Bank zmieniającego się świata
Otwórz konto Weź kredyt
 
 
Wynajem długoterminowy

Wynajem rowerów Kross

KORZYSTNY DLA CIEBIE I INNYCH

Dostępność
Partnerzy

Zastanawiasz się nad zakupem nowego roweru? Poznaj nową usługę wynajmu długoterminowego rowerów. Jeśli cenisz sobie wygodę, chcesz mieć dostęp do rowerów wysokiej klasy i nie martwić się o drugie życie roweru – ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! To innowacyjna, przyjazna dla środowiska forma korzystania z fabrycznie nowego roweru. Twoje decyzje mają wpływ na rzeczywistość, w której żyjemy.

 

Usługa powstała we współpracy dwóch spółek Grupy BNP Paribas: BNP Paribas Group Service Center S.A., która świadczy usługę wynajmu roweru i BNP Paribas Bank Polska S.A, który finansuje wynajem roweru na Twój wniosek kredytem ratalnym (RRSO 0%). Kredyt wypłacany jest jednorazowo na pokrycie miesięcznego czynszu za najem za cały okres umowy najmu (z góry) i spłacany jest przez Ciebie w miesięcznych ratach, płaconych do Banku.

 

sprawdź, co zyskujesz

CO TO JEST WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY?

To zawarcie umowy na wynajem roweru do używania przez czas oznaczony, na okres 24 miesięcy. Wynajem długoterminowy roweru dostępny jest wyłącznie z finansowaniem kredytem ratalnym udzielanym przez Bank BNP Paribas (RRSO 0%). Kredyt wypłacany jest jednorazowo na pokrycie miesięcznego czynszu za najem za cały okres umowy najmu (z góry) i spłacany w ratach. Miesięczny czynsz za najem jest równy racie kredytu. Okres najmu jest tożsamy z okresem kredytowania. Dostępność usługi wynajmu zależy od analizy zdolności kredytowej Klienta przeprowadzonej przez Bank.

Jeśli chcesz skorzystać z wynajmu długoterminowego, to najpierw złóż wniosek o kredyt ratalny udzielany przez Bank BNP Paribas, spłacany co miesiąc w ratach bez odsetek i prowizji (RRSO 0%).*

Dowiedz się jak zamówić usługę

1

Przyjdź do jednego ze sklepów Kross i wybierz interesujący Cię model roweru

W tym momencie w ofercie wynajmu BNP Paribas Group Service Center są wszystkie rowery dostępne w salonach Kross.

 

Znajdź salon

 

2

Podpisz umowę najmu

Wypełnij z pomocą Sprzedawcy wniosek kredytowy o kredyt ratalny na finansowanie najmu, po otrzymaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej i zapoznaniu się z formularzem informacyjnym oraz umową, możesz ją podpisać. Umowa jest trójstronna, zawiera w sobie dwie powiązane ze sobą umowy: umowę najmu i umowę kredytową, ale podpis składasz jeden!

3

W trakcie trwania umowy

Możesz korzystać z roweru do czasu zakończenia Umowy Najmu.

4

Zakończenie umowy

Na koniec umowy zwracasz rower w sposób określony w umowie lub – jeśli chcesz – możesz wykupić go na własność. Wszystko zależy od Ciebie!

UBEZPIECZENIE ROWERU

Rower jest zgłoszony przez BNP Paribas GSC do ubezpieczenia, na podstawie którego ubezpieczyciel udziela BNP Paribas GSC ochrony ubezpieczeniowej, rozpoczynającej się z chwilą przekazania Ci roweru do używania aż do dnia zakończenia Umowy Najmu, we wskazanym poniżej zakresie:

  • utraty roweru lub jego części w wyniku kradzieży zwykłej, kradzieży z włamaniem lub rabunku,
  • uszkodzenia roweru lub jego części w wyniku aktu wandalizmu, w wyniku wypadku, lub błędów w obsłudze,
  • w przypadku roweru elektrycznego zakres ubezpieczenia obejmuje również zużycie silnika, baterii i elektroniki oraz uszkodzenie silnika, baterii i elektroniki.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zadzwoń na Infolinię

Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania związane z usługą wynajmu długoterminowego rowerów.

Wybierz numer:

500 990 505

(Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00,
w soboty w godz. 9.00-17.00)
Koszt połączenia wg stawki operatora)

Wyślij maila

na adres kontakt.najem@bnpparibasgsc.pl jeśli jesteś klientem indywidualnym lub na adres obsluga.najem@bnpparibasgsc.pl jeśli działasz w imieniu Partnera

Wolisz bezpośredni kontakt?

Przyjdź do salonu Kross

 

ZNAJDŹ SALON

Masz wątpliwości?

 

Jeśli nurtują Cię dodatkowe pytania o usłudze, potrzebujesz większej ilości informacji – zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami:

Dowiedz się więcej

Wynajem długoterminowy rowerów dostępny jest wyłącznie z finansowaniem kredytem ratalnym w Banku BNP Paribas. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu na 15.04.2024 r. wynosi 0%. Kredyt wypłacany jest jednorazowo na pokrycie miesięcznego czynszu za najem za cały okres umowy najmu (z góry) i spłacany w ratach. Miesięczny czynsz za najem jest równy racie kredytu. Maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, na okres 24 miesięcy. Okres najmu jest tożsamy z okresem kredytowania. Dostępność usługi wynajmu zależy od analizy zdolności kredytowej Klienta przeprowadzonej przez Bank. Szczegółowe informacje o najmie i kredycie, umowie o te usługi znajdują się na stronie www.bnpparibasgsc.pl.

Usługa wynajmu jest realizowana przez BNP Paribas Group Service Center S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa (nr KRS 0000022784, XIII Wydział Gospodarczy KRS Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, NIP 527-209-86-65, kapitał zakładowy: 4 878 240 zł, w całości wpłacony) we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 2, 01-211 Warszawa (nr KRS 0000011571, XIII Wydział Gospodarczy KRS Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, NIP 526-10-08-546, kapitał zakładowy: 147 799 870 zł w całości wpłacony).

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.