Bank zmieniającego się świata

Wirtualne wizyty w Banku BNP Paribas. Nowa usługa, która oszczędzi Twój czas

Wirtualne wizyty w Banku BNP Paribas. Nowa usługa, która oszczędzi Twój czas

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? A może szukasz nowych sposobów na ulokowanie oszczędności? W Banku BNP Paribas twarzą w twarz porozmawiasz o tych możliwościach z doradcą – bez konieczności wychodzenia z domu.

Bank BNP Paribas zaproponował właśnie obecnym i potencjalnym Klientom indywidualnym oraz Bankowości Premium nową funkcjonalność. Drogą online mogą oni w prosty sposób umówić wirtualne spotkanie z doradcą bankowym, aby omówić istotne dla siebie sprawy finansowe. Oszczędzają w ten sposób m.in. czas, który poświęciliby na dojazd do centrum Klienta.

 

Jak działa Wirtualny Oddział Banku BNP Paribas?

Uruchomiony właśnie Wirtualny Oddział Banku BNP Paribas zapewnia całkowicie bezpieczne połączenia online z naszymi doradcami. Co musisz zrobić, by spotkać z przedstawicielem podczas wideorozmowy?

Kliknij w link: https://www.bnpparibas.pl/kontakt/formularz-umawiania-wizyt-wirtualnych.

  • W przeglądarce zobaczysz formularz umawiania wizyt wirtualnych.
  • Wybierz temat spotkania.
  • W formularzu zaznacz dogodny dla Ciebie termin spotkania – spośród najbliższych 7 dni roboczych w godz. od 9 do 15.
  • Uzupełnij niezbędne dane w formularzu.
  • Kliknij przycisk „Umów spotkanie”.

Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz dwie wiadomości: w pierwszej znajdziesz potwierdzenie terminu wirtualnej wizyty. W drugiej: link do spotkania, który należy kliknąć w momencie jego rozpoczęcia.

 

Pamiętaj, by podczas wideorozmowy mieć dostęp do szybkiego internetu. Możesz włączyć kamerę w swoim laptopie lub urządzeniu mobilnym, ale nie jest to konieczne. Pamiętaj również, aby na czas wirtualnego spotkania zapewnić sobie komfortowe miejsce, tak żeby nikt obcy nie słyszał Twojej rozmowy o sprawach finansowych. Doradca połączy się z Tobą, by dowiedzieć się, czego potrzebujesz i zaproponować dopasowane do Ciebie rozwiązania z oferty banku.

 

Jakie sprawy można załatwić w wirtualnym oddziale Banku BNP Paribas?

Wideorozmowy z doradcami to nowa usługa w Banku BNP Paribas. Została ona udostępniona osobom, które chcą porozmawiać o:

  • ofercie kredytów hipotecznych,
  • produktach inwestycyjnych,
  • propozycjach dla Klientów Premium.

To jednak nie koniec. Tematyka spotkań w Wirtualnym Oddziale będzie sukcesywnie poszerzana.

– Pracujemy między innymi nad uruchomieniem możliwości umawiania wirtualnych spotkań dla mikroprzedsiębiorców – mówi Andrzej Chechliński, Product owner, Virtual Branch. – Z czasem nowa funkcjonalność będzie uzupełniana o rozmowy z ekspertami Banku BNP Paribas z pozostałych obszarów.

Jeżeli więc np. rozważasz sfinansowanie zakupu mieszkania kredytem hipotecznym, umów się na spotkanie w Wirtualnym Oddziale Banku BNP Paribas. Nasz doradca przedstawi Ci ofertę i przekaże informacje o tym, jakich formalności należy dopełnić, by złożyć wniosek o kredyt.

Potrzebne dokumenty w bezpieczny sposób możesz przekazać online. Doradca, z którym porozmawiasz w Wirtualnym Oddziale, przeprowadzi Cię później przez cały proces kredytowy. Umowę podpiszesz osobiście w wybranym centrum Klienta BNP Paribas.

Jeżeli zamierzasz zainwestować oszczędności, doradca opowie Ci o rozwiązaniach, które czekają na Ciebie w Banku BNP Paribas. Jeżeli jesteś, bądź chciałbyś zostać naszym Klientem Premium, doradca podczas wideorozmowy, przedstawi Ci możliwości, które przed Tobą stoją.

 

Jak jeszcze można umówić się na spotkanie z doradcą Banku BNP Paribas?

Bank BNP Paribas stawia na to, by umawianie spotkań było wygodne. Jeżeli chciałbyś osobiście spotkać się z naszym doradcą w centrum Klienta, pamiętaj, że możesz umówić wizytę za pośrednictwem aplikacji Booksy.

Wystarczy pobrać ją na urządzenie mobilne, zarejestrować się, a następnie w kilku prostych krokach zarezerwować termin spotkania. Szczegóły znajdziesz TUTAJ: https://www.bnpparibas.pl/kontakt/booksy

Wygodnym sposobem na rozmowę z doradcą jest także infolinia Banku BNP Paribas. Telefonicznie możesz także umówić się bezpośrednie spotkanie w centrum Klienta. Numery telefonów oraz listę centrów Klienta Banku BNP Paribas znajdziesz TUTAJ: https://www.bnpparibas.pl/kontakt

 

Sprawdź także:

POPRZEDNI ARTYKUŁ

Przelew na telefon BLIK już dostępny w aplikacji GOmobile. A to nie jedyna nowość w Banku BNP Paribas

Przelew na telefon BLIK już dostępny w aplikacji GOmobile. A to nie jedyna nowość w Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas zaproponował Klientom (Klient detaliczny, Klient Premium, Klient Wealth Management) dwie nowe funkcjonalności, dzięki którym mogą oni jeszcze…

Czytaj więcej

NASTĘPNY ARTYKUŁ

Trzy technologie, które zmienią zakupy w internecie

Trzy technologie, które zmienią zakupy w internecie

Technologia umożliwiła powstanie i rozwój e-commerce oraz nieustannie napędzała rozwój handlu w sieci. Obecnie trzy najważniejsze trendy kształtujące przyszłość e-commerce:…

Czytaj więcej