, że jednak coś mi umyka. Niby starałem się być na czasie. Na przykład zawsze wiedziałem jakie są nowe, dobre buty do biegania. Tylko, że zanim ja wybrałem się do sklepu stacjonarnego, obejrzałem, zdecydowałem… To ten mój znajomy już je kupował przez internet i na kolejnym treningu – już w nich paradował! I jeszcze się cieszył, że zaoszczędził. Tak więc, decyzja – wcześniej lub później - musiała być jedna. Szczególnie, że jeszcze niedawno większość sklepów przez dłuższy okres była zamknięta.  
   
  Szybko się przekonałem, że bankowość internetowa to nie tylko WYGODA, ale i BEZPIECZEŃSTWO!  
   
  Doradca w oddziale krok po kroku pokazał mi  „co” i „jak” zrobić, byzacząć korzystać z konta osobistego przez internet.  
   
  BNP Paribas razem z Centrum Integracji i Edukacji przygotował specjalne  wideoprzewodniki , które w zrozumiały sposób objaśniają podstawy bankowości internetowej! Otwiera się w nowym oknie.   
    

  Obejrzyj Otwiera się w nowym oknie.

    

  • Tu Otwiera się w nowym oknie. poznałem zasady bezpieczeństwa. Na przykład wybrałem własny obrazek identyfikacyjny minimalizujący ryzyko oszustwa. Nie musiałem się też bać, że coś źle wypełnię. W takim przypadku tekst podświetla się na czerwono.  

  OBEJRZYJ Otwiera się w nowym oknie.

    

    

KONTO OSOBISTE OTWARTE NA CIEBIE

 • Lubię Nordic Walking. To dla mnie idealna forma aktywności. Co prawda kijki kupiłam sobie w stacjonarnym sklepie, bo chciałam mieć pewność, że na pewno będą idealnie leżeć w dłoni. No, ale zapłaciłam już kartą. Gotówką rzadko robię zakupy. W ogóle zorientowałam się, że ostatnio coraz więcej kupuję w internecie. Wygoda, oszczędność, większy wybór. Przecież wiadomo. Tylko mój mąż ma jednak swoje nawyki - twierdził, że spacer z kijkami to nie dla niego. A wobec tych wszystkich kont, przelewów internetowych i kart, też był zdystansowany. 

  No więc ostatnio zrobiłam mu niespodziankę. Zarezerwowałam nam - moją kartą oczywiście – kilka dni w górskim SPA. Wcześniej rozmawialiśmy o wspólnym wyjeździe, byliśmy nawet w biurze podróży, ale jakoś tak w końcu… i nagle znalazłam fajne miejsce przeglądając internet. I raz – dwa, wszystko załatwiłam. I już nie mógł mówić, że ma pracę, obowiązki, itd.  
   
  Wyjazd był świetny! Pochodziliśmy po górach, wzięliśmy sobie trochę dodatkowych zabiegów, masaży. Moja karta się przydała! A potem nagle okazało się, że kochany mąż zapomniał opłacić rachunki. Normalnie to zawsze zabierał formularze i szedł na pocztę. Lecz tym razem byliśmy 300 km od domu. Więc namówiłam go, żeby jednak wszedł na stronę. I jak już raz się przełamał, to naprawdę szybko się zorientował co i jak. I założył konto. I od razu zaczął korzystać z przelewów. Teraz płaci też już kartą. I jak wychodzi z domu to nie na pocztę. Ale po to, żeby ze mną pochodzić. Tak, tak… do nordic walking też się przekonał!  

   

  Czy wiesz, że do Konta Otwartego Na Ciebie można dobrać 1 z 3 wyjątkowych kart?  

   

  Dowiedz się więcej o kartach Karty | BNP Paribas Bank Polska S.A >. Otwiera się w nowym oknie. 

DLA DOCIEKLIWYCH

Dla tych z Was, którzy zawsze chcą wiedzieć więcej, przygotowaliśmy zestawienie dodatkowych materiałów.