Bank zmieniającego się świata

Teraz 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach sieci Planet Cash i Euronet. Promocja Banku BNP Paribas

Teraz 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach sieci Planet Cash i Euronet. Promocja Banku BNP Paribas

Wpłacaj pieniądze szybko, łatwo i wygodnie dzięki sieci wpłatomatów zlokalizowanych poza Oddziałami Banku BNP Paribas. Za wpłaty dokonane przy użyciu karty debetowej dla Klientów Indywidualnych i Klientów Biznesowych Mikroprzedsiębiorstw Banku BNP Paribas, w sieci Planet Cash i Euronet, nie zapłacisz prowizji.

Promocja obowiązuje od 1 września 2021 r. do 31 sierpnia 2022 r.

Wpłata gotówki we wpłatomatach Planet Cash oraz Euronet w Polsce, w tym okresie, jest całkowicie bezprowizyjna.

Do tej pory wpłaty gotówki poza naszymi Oddziałami wiązały się z opłatą 0,5% kwoty wpłaty. Bez prowizji przyjmowaliśmy Twoją gotówkę tylko w maszynach umiejscowionych w Oddziałach.

Teraz możesz iść wpłacić swoje pieniądze tam, gdzie jest Ci najbardziej po drodze. Wystarczy Twoja karta debetowa i najbliższe urządzenie Planet Cash lub Euronet. Bank przygotował promocję dotyczącą warunków cenowych dla opłaty za wpłatę gotówki. Istotą jest wygoda i brak dodatkowych kosztów.

Wpłacaj za pomocą wpłatomatu

Sieci Planet Cash i Euronet to największe sieci akceptacji wpłat w kraju, obsługują ponad 4500 urządzeń. Na pewno są blisko Ciebie.

Wpłacona gotówka jest księgowana na Twoim rachunku natychmiast po dokonaniu transakcji. Wpłacać można dowolne nominały, a ilość deponowanych banknotów jest zależna od urządzenia i wynosi do 50 do 200 sztuk jednorazowo.

Jak korzystać z wpłatomatu?

Wpłatomat jest prosty w obsłudze. Zostaniesz poprowadzony przez menu urządzenia krok po kroku, ale pamiętaj o pin kodzie do karty. Za każdym razem go weryfikujemy, żebyś Ty i Twoje pieniądze były bezpieczne.

Pod tym linkiem możesz wyszukać wpłatomaty Banku BNP Paribas, Planet Cash i Euronet na terenie Polski. Następnie wybierz typ transakcji i wpisz dane lokalizacji. Potem już tylko trzeba tam dotrzeć i wykonać planowaną transakcję.

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Sprawdź, jak nie stracić pieniędzy. Oszustwa na BLIK-a

Sprawdź, jak nie stracić pieniędzy. Oszustwa na BLIK-a

Znajomy w wiadomości prywatnej na portalu społecznościowym prosi Cię o pilną pomoc i przesłanie pieniędzy z wykorzystaniem kodu BLIK? Firma…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Inspirujemy, słuchamy, dajemy głos innym. Naszych podcastów słucha coraz więcej osób

Inspirujemy, słuchamy, dajemy głos innym. Naszych podcastów słucha coraz więcej osób

O czym usłyszycie w naszych podcastach? O wszystkim, co interesuje naszych Klientów i nas samych. Rozmawiamy o pasjach, społecznych problemach,…

Czytaj więcej