1. TRANSFORMACJA ZWINNA

 2. TRANSFORMACJA ZWINNA

  Nasza misja

  Oferty pracy w obszarze

  Transformacja to proces, który nigdy się nie kończy.

  Wciąż pojawiają się nowe wyzwania, idee, projekty, które są paliwem dla transformacji i które zmieniają nas na lepsze. Często drobna z pozoru innowacja ma większy wpływ na funkcjonowanie naszej organizacji niż wielki projekt. Transformacja polega na uwolnieniu potencjału pojedyńczego pracownika, który może być napędem całej naszej organizacji.

  W zmieniającym się świecie zdolność do adaptacji zapewnia przewagę konkurencyjną. Wierzymy, że dzięki podejściu zwinnemu szybciej dostarczymy wartościowe produkty na rynek i lepiej odpowiemy na potrzeby Klientów. Jesteśmy też przekonani, że w samozarządzających się zespołach pracownicy będą bardziej zaangażowani i zmotywowani, czyli szczęśliwsi.

  Naszą misją jest ciągłe inspirowanie do zmiany i poszukiwanie usprawnień. Zarażamy pasją do Leana i Agile'a, szkolimy, pomagamy w optymalizacji naszego środowiska pracy i upraszczaniu procesów. Mamy ręce pełne roboty, ale taka praca to prawdziwa przyjemność!

  Dlaczego warto do nas dołączyć?

  Moją pasją jest wdrażanie kultury Lean w organizacji. Zależy nam na budowaniu nawyku ciągłego doskonalenia opartego na wartościach banku i zaangażowaniu pracowników. Jesteśmy zgranym zespołem, który współpracuje z wszystkimi obszarami, aktywnie przyczyniając się do transformacji organizacji.

  Marcelina, Specjalista ds. Projektowania i Optymalizacji Procesów
  Marcelina Jukowskastarsza specjalistka ds. projektowania i optymalizacji procesówBank BNP Paribas
  Młoda kobieta, pracownik banku obszaru Transformacja Zwinna przed komputerem w biurze.

  Jak działamy?

  Wewnętrznie

  Największą zmianą wewnętrzną banku jest przejście niemal w całości na zwinne zarządzanie projektami. To kolosala zmiana, która - co więcej - powinna nam się pomóc zmieniać w przyszłości. Innymi słowy Transformacja odpowiada za to, że inaczej - i lepiej - ze sobą pracujemy.

  Zewnętrznie

  Stawiamy na Open Banking, wykorzystanie API i nowe usługi online, w tym tworzone z innymi podmiotami - np. podpisywanie umów online we współpracy z Autenti. Transformacja to zmiana wpływająca na to, jak komunikujemy się z naszymi Klientami, którzy coraz bardziej są online.

  Czego możesz się spodziewać?

  Mężczyzna, pracownik banku z obszaru Transformacja Zwinna przed salą konferencyjną w banku.

  Jesteśmy zespołem, który zmianę zaczyna od siebie. Ciągle się uczymy i poszerzamy swoją perspektywę. Wśród nas są eksperci od Lean Managementu, Visual Managementu, Problem Solvingu, Agile'a, Kanbanu, coachingu, Managementu 3.0. Spektrum naszych zainteresowań jest coraz szersze, bo nieustannie szukamy nowych narzędzi, które mogą pomóc naszej organizacji. Wzajemnie się inspirujemy i chętnie dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem.

  W naszych zespołach będziesz mieć realny wpływ na zmianę sposobu pracy i mindsetu w dużej organizacji. To ogromne wyzwanie, ale przede wszystkim szansa na zdobycie unikatowego na rynku doświadczenia w transformacji zwinnej. Nie obiecujemy, że będzie łatwo, ale gwarantujemy wspaniałą, pełną zaufania atmosferę w zespole, mnóstwo ciekawych wyzwań, wsparcie w adaptacji w nowym środowisku i nieustanny rozwój.

