Najczęściej poszukiwane:

Bank zmieniającego się świata
 
 

Kontakt

Dla potencjalnych Klientów Banku zainteresowanych ofertą produktową

548 99 64

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00–16:00,

opłata zgodna z cennikiem operatora


Strefa Obsługi Biznesu dla Klientów Banku

22 548 29 26

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00–17:00,

opłata zgodna z cennikiem operatora

Karta obciążeniowa

Visa Business Platinum

kontakt z doradcą
Dostępność
Centra Bankowości Korporacyjnej
Centra Biznesowe MSP

Czym jest Karta obciążeniowa Visa Business Platinum?

Karta obciążeniowa dla firm Visa Business Platinum została przygotowana w odpowiedzi na szczególne potrzeby kadry zarządzającej. Karta wyróżnia się pod względem szerokiego pakietu usług przydatnych szczególnie w podróżach służbowych. Wydawana jest do rachunku firmowego prowadzonego w polskich złotych. Stanowi idealne narzędzie do płatności gotówkowych jak również bezgotówkowych. Wydana w ramach globalnego limitu kredytowego przyznanego przez Bank firmie, zapewnia wygodę i oszczędności.

Poznaj korzyści

PAKIET BEZPIECZNY BIZNES +

 

Odbierz darmowy pakiet ubezpieczeń na firmowe i prywatne zakupy Twoją kartą firmową Visa i zyskaj dodatkowe korzyści dla swojej karty.

  • Przedłużona gwarancja

(do kwoty 5 000 PLN) przedłużenie gwarancji producenta o dodatkowy rok w zakresie awarii sprzętu RTV/AGD oraz elektroniki, np smartfonów i laptopów.

  • Gwarancja najniższej ceny

(do kwoty 2000 PLN) zwrot równowartości różnicy pomiędzy kwotą zapłaconą za towar a niższą ceną identycznego produktu znalezionego w innym sklepie elektronicznym w ciągu 30 dni od zakupu (minimalna cena 1 produktu: 200 PLN, minimalna różnica cen: 200 PLN).

  • Ochrona od utraty zakupów

(do kwoty 4 000 PLN) ochrona w przypadku kradzieży lub zniszczenia towaru w wyniku zalania lub pożaru w miejscu zamieszkania w ciągu 30 dni od zakupu. W każdym z tych przypadków możesz otrzymać zwrot kosztów odpowiednio wymiany, naprawy lub zakupu towaru podlegającemu ubezpieczeniu

  • Wypłaty z bankomatów

(do kwoty 1500 PLN) zwrot wartości utraconej gotówki wypłaconej z dowolnego bankomatu na całym świecie w przypadku kradzieży do 24h od momentu wypłaty.

Zamów rozmowę z doradcą

3D Secure

Usługa 3D Secure

Dedykowana dla transakcji realizowanych w Internecie. Podczas płatności kartą w sklepie internetowym, posiadającym zabezpieczenie 3D Secure, wysyłane jest na telefon komórkowy jednorazowe hasło 3D Secure, z prośbą o jego wprowadzenie na specjalnie do tego przygotowanej i zabezpieczonej stronie.

 

Korzyści:

  • Zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo zakupów internetowych - oprócz standardowej identyfikacji (dla każdej transakcji internetowej na podstawie numeru karty, daty jej ważności i kodu CVC2), następuje weryfikacja za pomocą dodatkowego jednorazowego hasła
  • Usługa jest bezpłatna
  • Płatności w standardzie 3D Secure dokonasz w sklepach oznaczonych znakiem Verified by Visa
Bezpieczeństwo kart płatniczych

Bezpieczeństwo kart płatniczych

Bank BNP Paribas dba, aby korzystanie z naszych karty płatniczych było bezpieczne, dlatego wyposażyliśmy je w szereg mechanizmów ochronnych. W tym miejscu wyjaśniamy też czym jest skimming i jak się przed nim bronić.

Sprawdź

Gdzie zgłosić utratę karty?

801 321 123

Opłata za połączenie według cennika operatora

+48 22 134 00 00

Opłata za połączenie według cennika operatora

+48 828 828 828

Opłata za połączenie według cennika operatora

Dokumenty do pobrania

 
Taryfa prowizji i opłat w BNP Paribas Bank Polska S.A. dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw – obowiązuje od 01.06.2024
 
Table of Commissions and Fees at BNP Paribas Bank Polska S.A. for Small and Medium Enterprises; (applicable from 01.06.2024)
 
Regulamin Kart Płatniczych dla Klientów Korporacyjnych oraz Klientów Segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (obowiązuje od 01.01.2024)
 
Komunikat dotyczący Kart wydawanych przez Bank dla Klientów Korporacyjnych oraz Klientów Segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (obowiązuje od 01.01.2023)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

801 321 123

22 134 00 00

Opłata za połączenie według cennika Operatora

 

Centra Biznesowe MSP

Znajdź oddział

 

Centra Bankowości Korporacyjnej

Znajdź oddział

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.