Bank zmieniającego się świata
 
 

Bankowość Premium

W zmieniającym się świecie
potrzeby bywają różne,
rozwiązania powinny być kompleksowe.

Dla tych, którzy oczekują więcej

W zmieniającym się świecie…

wymagasz wiele nie tylko od siebie, ale również od ludzi, którymi się otaczasz. Oczekujesz, że każde Twoje pytanie doczeka się błyskawicznej odpowiedzi, a plan – realizacji. Jednocześnie w tak dynamicznym świecie potrzebujesz trwałych relacji opartych na zaufaniu i uczciwości.

Potrzeby bywają różne…

i łączy je jedno – dla każdej z nich powinno się poszukiwać jak najlepszego rozwiązania. Szczególnie w świecie finansów, w którym wiele zależy od precyzyjnych i przemyślanych działań. Codzienne bankowanie, finansowanie bieżących planów, oszczędzanie na te dalekosiężne czy inwestowanie wymagają wsparcia ze strony zaufanego partnera finansowego, któremu powierzysz stałą opiekę nad swoimi finansami.

Rozwiązania powinny być kompleksowe…

i dopasowane do Twoich wymagań. Właśnie, dlatego stworzyliśmy wyjątkową ofertę Bankowości Premium dla tych, którzy oczekują więcej.

Indywidualna Opieka Doradcy Premium

Indywidualna Opieka Doradcy Premium

Twój Doradca Premium jest Twoim przewodnikiem po ofercie, wspiera i służy radą. W każdej chwili gdy tego potrzebujesz możesz umówić się z nim na spotkanie w najbliższym dla Ciebie centrum Klienta i w wygodnym dla Ciebie terminie.

Umów spotkanie Indywidualna Opieka Doradcy Premium

Dyskretna strefa obsługi

Podczas spotkania z doradcą w wybranym przez Ciebie centrum Klienta, zapewnimy Ci dyskretną i komfortową przestrzeń gdzie swobodnie porozmawiasz ze swoim doradcą.

Spotkania szyte na miarę

Spotkania szyte na miarę

Dla Ciebie – Klienta Premium proponujemy spotkania w formie webinariów w tematach biznesowych oraz lifestylowych.

Więcej szczegółów Spotkania szyte na miarę

Ekspert z Centrum Ekspertów Online

Dbając o Twój czas proponujemy również umówienie spotkania w formie wideo, podczas którego Ekspert Online odpowie na Twoje pytania.

   Umów wideospotkanie

Infolinia Premium

Szanujemy Twój czas, więc jeżeli potrzebujesz szybkiej informacji to Infolinia Premium Ci to zapewni. Konsultanci są do Twojej dyspozycji każdego dnia przez 24 h.

   500- 970-341

 

Infolinia czynna 24/7 Koszt połaczenia wg stawki operatora.

Odpowiadamy na Twoje potrzeby