1. BANKOWOŚĆ KORPORACYJNA / CIB

  Czym się zajmujemy?

  Oferty pracy w obszarze

  Obszar Bankowości Korporacyjnej realizuje zadania z zakresu sprzedaży produktów i usług dedykowanych dla Klientów korporacyjnych o rocznym obrocie powyżej 60 mln PLN. Jednym z priorytetów jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta. Do głównych zadań Obszaru Bankowości Korporacyjnej należy również tworzenie indywidualnych rozwiązań dla najbardziej wymagających Klientów: spółek należących do międzynarodowych grup kapitałowych, instytucji oraz jednostek z sektora publicznego, w tym w zakresie finansowania nieruchomości i finansowania strukturyzowanego.

  Misją obszaru jest wspieranie Klientów w realizowaniu ich podstawowej działalności poprzez zapewnienie niezbędnych usług, ale także wsparcie w zakresie wiedzy merytorycznej. Dzięki nam Klienci mogą rozwijać swój biznes. Jesteśmy z naszymi Klientami na różnych etapach ich życia; pomagamy im realizować plany i rozwijać się.

  Bank zmieniającego się świata - to nie slogan, ale deklaracja oznaczająca, że z naszym bankiem Klienci mogą patrzeć w przyszłość z optymizmem.

  Naszym celem jest budowa najlepszej bankowości korporacyjnej w Polsce.

  Corporate & Institutional Banking

  CIB w Polsce jest częścią segmentu Corporate & Institutional Banking Grupy BNP Paribas. CIB obsługuje klientów instytucjonalnych, zajmuje się tradingiem na rynkach finansowych i operacjami skarbowymi. Ważną częścią działalności CIB jest rozwijanie specjalistycznych usług dla klientów strategicznych. W kompetencji CIB jest obsługa klientów instytucjonalnych, takich jak inne banki, firmy ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne i inwestycyjne, a także Skarb Państwa.Organizacja pionu pozwala na połączenie zalet banku globalnego, operującego na wielu rynkach finansowych, z wieloletnią tradycją i doświadczeniem banku lokalnego.

  Dlaczego warto do nas dołączyć?

  Pracuje w Banku BNP Paribas od 11 lat i niezmiennie od 11 lat przychodzę do pracy z przyjemnością. Mogłam obserwować jak przez ponad dekadę bank przeszedł wiele zmian. Każda z nich przyniosła pozytywne rezultaty co potwierdza ze zmieniamy się we właściwym kierunku. Dlaczego warto do nas dołączyć? Po pierwsze ze względu na możliwość rozwoju. Zaczynałam pracę na stanowisku doradcy, później objęłam stanowisko eksperckie, a teraz menedżerskie. Po drugie z uwagi na bardzo dobrą atmosferę pracy. Każdy jest częścią zespołu, współpracujemy i współtworzymy. Po trzecie i najważniejsze, że spotykamy na swojej drodze zawodowej fantastycznych i inspirujących ludzi.

  Katarzyna, Menedżer Bankowości Biznesowej
  Katarzyna Legut-Wturskamenedżerka bankowości biznesowejBank BNP Paribas

  Co nas wyróżnia?

  Kobieta, pracownik banku z obszaru Bankowość Korporacyjna stoi w biurze trzymając telefon w dłoni.

  Elementem wyróżniającym obszar jest kompleksowość oferowanych przez bank usług. W jednym miejscu Klient otrzymuje dostęp do szerokiej gamy produktów (faktoring, leasing, produkty bankowe). Aktualnie najważniejszymi projektami w jakie angażuje się obszar są proces kredytowy i rozwój kanałów elektronicznych.

  Szukamy ludzi o silnej motywacji i dużym zaangażowaniu. Ludzi posiadających wiedzę interdyscyplinarną, rozwinięte umiejętności miękkie, solidny warsztat sprzedażowy i wiedzę merytoryczną. Ludzi zmotywowanych do osiągania ponad przeciętnych wyników, odpornych na stres, otwartych umysłów szukających niestandardowych rozwiązań, ludzi kierujących się w swoich działaniach zasadami etycznymi.

