Czym się zajmujemy?

  Brak ofert pracy w tym obszarze

  Jesteśmy centrum kompetencyjnym Grupy BNP Paribas dla rynku Food&Agri dla Polski, Ukrainy, Turcji oraz Maroko. Prowadzimy wieloaspektowe analizy sektora rolno-spożywczego i jego ekosystemu – zarówno na poziomie makro, jak i w odniesieniu do poszczególnych przedsiębiorstw.

  Zajmujemy się także rozwojem usług bankowości sektorowej, m.in. tworząc dedykowane programy finansowania, rozwijając działalność banków z Grupy BNP Paribas dla sektora rolno-spożywczego czy realizując projekty doradcze dla Klientów zewnętrznych.

  Food&Agri Hub wspiera naszych partnerów w realizacji ich projektów oraz pomaga w bezpiecznym i zrównoważonym rozwoju silnego oraz efektywnego ekosystemu obejmującego sektor rolno-spożywczy i jego otoczenie.

  Dlaczego warto do nas dołączyć?

  Agro Hub to ciekawy i nieoczywisty obszar działalności w bankowości, łączący w sobie zarówno finanse, jak i wiedzę sektorową dotyczącą całego łańcucha food&agri. Brandy Klientów, z którymi współpracujemy spotykamy w codziennym życiu, robiąc zwyczajne zakupy spożywcze. Kultura organizacyjna Banku wspiera różnorodność, co daje mi możliwość pracy w profesjonalnym zespole ciekawych ludzi.

  Magdalena Kowalewska - Starszy Analityk Sektora Food and Agri
  Magdalena KowalewskaStarszy Analityk Sektora Food and AgriBank BNP Paribas

  Nasza codzienność

  Młoda kobieta, pracownik banku z obszaru Agri&Food przed siedzibą banku.

  Jest to jedyny w Polsce i jeden z niewielu w Europie obszarów dedykowanych tak intensywnie rozwijającemu się sektorowi rolno-spożywczemu i to nie tylko lokalnie, ale i globalnie.

  Pracujemy ze zróżnicowanymi grupami Klientów, od pojedynczych, relatywnie niewielkich, producentów rolnych do globalnych korporacji i funduszy inwestycyjnych.

  Interesuje Cię praca w naszym dziale?

  lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym rekruterem:

  Maja Pietrzak - Ekspert ds. Rekrutacji

  Maja Pietrzak

  Ekspert ds. RekrutacjiBank BNP Paribas
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
  do Mai Pietrzak

  Przeczytaj również

  • KRAJOWY SYSTEM E-FAKTUR (KSeF) – co oznacza dla przedsiębiorcy?

   Krajowy System e-Faktur (KSeF) to nowy rządowy system elektroniczny, który pozwala na wystawienie, odebranie i podgląd e-faktury. Ma za zadanie ustrukturyzować i wprowadzić ewidencję wszystkich wystawianych faktur w Polsce. System ten w pierwszej kolejności obejmie przedsiębiorstwa z siedzibą w Polsce wystawiające faktury VAT a następnie pozostałe podmioty.

   Czytaj więcej
   KRAJOWY SYSTEM E-FAKTUR (KSeF) – co oznacza dla przedsiębiorcy?
  • Jak zeskanować dokumenty? Z naszą instrukcją to proste!

   Chcesz zrobić skan dokumentu, ale nie masz tym doświadczenia? Zaraz przekonasz się, jakie to proste. Pokażemy Ci sposoby na łatwe i szybkie przeniesienie dokumentu do postaci cyfrowej. Wybierz swój ulubiony i dowiedz się, jak samodzielnie przesłać skan do Banku dzięki bankowości internetowej GOonline! Artykuł zawiera odnośniki do produktów Banku BNP Paribas. Załatwianie formalności związanych np. […]

   Czytaj więcej
   Jak zeskanować dokumenty? Z naszą instrukcją to proste!
  • Potrzebujesz zaświadczenia hipotecznego? Wnioskuj o nie online!

   Zaświadczenie jest oficjalnym dokumentem potwierdzającym informacje dotyczące udzielonego kredytu lub pożyczki hipotecznej. Powodów, dla których możesz go potrzebować jest wiele – sprzedaż nieruchomości czy skorzystanie z ulgi odsetkowej. Na szczęście w Banku BNP Paribas nie musisz nawet wychodzić z domu, aby otrzymać zaświadczenie hipoteczne. Zobacz, o jakie dokumenty możesz wygodnie zawnioskować online lub podczas wideorozmowy! […]

   Czytaj więcej
   Potrzebujesz zaświadczenia hipotecznego? Wnioskuj o nie online!
  • Jak zmienić kod PIN do karty?

   Zmiana kodu PIN jest bardzo łatwa i szybka. Wystarczy np. dostęp do serwisu GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Czy można zmienić kod PIN do karty? Jeżeli zapomniałeś swojego PIN-u do karty płatniczej albo masz podejrzenia, że ktoś go zna – koniecznie go zmień. Zrób to także w sytuacji, gdy uznasz, że PIN nie jest bezpieczny […]

   Czytaj więcej
   Jak zmienić kod PIN do karty?
  • Do jakiej kwoty można zrobić przelew na telefon?

   Do jakiej kwoty można zrobić przelew na telefon? Domyślnie kwota jednego przelewu to maksymalnie 500 zł, natomiast dzienny limit przelewów na telefon wynosi 1000 zł. Poznaj limity przelewów na telefon Jaka jest maksymalna kwota płatności BLIK? W przypadku przelewów na telefon w aplikacji GOmobile Banku BNP Paribas wygląda to następująco: kwota jednego przelewu na telefon […]

   Czytaj więcej
   Do jakiej kwoty można zrobić przelew na telefon?