  Interesuje Cię praca w naszym dziale?

  lub skontaktuj się bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za rekrutacje:

  Anna Bentkowska - Ekspert ds. Rekrutacji

  Anna Bentkowska

  ekspertka ds. rekrutacjiBank BNP Paribas
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
  do Anny Bentkowskiej

  Przeczytaj również

  • mamGO podbije rynek moto! To tu znajdziesz nowe i używane auta z finansowaniem

   Jeśli myślisz o zmianie samochodu lub szukasz idealnego modelu dla siebie, swojej rodziny bądź firmy, to mamGO jest właśnie dla Ciebie. Dzięki tej platformie szybko i wygodnie znajdziesz sposób finansowania oraz auto dopasowane do Twoich potrzeb. Czym jest mamGO? mamGO to platforma, która nie tylko pozwala osobom fizycznym zdecydować się na konkretny pojazd, ale także […]

   Czytaj więcej
   mamGO podbije rynek moto! To tu znajdziesz nowe i używane auta z finansowaniem
  • Wspólny kredyt gotówkowy – rozwiązanie nie tylko dla małżonków!

   Obawiasz się, że Twoja aktualna sytuacja finansowa nie wystarczy do otrzymania wymarzonej kwoty od banku? Rozważ wspólne wzięcie kredytu przez dwie osoby – to rozwiązanie, w ramach którego bank rozpatrując wniosek bierze pod uwagę zdolności kredytowe obu osób. Co istotne, każdy z Was jest wtedy solidarnym dłużnikiem w spłacie zobowiązania. Sprawdź szczegóły – podpowiemy Ci, […]

   Czytaj więcej
   Wspólny kredyt gotówkowy – rozwiązanie nie tylko dla małżonków!
  • Nadszedł Nowy Rok – podejmij wyzwanie – jedz świadomie, zadbaj o zdrowie!

   „W zdrowym ciele zdrowy duch” – znamy to powiedzenie i rozumiemy je. Każdy z nas wie także jak trudno w obecnych czasach znaleźć czas na pasję, spotkania z przyjaciółmi, czy troskę o własne zdrowie. Aby jednak być zdrowym, zadowolonym z siebie, mieć poczucie sprawczości i samorealizacji, musimy zacząć o siebie dbać. Potraktujmy nadejście nowego roku […]

   Czytaj więcej
   Nadszedł Nowy Rok – podejmij wyzwanie – jedz świadomie, zadbaj o zdrowie!
  • BNP Paribas triumfuje w rankingach Newsweeka i Forbesa. Nagrody za jakość obsługi klienta

   W tegorocznej edycji rankingu Przyjazny Bank Newsweeka pokonaliśmy konkurencję biorącą udział w tegorocznej edycji rankingu, zajmując I miejsce w kategorii „Bankowość Tradycyjna”. Audytorzy oceniający instytucje zwrócili uwagę m.in. na bardzo wysoką jakość bezpośredniej obsługi klienta. Otrzymaliśmy również tytuł wicelidera w rankingu „Bank Przyjazny Firmie”, organizowanym przez redakcję magazynu „Forbes”. BNP Paribas najlepszym „bankiem dla Kowalskiego” […]

   Czytaj więcej
   BNP Paribas triumfuje w rankingach Newsweeka i Forbesa. Nagrody za jakość obsługi klienta
  • Choroby cywilizacyjne – jaki mają związek z odżywianiem?

   Nowe technologie, osiągnięcia w dziedzinie medycyny, wynalazki – to tylko niektóre z korzyści, jakie przyniósł za sobą postęp cywilizacyjny, ale czy ten nabierający coraz większego tempa proces może także wiązać się z zagrożeniami?   Niestety tak. Mowa tutaj o chorobach cywilizacyjnych mających bezpośredni związek z intensywną urbanizacją, trwającym uprzemysłowieniem i degradacją środowiska, a więc zjawiskami będącymi częścią […]

   Czytaj więcej
   Choroby cywilizacyjne – jaki mają związek z odżywianiem?