Bank zmieniającego się świata
 
 

Kontakt

Dla potencjalnych Klientów Banku zainteresowanych ofertą produktową

22 548 99 64

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00,

opłata zgodna z cennikiem operatora

Centrum Obsługi Biznesu dla Klientów

22 548 29 30

Kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08:00–17:00,

opłata zgodna z cennikiem operatora

Finansowanie eksportu: kredyt dla nabywcy

Wsparcie eksportu z ubezpieczeniem KUKE S.A.

Kontakt z doradcą
Dostępność
Centra Bankowości Korporacyjnej

O produkcie

Kredyt dla nabywcy jest kredytem przyznawanym zagranicznemu importerowi lub jego bankowi. Umożliwia przede wszystkim zakup polskich dóbr lub usług o charakterze inwestycyjnym dostarczanych przez firmę z Polski. Szczególnie skuteczne w przypadku eksportu do krajów rozwijających się. Przeznaczone dla transakcji średnio oraz długoterminowych (od 2 do 10 lat), co jest związane z okresem zwrotu z danej inwestycji dla importera.

Najczęściej wiąże się z zabezpieczeniem należności kredytowych polisą Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. (KUKE S.A.) wystawianą w ramach programu ubezpieczeń średnio i długoterminowych kredytów inwestycyjnych. O polisę wnioskuje w tym przypadku bank w celu zabezpieczenia sobie należności kredytowych związanych z udzielonym kredytem.

Poznaj korzyści kredytu dla eksportera

Dzięki współpracy Banku BNP Paribas z wyspecjalizowanymi instytucjami powołanymi dla wspierania polskiego eksportu, takimi jak Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. (KUKE S.A.) jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązania dotyczące finansowania kontraktów eksportowych o średnio i długo-terminowym horyzoncie spłaty, związanych ze sprzedażą dóbr i usług inwestycyjnych.

Poznaj korzyści kredytu dla importera

Masz pytania dotyczące produktu?

Departament Finansowania Handlu

tradefinance@bnpparibas.pl

Przyjdź do Centrum Bankowości Korporacyjnej

Znajdź Centrum

 

Zostaw numer - oddzwonimy

 

Zostaw kontakt 

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.