Bank zmieniającego się świata
 
 

PODRÓŻE ZAGRANICZNE

Podróże to Twoja pasja? Z wyprzedzeniem planujesz każdy detal wyjazdu? 

Kontakt

PODRÓŻE ZAGRANICZNE

Podróże to Twoja pasja? Zrealizuj ją z nami. Z wyprzedzeniem planujesz każdy detal wyjazdu? Zawczasu warto również pomyśleć o wydatkach, by uniknąć dodatkowych kosztów.

Jeśli często podróżujesz, rekreacyjnie bądź w celach służbowych, z pewnością docenisz dwuwalutową Złotą kartę debetową Premium.

 

Wyposażona jest w przydatną opcję dwuwalutową, dzięki której ograniczysz koszty przewalutowania transakcji dokonywanych kartą w walucie innej niż złoty. Wystarczy, że powiążesz kartę ze swoim rachunkiem walutowym w euro, a płatności dokonane w tej walucie zostaną rozliczone na Twoim rachunku bez żadnego przewalutowania i dodatkowych prowizji Banku BNP Paribas.

Kartę przepniesz pomiędzy kontami bez wychodzenia z domu – za pośrednictwem Pl@net lub Infolinii Banku.

Ponadto Bank BNP Paribas nie pobierze żadnych dodatkowych opłat za wypłaty gotówki Złotą kartą debetową Premium w bankomatach za granicą.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jeżeli w trakcie wyjazdu będziesz musiał dokonać przelewu środków możesz skorzystać z rachunku walutowego prowadzonego w EUR, USD lub GBP.

 

  • Brak opłaty za prowadzenie rachunku
  • Całodobowy dostęp do rachunku w Pl@net i aplikacji mobilnej
  • Możliwość zasilenia rachunku walutowego za pośrednictwem P@net z wykorzystaniem dedykowanych Kursów Walut Premium
  • Możliwość dokonywania przelewów zagranicznych bez wychodzenia z domu

Jeśli w trakcie wyjazdu wolisz kolekcjonować wspomnienia zamiast liczyć wydatki, możesz skorzystać z opcji atrakcyjnych Kursów walut Premium.

kursywalut

Przy zasilaniu rachunków walutowych w walutach, a także przy rozliczaniu wybranych transakcji, gdy jedną z walut jest EUR, USD lub GBP dla posiadaczy Konta Premium oferujemy dedykowane Kursy walut Premium.

Dodatkowo koszty rozliczeń międzynarodowych obniży brak opłaty za przelew SEPA zlecony za pośrednictwem systemu Pl@net (przelew w walucie euro pomiędzy rachunkami prowadzonymi w bankach państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Szwajcarii).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dodatkowe ubezpieczenie

bezpiecznapodroz

Ubezpieczenie Bezpieczna podróż zapewnia pomoc w przypadku zdarzeń nagłych, mogących wydarzyć się w czasie podróży poza terytorium RP. Zakres ochrony ubezpieczeniowej obejmuje:

  • Pokrycie kosztów i organizację pomocy medycznej i assistance
  • Pomoc i środki finansowe w przypadku utraty/uszkodzenia bagażu
  • Pomoc i środki finansowe opóźnienia bagażu pomoc i środki finansowe w przypadku opóźnienia lotu, w tym koszty zakwaterowania i wyżywienia na czas opóźnienia lotu.

Dowiedz się więcej

Zamów rozmowę z doradcą