1. TRANSFORMACJA ZWINNA

 2. TRANSFORMACJA ZWINNA

  Nasza misja

  Brak ofert pracy w tym obszarze

  Transformacja to proces, który nigdy się nie kończy.

  Wciąż pojawiają się nowe wyzwania, idee, projekty, które są paliwem dla transformacji i które zmieniają nas na lepsze. Często drobna z pozoru innowacja ma większy wpływ na funkcjonowanie naszej organizacji niż wielki projekt. Transformacja polega na uwolnieniu potencjału pojedyńczego pracownika, który może być napędem całej naszej organizacji.

  W zmieniającym się świecie zdolność do adaptacji zapewnia przewagę konkurencyjną. Wierzymy, że dzięki podejściu zwinnemu szybciej dostarczymy wartościowe produkty na rynek i lepiej odpowiemy na potrzeby Klientów. Jesteśmy też przekonani, że w samozarządzających się zespołach pracownicy będą bardziej zaangażowani i zmotywowani, czyli szczęśliwsi.

  Naszą misją jest ciągłe inspirowanie do zmiany i poszukiwanie usprawnień. Zarażamy pasją do Leana i Agile'a, szkolimy, pomagamy w optymalizacji naszego środowiska pracy i upraszczaniu procesów. Mamy ręce pełne roboty, ale taka praca to prawdziwa przyjemność!

  Dlaczego warto do nas dołączyć?

  Moją pasją jest wdrażanie kultury Lean w organizacji. Zależy nam na budowaniu nawyku ciągłego doskonalenia opartego na wartościach banku i zaangażowaniu pracowników. Jesteśmy zgranym zespołem, który współpracuje z wszystkimi obszarami, aktywnie przyczyniając się do transformacji organizacji.

  Marcelina, Specjalista ds. Projektowania i Optymalizacji Procesów
  Marcelina JukowskaSpecjalistka ds. Projektowania i Optymalizacji ProcesówBank BNP Paribas
  Młoda kobieta, pracownik banku obszaru Transformacja Zwinna przed komputerem w biurze.

  Jak działamy?

  Wewnętrznie

  Największą zmianą wewnętrzną banku jest przejście niemal w całości na zwinne zarządzanie projektami. To kolosala zmiana, która - co więcej - powinna nam się pomóc zmieniać w przyszłości. Innymi słowy Transformacja odpowiada za to, że inaczej - i lepiej - ze sobą pracujemy.

  Zewnętrznie

  Stawiamy na Open Banking, wykorzystanie API i nowe usługi online, w tym tworzone z innymi podmiotami - np. podpisywanie umów online we współpracy z Autenti. Transformacja to zmiana wpływająca na to, jak komunikujemy się z naszymi Klientami, którzy coraz bardziej są online.

  Czego możesz się spodziewać?

  Mężczyzna, pracownik banku z obszaru Transformacja Zwinna przed salą konferencyjną w banku.

  Jesteśmy zespołem, który zmianę zaczyna od siebie. Ciągle się uczymy i poszerzamy swoją perspektywę. Wśród nas są eksperci od Lean Managementu, Visual Managementu, Problem Solvingu, Agile'a, Kanbanu, coachingu, Managementu 3.0. Spektrum naszych zainteresowań jest coraz szersze, bo nieustannie szukamy nowych narzędzi, które mogą pomóc naszej organizacji. Wzajemnie się inspirujemy i chętnie dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem.

  W naszych zespołach będziesz mieć realny wpływ na zmianę sposobu pracy i mindsetu w dużej organizacji. To ogromne wyzwanie, ale przede wszystkim szansa na zdobycie unikatowego na rynku doświadczenia w transformacji zwinnej. Nie obiecujemy, że będzie łatwo, ale gwarantujemy wspaniałą, pełną zaufania atmosferę w zespole, mnóstwo ciekawych wyzwań, wsparcie w adaptacji w nowym środowisku i nieustanny rozwój.

