BNP Paribas
ban_kariera

Kogo szukamy?

Wychodzimy z założenia, że z pracą w banku jest jak ze sportem – najlepsi są Ci, którzy naprawdę lubią to co robią. Dlatego chcemy, by wszyscy pracownicy BNP Paribas Banku mieli w sobie zaangażowanie, ambicję, kreatywność i umiejętność reagowania, by sięgać po coraz więcej. Tylko kombinacja tych trzech wartości gwarantuje sukces naszego zespołu. Jeśli jest w Tobie zaangażowanie, ambicja i chęć budowania wspaniałego zespołu to znaczy, że powinieneś zagrać w naszej drużynie.

W naszym banku najczęściej prowadzimy  rekrutacje w obszarze związanym z obsługą klienta i sprzedażą produktów bankowych, skierowanych dla klienta indywidualnego oraz biznesowego. Poszukujemy doświadczonych osób na stanowiska doradcy klienta oraz doradcy klienta SME do naszych oddziałów w całej Polsce. Jesteśmy również otwarci na osoby, które są na początku swojej drogi zawodowej.

Jeżeli posiadasz doświadczenie na wyżej wymienionych stanowiskach, lubisz swoją pracę i chcesz pracować w międzynarodowej korporacji, która oferuje możliwości rozwoju, to zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Poprzez moduł Aplikuj teraz możesz wysłać swoje CV oraz list motywacyjny w odpowiedzi na interesujące Cię ogłoszenie.

Jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej i chcesz zajmować się obsługą klienta oraz sprzedażą produktów bankowych, uważasz się za osobę otwartą , przebojową, zorientowaną na osiąganie celów, lubiącą podejmować działania, które przynoszą wymierne rezultaty, to stanowisko doradcy klienta na pewno Cię zainteresuje. Wyślij nam swoje CV, list motywacyjny i dołącz do nas – pracowników „Banku zmieniającego się świata” i zaplanuj swoją karierę z BNP Paribas Bankiem.

Marta Oracz
Marta Oracz
członek zarządu, Obszar Kapitał Ludzki
Jednym z kluczowych celów, które stawia sobie BNP Paribas Bank jest osiągnięcie pozycji najbardziej pożądanego pracodawcy w sektorze finansowym w Polsce. Dlatego w naszym banku z jednakową troską podchodzimy zarówno do klientów, jak i pracowników. Wychodzimy z założenia, że te dwie sprawy muszą iść ze sobą w parze. Rozumiemy, że tylko taki pracownik, któremu praca sprawia przyjemność, jest w stanie zapewnić klientom poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

Czy wiesz, że...

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przyznało bankowi BNP Paribas certyfikat „HR Najwyższej Jakości”. Certyfikat otrzymują firmy stosujące praktyki i narzędzia zarządzania kapitałem ludzkim zgodne z najwyższymi standardami.

więcej
ISO 27001 © 2014 BNP Paribas Bank Polska SA | Nota prawna