Najczęściej poszukiwane

Bank zmieniającego się świata
 

Za nami noworoczny koncert praskiej orkiestry Dream Up!

16/01/2020

Celem programu jest edukacja dzieci i młodzieży z różnych środowisk poprzez działalność artystyczną oraz stworzenie z tych młodych ludzi prawdziwej orkiestry. I udało się to znakomicie!

To już kolejny koncert Praskiej Orkiestry Dream Up, którą tworzą dzieci i młodzież z warszawskiej Pragi  Tym razem młodzi artyści zaprezentowali przegląd utworów świątecznych, przez kolędy po jazzowe standardy. Nie zabrakło też zaskoczeń, takich jak instrumentalne wersje rapowych utworów. Sala Centrum została niemal całkowicie wypełniona, co wraz z nastrojową muzyką stworzyło rodzinną atmosferę zwieńczoną wspólnym odśpiewaniem utworu „Pada śnieg”. Z koncertu na koncert orkiestra zaskakuje coraz wyższym poziomem, a jej miłośników przybywa, dlatego już teraz zapraszamy na kolejny występ, który planowo odbędzie się 19 czerwca br. Zachęcamy do śledzenia aktualności, ponieważ będziemy na bieżąco informować o sukcesach orkiestry.

Dream Up to program Grupy BNP Paribas realizowany obecnie w 30 krajach, zainicjowany i finansowany przez Fundację BNP Paribas w Paryżu. Działania lokalnych jednostek Grupy łączy wspólna idea edukacji przez aktywność artystyczną skierowanej do młodych ludzi z różnych środowisk.

W ramach programu, Fundacja BNP Paribas we współpracy z Centrum Promocji Kultury, organizuje zajęcia muzyczne z profesjonalistami oraz wspiera rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży na warszawskiej Pradze. Celem projektu jest powstanie wieloletniej inicjatywy społeczno-kulturalnej na mapie dzielnicy. Obecnie w zajęciach bieże udział 60 dzieci i młodzieży.