  Interesuje Cię praca w naszym dziale?

  lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym rekruterem:

  Anna Bentkowska - Ekspert ds. Rekrutacji

  Anna Bentkowska

  Ekspert ds. RekrutacjiBank BNP Paribas
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
  do Anny Bentkowskiej

  Przeczytaj również

  • Wideospotkania z Ekspertem Online w Banku BNP Paribas. Nowa usługa, która oszczędzi Twój czas

   Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? A może szukasz nowych sposobów na ulokowanie oszczędności? W Banku BNP Paribas twarzą w twarz porozmawiasz o tych możliwościach z Ekspertem Online – bez konieczności wychodzenia z domu. Bank BNP Paribas zaproponował właśnie obecnym i potencjalnym Klientom indywidualnym oraz Bankowości Premium nową funkcjonalność. Drogą online mogą oni w prosty […]

   Czytaj więcej
   Wideospotkania z Ekspertem Online w Banku BNP Paribas. Nowa usługa, która oszczędzi Twój czas
  • Przelew na telefon BLIK już dostępny w aplikacji GOmobile. A to nie jedyna nowość w Banku BNP Paribas

   Bank BNP Paribas zaproponował Klientom (Klient detaliczny, Klient Premium, Klient Wealth Management) dwie nowe funkcjonalności, dzięki którym mogą oni jeszcze sprawniej i szybciej przesyłać pieniądze – to przelewy na telefon BLIK oraz przelew natychmiastowy Express Elixir w trybie 24/7, a nie jak do tej pory tylko od poniedziałku do piątku. Wszyscy użytkownicy aplikacji GOmobile zyskują […]

   Czytaj więcej
   Przelew na telefon BLIK już dostępny w aplikacji GOmobile. A to nie jedyna nowość w Banku BNP Paribas
  • Sprawdź jak bezpiecznie wymienić waluty przez internet

   Jeżeli planujesz zakup np. euro, funtów lub dolarów, możesz to zrobić w tradycyjnym kantorze. Warto jednak rozważyć realizację transakcji w internecie. Zobacz, co możesz zyskać pod warunkiem, że skorzystasz z bezpiecznego serwisu. Planujesz urlop za granicą? Jeżeli nie chcesz ponosić opłat za przewalutowanie transakcji kartą płatniczą ze złotego na lokalną walutę, można zaopatrzyć się w […]

   Czytaj więcej
   Sprawdź jak bezpiecznie wymienić waluty przez internet
  • Jak zarządzać ryzykiem walutowym w firmie? Sprawdź rozwiązania

   Nawet niewielka zmiana kursu złotego wobec innych walut może pozbawić zysków eksportera bądź importera. Dlatego tak ważne jest, by umiejętnie kontrolować ryzyko walutowe. Tylko w 2021 r. z Polski zostały wyeksportowane towary o wartości 285,8 mld euro. To o jedną piątą więcej niż w 2020 r. Jednocześnie wartość importu przekroczyła 286 mld euro (+24% r/r)[1]. […]

   Czytaj więcej
   Jak zarządzać ryzykiem walutowym w firmie? Sprawdź rozwiązania
  • Nieterminowa spłata raty kredytu. Sprawdź możliwe konsekwencje

   Nawet kilkudniowe opóźnienie w uregulowaniu comiesięcznego zobowiązania może przynieść kredytobiorcy sporo problemów. Jeżeli obawiasz się, że zapomnisz o kolejnym terminie, warto upoważnić bank do automatycznego pobierania raty z konta. Bez względu na to czy zaciągasz kredyt hipoteczny, gotówkowy, ratalny lub płacisz kartą kredytową, zobowiązujesz się do tego, że w wyznaczonych terminach będziesz spłacać do banku […]

   Czytaj więcej
   Nieterminowa spłata raty kredytu. Sprawdź możliwe konsekwencje