Najczęściej poszukiwane

 
 

KREDYT KONSOLIDACYJNY DLA ROLNIKA

RRSO 10,44%

Z jedną ratą lżej
Kontakt z doradcą
Dostępność
Oddziały

Dla kogo?

Dla naszych nowych i obecnych Klientów – mniejszych gospodarstw, prowadzących działalność wytwórczą w rolnictwie – którzy zdecydują się zawnioskować o kredyt konsolidacyjny i przenieść swoje zobowiązania do Banku BNP Paribas.

POZNAJ CECHY KREDYTU KONSOLIDACYJNEGO DLA ROLNIKA (RRSO 10,44%)1

Przenieś do jednego banku nawet kilka zobowiązań zaciągniętych na finansowanie działalności rolniczej. Zamień je na jeden kredyt na specjalnych warunkach!


Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego kredytu konsolidacyjnego (Agro Lider) "Z jedną ratą lżej" wynosi 10,44%, wyliczona na 30.01.2024 r. przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 320 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 480 615,74 zł, oprocentowanie zmienne 9,76% w skali roku, całkowity koszt kredytu 160 615,74 zł (w tym: prowizja za udzielenie 0 zł, odsetki 159 196,74 zł, opłata za prowadzenie konta 1 200 zł, opłata sądowa za wpis hipoteki do KW 200,00 zł i PCC za jej ustanowienie 19,00 zł), kredyt wypłacany jednorazowo w całości i spłacany w 120 ratach malejących (kapitał w równych ratach miesięcznych, odsetki miesięcznie, naliczane od malejącego salda kapitału), pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa 5 684,70 zł.

rolnicy idący polem

Jakie zobowiązania mogę skonsolidować w Banku BNP Paribas?

 

  • kredyty i pożyczki zaciągnięte na finansowanie działalności rolniczej (inwestycyjne, obrotowe, w rachunku bieżącym),
  • zobowiązania wobec Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR), związane z zakupem gruntów rolnych,
  • kredyty udzielone przez Bank BNP Paribas (zabezpieczone i niezabezpieczone) pod warunkiem, że konsolidacji podlega jednocześnie co najmniej 1 kredyt udzielony przez inny bank,
  • kredyty konsolidacyjne i gotówkowe (udzielone Klientowi indywidualnemu), jeśli nie stanowią więcej niż 20% wnioskowanej kwoty kredytu oraz zgodnie z oświadczeniem złożonym przez Klienta, zostały przeznaczone na działalność rolniczą.

Jak wziąć kredyt agro konsolidacyjny?

1
Przyjdź do jednego z naszych oddziałów

Przyjdź do jednego z naszych oddziałów

Zabierz ze sobą umowy kredytowe, które chciałbyś skonsolidować.

Znajdź oddział

2
Wypełnij dokumenty kredytowe z pomocą doradcy

Wypełnij dokumenty kredytowe z pomocą doradcy

Bank zastrzega sobie prawo do zażądania dodatkowych dokumentów.

3
Umów się na wizytę, na którą przygotujesz wymagane dokumenty wskazane przez doradcę

Umów się na wizytę w oddziale

Przynieś na nią wymagane dokumenty wskazane przez doradcę.

4
Otrzymaj kredyt i uporządkuj swoje finanse

Jeśli pozytywnie przejdziesz procedurę kredytową, otrzymasz kredyt

Uporządkuj swoje finanse i poczuj jak lekko można prowadzić agrobiznes!

Masz pytania dotyczące produktu?

Zadzwoń do nas

+48 500 970 345

dla połączeń komórkowych, krajowych i z zagranicy

Przyjdź do oddziału

Ponad 500 oddziałów na terenie Polski

Znajdź oddział

 

Zamów rozmowę z doradcą

Dokumenty

 
Regulamin oferty specjalnej „Kredyt konsolidacyjny - Z jedną ratą lżej”

Propozycja ważna do 31 marca 2024 r. Dotyczy osób fizycznych prowadzących gospodarstwo rolne, które zawnioskują o kredyt konsolidacyjny i przeniosą swoje zobowiązania zaciągnięte na finansowanie działalności rolniczej do Banku BNP Paribas. Podane warunki cenowe dotyczą nowo udzielanych kredytów z oferty banku: Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym Agro Lider, gdzie celem jest „konsolidacja – spłata kilku kredytów” i obowiązują od dnia podpisania umowy kredytu przez okres kredytowania. Konsolidowane kredyty muszą być ujawnione w raporcie BIK. Minimalny okres, który musi minąć od udzielenia kredytu podlegającego konsolidacji wynosi: 3 miesiące dla kredytów na finansowanie działalności rolniczej i 12 miesięcy dla kredytów detalicznych. Klienci mogą wnioskować o jeden produkt kredytowy na konsolidację. Warunkiem udzielenia kredytu jest posiadanie zdolności do jego spłaty we wnioskowanej kwocie oraz spełnienie warunków przyznania produktu. Szczegóły, Regulamin oferty specjalnej „Kredyt konsolidacyjny - Z jedną ratą lżej”, Taryfa prowizji i opłat są dostępne w centrach Klienta oraz na www.bnpparibas.pl. Materiał nie jest ofertą.