  Obszary specjalistyczne

  Interesuje Cię praca w naszym dziale?

  lub skontaktuj się bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za rekrutacje:

  Karolina - pracowniczka banku

  Karolina Lasek

  specjalistka ds. rekrutacjiBank BNP Paribas
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
  do Karoliny Lasek

  Przeczytaj również

  • KRAJOWY SYSTEM E-FAKTUR (KSeF) – co oznacza dla przedsiębiorcy?

   Krajowy System e-Faktur (KSeF) to nowy rządowy system elektroniczny, który pozwala na wystawienie, odebranie i podgląd e-faktury. Ma za zadanie ustrukturyzować i wprowadzić ewidencję wszystkich wystawianych faktur w Polsce. System ten w pierwszej kolejności obejmie przedsiębiorstwa z siedzibą w Polsce wystawiające faktury VAT a następnie pozostałe podmioty.

   Czytaj więcej
   KRAJOWY SYSTEM E-FAKTUR (KSeF) – co oznacza dla przedsiębiorcy?
  • Jak zeskanować dokumenty? Z naszą instrukcją to proste!

   Chcesz zrobić skan dokumentu, ale nie masz tym doświadczenia? Zaraz przekonasz się, jakie to proste. Pokażemy Ci sposoby na łatwe i szybkie przeniesienie dokumentu do postaci cyfrowej. Wybierz swój ulubiony i dowiedz się, jak samodzielnie przesłać skan do Banku dzięki bankowości internetowej GOonline! Artykuł zawiera odnośniki do produktów Banku BNP Paribas. Załatwianie formalności związanych np. […]

   Czytaj więcej
   Jak zeskanować dokumenty? Z naszą instrukcją to proste!
  • Potrzebujesz zaświadczenia hipotecznego? Wnioskuj o nie online!

   Zaświadczenie jest oficjalnym dokumentem potwierdzającym informacje dotyczące udzielonego kredytu lub pożyczki hipotecznej. Powodów, dla których możesz go potrzebować jest wiele – sprzedaż nieruchomości czy skorzystanie z ulgi odsetkowej. Na szczęście w Banku BNP Paribas nie musisz nawet wychodzić z domu, aby otrzymać zaświadczenie hipoteczne. Zobacz, o jakie dokumenty możesz wygodnie zawnioskować online lub podczas wideorozmowy! […]

   Czytaj więcej
   Potrzebujesz zaświadczenia hipotecznego? Wnioskuj o nie online!
  • Kredyt gotówkowy online – wszystko, co warto o nim wiedzieć!

   Polacy korzystają z możliwości pożyczania pieniędzy na kredyt. Czasem jest to związane z pilną potrzebą, a czasem z inwestycją w przyszłość – zarówno swoją, jak i całej rodziny. Jeśli planujesz ubiegać się o dodatkową gotówkę, warto skorzystać z oferty banku online, bez wychodzenia z domu. Jak wygląda składanie wniosku kredytowego przez Internet? Na co zwrócić […]

   Czytaj więcej
   Kredyt gotówkowy online – wszystko, co warto o nim wiedzieć!
  • BNP Paribas triumfuje w rankingach Newsweeka i Forbesa. Nagrody za jakość obsługi klienta

   W tegorocznej edycji rankingu Przyjazny Bank Newsweeka pokonaliśmy konkurencję biorącą udział w tegorocznej edycji rankingu, zajmując I miejsce w kategorii „Bankowość Tradycyjna”. Audytorzy oceniający instytucje zwrócili uwagę m.in. na bardzo wysoką jakość bezpośredniej obsługi klienta. Otrzymaliśmy również tytuł wicelidera w rankingu „Bank Przyjazny Firmie”, organizowanym przez redakcję magazynu „Forbes”. BNP Paribas najlepszym „bankiem dla Kowalskiego” […]

   Czytaj więcej
   BNP Paribas triumfuje w rankingach Newsweeka i Forbesa. Nagrody za jakość obsługi klienta