Bank zmieniającego się świata
 
 
1. MIEJSCE WG MONEY.PL - RANKING KART KREDYTOWYCH PREMIUM

Karta kredytowa
Visa Platinum (RRSO 22,84%)

Kontakt z Doradcą

Karta kredytowa BNP Paribas Visa Platinum zdobyła 1. miejsce w Rankingu kart kredytowych premium realizowanym przez portal www.money.pl, ogłoszonym w dniu 12.04.2023 r.

Co zyskujesz z Kartą kredytową VISA PLATINUM?

Informacje dodatkowe

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego dla limitu karty kredytowej Visa Platinum na 5.10.2023 r. wynosi 22,84%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 29 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 33 330,33 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 18,5%, całkowity koszt kredytu 3 830,33 zł, (w tym: odsetki 3430,33 zł, roczna opłata za kartę 400 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 2 778,57 zł, 12 rata w wysokości 2 766,06 zł.

Sprawdź, jak zyskać od banku nawet do 400 zł zwrotu:

rodzina jadąca kabrioletem w aurze słonecznej pogody

Podpisz umowę o kartę, korzystaj aktywnie
i zyskaj w sprzedaży premiowej1:


  • zyskaj do 100 zł miesięcznie płacąc kartą kredytową
  • brak opłaty za umożliwienie korzystania z limitu karty przez pierwsze 12 miesięcy

 

 

ZAMÓW ROZMOWĘ Z DORADCĄ <center><span class="decor">Podpisz umowę o kartę, korzystaj aktywnie</span><br> i zyskaj w sprzedaży premiowej<sup>1</sup>:</center>

Sprawdź, jak zyskać od banku nawet do 400 zł zwrotu:

1

Podpisz umowę o kartę kredytową Visa Platinum (RRSO 22,84%)

do 31 maja 2024 r. Musi to być Twoja pierwsza karta kredytowa w naszym banku od 1.09.2022 r.

2

Zaloguj się

do bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile, aby aktywować kartę i nadać PIN.

3

Wykonaj transakcje

Przez 4 miesiące od zawarcia umowy płać kartą kredytową, aby otrzymać nawet 10% zwrotu miesięcznie (dotyczy transakcji bezgotówkowych). Maksymalna kwota zwrotu w jednym miesiącu to 100 zł.

4

Odbierz nagrodę

Wysokość zwrotu znajdziesz w wysyłanym do Ciebie zestawieniu transakcji po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego.

Regulamin sprzedaży premiowej „Wiosenne korzyści z kartą Visa Platinum”

1 Szczegółowe warunki sprzedaży premiowej „Wiosenne korzyści z kartą Visa Platinum” (dalej „sprzedaż premiowa”) w tym ograniczenia w uczestnictwie, transakcje wyłączone z akcji zawarte są w Regulaminie „Wiosenne korzyści z kartą Visa Platinum” (dalej „Regulamin”). Kwota należnego zwrotu będzie wypłacana na rachunek Karty kredytowej Uczestnika w okresie 4 miesięcy (Okresów rozliczeniowych) następujących do dacie zawarcia Umowy o Kartę.

Organizatorem sprzedaży premiowej jesteśmy my: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Sprzedaż premiowa dotyczy osób, które w okresie od 1.09.2022 r. do 1.03.2024 r. nie były stroną umowy o kartę kredytową z naszym bankiem. Okres w którym można zawrzeć Umowę o kartę kredytową w ramach sprzedaży premiowej trwa od 01.03.2024 r. do 31.05.2024 r. Sprzedaż premiową kierujemy do osób fizycznych (konsumentów), które nie są zatrudnione przez nasz bank ani Spółki grupy na podstawie umowy o pracę ani nie świadczą na rzecz banku lub Spółek grupy usług na podstawie umowy cywilnoprawnej. Bankowość elektroniczna to system bankowości internetowej GOonline oraz aplikacja mobilna GOmobile udostępniana przez bank na podstawie zawartej przez Ciebie umowy o kartę. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.bnpparibas.pl w zakładce Bankowość internetowa i mobilna.

Bank uzależnia każdorazowe udzielenie kredytu oraz warunki kredytu od analizy zdolności kredytowej Klienta.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego dla limitu karty kredytowej Visa Platinum na 7.02.2024 r. wynosi 22,84%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 29 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 33 330,33 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 18,50%, całkowity koszt kredytu 3 830,33 zł (w tym: odsetki 3 430,33 zł, roczna opłata za kartę 400 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 2 778,57 zł, 12 rata w wysokości 2 766,06 zł.

Plan ratalny

Plan ratalny

Zrobiłeś większe zakupy kartą kredytową? Kupiłeś nową pralkę, a może zapłaciłeś za wakacje?

Zdecyduj się na plan ratalny i spłacaj zadłużenie w równych ratach.

Sprawdź

Zamów rozmowę z doradcą

Jak otrzymać kartę?

W oddziale

W oddziale

Zapraszamy do najbliższego oddziału Banku BNP Paribas

Znajdź oddział

Jak działa Karta kredytowa

Bezodsetkowy kredyt do 56 dni (nie mniej niż 26 dni)

Okres rozliczeniowy to miesięczny, powtarzalny cykl, w którym rozliczane są transakcje dokonane kartą. Pierwszy Okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu przyznania Limitu kredytowego i kończy się w Dniu rozliczenia, wskazanym w umowie. Każdy kolejny Okres rozliczeniowy rozpoczyna się następnego dnia po zakończeniu poprzedniego i kończy się w najbliższym Dniu rozliczenia.

