BNP Paribas
ban_kariera

Kogo szukamy?

Wychodzimy z założenia, że z pracą w banku jest jak ze sportem – najlepsi są Ci, którzy naprawdę lubią to co robią. Dlatego chcemy, by wszyscy pracownicy BNP Paribas Banku mieli w sobie zaangażowanie, ambicję, kreatywność i umiejętność reagowania, by sięgać po coraz więcej. Tylko kombinacja tych trzech wartości gwarantuje sukces naszego zespołu. Jeśli jest w Tobie zaangażowanie, ambicja i chęć budowania wspaniałego zespołu to znaczy, że powinieneś zagrać w naszej drużynie.

W naszym banku najczęściej prowadzimy  rekrutacje w obszarze związanym z obsługą klienta i sprzedażą produktów bankowych, skierowanych dla klienta indywidualnego oraz biznesowego. Poszukujemy doświadczonych osób na stanowiska doradcy klienta oraz doradcy klienta SME do naszych oddziałów w całej Polsce. Jesteśmy również otwarci na osoby, które są na początku swojej drogi zawodowej.

Jeżeli posiadasz doświadczenie na wyżej wymienionych stanowiskach, lubisz swoją pracę i chcesz pracować w międzynarodowej korporacji, która oferuje możliwości rozwoju, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Poprzez moduł Aplikuj teraz możesz wysłać swoje CV oraz list motywacyjny w odpowiedzi na interesujące Cię ogłoszenie.

Jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej i chcesz zajmować się obsługą klienta oraz sprzedażą produktów bankowych, uważasz się za osobę otwartą , przebojową, zorientowaną na osiąganie celów, lubiącą podejmować działania, które przynoszą wymierne rezultaty, to stanowisko doradcy klienta na pewno Cię zainteresuje. Wyślij nam swoje CV, list motywacyjny i dołącz do nas – pracowników „Banku zmieniającego się świata” i zaplanuj swoją karierę z BNP Paribas Bankiem.

Marta Oracz
Marta Oracz
członek zarządu, Obszar Kapitał Ludzki
Jednym z kluczowych celów, które stawia sobie BNP Paribas Bank jest osiągnięcie pozycji najbardziej pożądanego pracodawcy w sektorze finansowym w Polsce. Dlatego w naszym banku z jednakową troską podchodzimy zarówno do klientów, jak i pracowników. Wychodzimy z założenia, że te dwie sprawy muszą iść ze sobą w parze. Rozumiemy, że tylko taki pracownik, któremu praca sprawia przyjemność, jest w stanie zapewnić klientom poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

Czy wiesz, że...

BNP Paribas Bank Polska po raz drugi uzyskał tytuł Top Employer Polska 2015, za zgodną z najlepszymi praktykami na rynku politykę personalną, przyznawany przez Top Employers Institute. Certyfikat Top Employer to wynik przeprowadzonego badania polityki personalnej, warunków pracy oraz oferty dla pracowników. Otrzymują go wyłącznie organizacje, których polityka personalna jest zgodna z przyjętymi na światowym rynku standardami.

więcej
© 2015 BNP Paribas Bank Polska SA | Nota prawna