Najczęściej poszukiwane

Bank zmieniającego się świata
 

Rozwiązania ESG linked lub powiązane z aspektami zrównoważonego rozwoju, strukturyzowane w ramach współpracy z Klientem, z zastosowaniem najlepszych międzynarodowych standardów i praktyk w zakresie zrównoważonych finansów. Wśród zrównoważonych rozwiązań dla Klientów korporacyjnych możemy wyróżnić finansowanie zrównoważonych inwestycji lub ogólnych celów powiązanych z wynikami w zakresie zrównoważonego rozwoju (celami ESG).

FINANSOWANIE NA CELE OGÓLNE LUB INWESTYCYJNE POWIĄZANE Z POPRAWĄ WSKAŹNIKÓW ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU (CELÓW ESG)

Cele ESG – Środowiskowe (Environmental), Społeczne (Social), Zarządcze (Governance)

 • Finansowanie na cele ogólne, w którym wysokość marży kredytu częściowo powiązana jest z poprawą wybranych wskaźników zrównoważonego rozwoju (celów ESG) przedsiębiorstwa. Udzielane wg. wytycznych LMA Sustainability Linked Loan Principles.

  Dowiedz się więcej na temat wybranych transakcji:

   

  RABEN  VELVET CARE ŚNIEŻKA  IGLOTEX  American Heart of Poland

 • Finansowanie na cele ogólne lub inwestycyjne, w którym wysokość marży kredytu częściowo powiązana jest z poprawą wyniku ratingu ESG przedsiębiorstwa. Rozwiązanie wspierane jest przez partnerstwo Banku BNP Paribas z globalną agencją ratingową EcoVadis. Zarejestruj się na platformie EcoVadis i pozyskaj rating ESG:

  Zarejestruj się na platformie EcoVadis i pozyskaj rating ESG:

   

  PLATFORMA ECOVADIS

 • Finansowanie wierzytelności (faktoring zwykły) lub zobowiązań (faktoring odwrotny lub dłużny), gdzie warunki komercyjne są częściowo powiązane z poprawą wskaźników zrównoważonego rozwoju (celów ESG) przedsiębiorstwa lub kontrahentów.

FINANSOWANIE CELOWE NA ZRÓWNOWAŻONE INWESTYCJE

 • Kredyt celowy z przeznaczeniem na projekty o pozytywnym wpływie środowiskowym lub wspierające przedsiębiorstwo w zrównoważonej transformacji. Finansowanie udzielane wg. wytycznych LMA Green Loan Priciples.

 • Finansowanie wielkoskalowych komercyjnych instalacji odnawialnych źródeł energii w formule projektowej (project finance).

  Dowiedz się więcej na temat wybranych transakcji:

  R.POWER  QAIR 

   

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu z Doradcą Klienta.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.