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego, generowane jest Zestawienie transakcji, które zawiera listę operacji wykonanych i rozliczonych w tym cyklu.

Od dnia generowania Zestawienia rozpoczyna się 26-dniowy okres bezodsetkowy dla transakcji bezgotówkowych wykazanych w tym Zestawieniu. W przypadku spłaty całości zadłużenia w wyznaczonym terminie Bank nie naliczy odsetek od transakcji bezgotówkowych. Transakcje bezgotówkowe spłacone po tym okresie spowodują naliczenie odsetek. Przed końcem okresu bezodsetkowego powinna nastąpić spłata przynajmniej kwoty minimalnej - wskazanej w Zestawieniu.

Karta kredytowa pozwala na:

  • wypłaty gotówki z bankomatu w ramach dostępnych limitów (wypłata wiąże się z prowizją zgodnie z TOiP)
  • stałą kontrolę wydatków dzięki systemowi bankowości internetowej GOonline oraz GOmobile, a także Centrum Telefonicznemu
  • wydanie kart dodatkowych, z których, w ramach przyznanego limitu kredytowego, może korzystać dowolna osoba wskazana przez posiadacza karty głównej, która ukończyła 13. rok życia.
  • ustanowienie automatycznej spłaty zadłużenia z konta osobistego prowadzonego w Banku BNP Paribas Bank Polska S.A. - aktywowana na Twój wniosek

Jak uzyskać dostęp do gotówki dzięki karcie?

Przez internet

Przelewem zleconym poprzez system bankowości internetowej GOonline

Informacje dotyczące wypłaconej gotówki będą udostępnione w Zestawieniu transakcji, systemie bankowości internetowej GOonline oraz aplikacji mobilnej GOmobile.

GOonline

Z bankomatu*

Gotówkę można wypłacić z dowolnego bankomatu oznaczonego logo Mastercard. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Do zautoryzowania transakcji niezbędne jest podanie PIN. Maksymalna kwota pojedynczej transakcji nie może być wyższa niż posiadany limit. Minimalna oraz maksymalna kwota, jaką możesz wypłacić jednorazowo zależy od ustawień bankomatu.

Przez telefon

Dyspozycja przelewu na rachunek podany przez klienta może być również złożona poprzez Centrum Telefoniczne, wystarczy zadzwonić:

+48 500 990 500
+48 22 134 00 00

dostępne całą dobę, opłata za połączenie zgodnie z taryfą Operatora
Nie ma minimalnej kwoty zlecenia przelewu.

W oddziale

Zleć wykonanie przelewu z karty w najbliższym dla Ciebie Oddziale

Znajdź oddział

*Prowizje od transakcji gotówkowych wskazane są w obowiązującej Taryfie Prowizji i Opłat.

JAK SPŁACAĆ KARTĘ?

Automatyczna spłata z konta

Z wykorzystaniem funkcji automatycznej spłaty z konta osobistego prowadzonego w Banku BNP Paribas Bank Polska S.A.

GOonline/GOmobile

Poprzez bankowość internetową GOonline lub aplikację GOmobile – z wykorzystaniem opcji „Spłać kartę”

Przelewem

 z dowolnego rachunku na rachunek karty kredytowej 

W oddziale

Bezpośrednia wpłata gotówkowa na rachunek karty kredytowej

Automatyczna spłata zadłużenia:

  • Nie trzeba pamiętać o terminie spłaty karty
  • Wystarczy złożyć bezpłatną dyspozycję automatycznej spłaty zadłużenia z konta osobistego w Banku BNP Paribas S.A: poprzez bankowość internetową GOonline, Centrum Telefoniczne lub w Oddziale
  • W dniu spłaty należy zapewnić na nim środki wystarczające na pokrycie deklarowanej kwoty spłaty

Nie trzeba pamiętać o terminie spłaty karty

Wysokość spłaty: 
Sam zdecyduj o wysokości comiesięcznej spłaty (wyrażonej jako wybrana część zadłużenia lub stała kwota). Spłata nie może być niższa niż kwota minimalna wskazana w Zestawieniu transakcji za dany okres. 
Posiadacze kart kredytowych Banku BNP Paribas Bank Polska S.A. mogą przez cała dobę kontrolować status i operacje na rachunku swojej karty z dowolnego miejsca: przez telefon i Internet.

Ubezpieczenia do kart kredytowych Banku BNP Paribas

dokumenty

 
Umowa o kartę kredytową
 
Regulamin kart kredytowych
 
Taryfa opłat i prowizji 
 
Regulamin Promocji „Darmowe przewalutowanie z Visa Platinum”
 
Regulamin Promocji „Dragon Pass 4 wejścia”
 
Regulamin Świadczenia Usług DragonPass
 
Regulamin Sprzedaży Premiowej „Visa Platinum- wydanie karty gratis”
 
Regulamin Promocji „Balance Transfer z kartą Visa Platinum”

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego dla limitu karty kredytowej Visa Platinum na 5.10.2023 r. wynosi 22.84%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 29500 zł, całkowita kwota do zapłaty 33330.33 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 18.5%, całkowity koszt kredytu 3830.33 zł, (w tym: odsetki 3430.33 zł, roczna opłata za kartę 400 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 2778.57 zł, 12 rata w wysokości 2766.06 zł.

Udzielenie kredytu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.

1 Karta kredytowa BNP Paribas Visa Platinum zdobyła 1. miejsce w Rankingu kart kredytowych premium realizowanym przez portal www.money.pl, ogłoszonym w dniu 12.04.2023 r.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.