1. BANKOWOŚĆ MŚP

 2. BANKOWOŚĆ MŚP

  Czym się zajmujemy?

  Oferty pracy w obszarze

  Obszar Bankowości MŚP realizuje zadania z zakresu sprzedaży produktów i usług dedykowanych dla Klientów z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw o rocznym obrocie 5 - 60 mln PLN. Jednym z priorytetów obszaru jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

  Misją obszaru jest wspieranie Klientów w realizowaniu ich podstawowej działalności poprzez zapewnienie niezbędnych usług, ale także wsparcie w zakresie wiedzy merytorycznej. Dzięki nam Klienci mogą rozwijać swój biznes. Jesteśmy z naszymi klientami na różnych etapach ich życia; pomagamy im realizować plany i rozwijać się.

  Bank zmieniającego się świata - to nie slogan, ale deklaracja oznaczająca, że z naszym bankiem klienci mogą patrzeć w przyszłość z optymizmem.

  Dlaczego warto do nas dołączyć?

  Praca w obszarze bankowości MSP i Korporacyjnej to gwarancja ciągłego rozwoju i doskonalenia rozmaitych umiejętności. Nasza codzienność to pomaganie przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów. Często jesteśmy świadkami inspirujących historii jak z małych, lokalnych firm rodzinnych wyrastają podmioty o ogólnopolskim lub nawet międzynarodowym znaczeniu. Nasza rola to dostarczanie Klientom właściwie dobranych narzędzi, które będą wspierały ich w realizacji założonych celów biznesowych. Czasem są to proste rozwiązania jak np. poprawienie płynności kredytem obrotowym, a czasem o wiele bardziej złożone transakcje finansowania budowy linii produkcyjnej czy nieruchomości. Ostatecznie, każda z sukcesem zrealizowana transakcja to solidna dawka satysfakcji, że jako pracownicy Banku BNP Paribas przyczyniliśmy się do tego, aby nasi Klienci zrealizowali kolejny krok w budowaniu silniejszej pozycji rynkowej.

  Wojciech Rudziński - Dyrektor Biura Zarządzania Sprzedażą Bankowości MSP i Korporacyjnej
  Wojciech Rudzińskidyrektor biura zarządzania sprzedażą bankowości MSP i korporacyjnejBank BNP Paribas

  Co nas wyróżnia?

  Budynek centrali Banku BNP Paribas w Warszawie.

  Elementem wyróżniającym obszar jest kompleksowość oferowanych przez bank usług. W jednym miejscu Klient otrzymuje dostęp do szerokiej gamy produktów (faktoring, leasing, produkty bankowe). Interesująca jest obsługa sektora AGRO. Bank ma unikalny na rynku pakiet usług dla rolników i przetwórców spożywczych.

  Aktualnie najważniejszymi projektami w jakie angażuje się obszar są proces kredytowy i rozwój kanałów elektronicznych. Jesteśmy organizacją, która stawia na zrównoważony rozwój i równe traktowanie pracowników. Wielkość Grupy BNP i ilość podmiotów wchodzących w jej skład daje możliwość kariery w wymiarze międzynarodowym.

  Jesteśmy Bankiem Zielonych Zmian, promujemy i wspieramy rozwiązania proekologiczne (np. aktualnie promowany program Elena - „Zielona Energia”). Odpowiedzialne decyzje finansowe podejmowane są po analizie kryteriów ESG (environmental, social governance) – środowiskowych, społecznych i dotyczących ładu korporacyjnego. Wspieramy różnorodność i lokalne społeczności.

  Sprawdź, czy do siebie pasujemy

  Doradca Banku BNP Paribas prowadzi rozmowę z Klientem banku w oddziale.

  Szukamy ludzi o silnej motywacji i dużym zaangażowaniu. Ludzi posiadających wiedzę interdyscyplinarną, rozwinięte umiejętności miękkie, solidny warsztat sprzedażowy i wiedzę merytoryczną. Ludzi zmotywowanych do osiągania ponad przeciętnych wyników, odpornych na stres, otwartych umysłów szukających niestandardowych rozwiązań, ludzi kierujących się w swoich działaniach zasadami etycznymi.

  Interesuje Cię praca w naszym dziale?

  lub skontaktuj się bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za rekrutacje:

  Ania - pracowniczka banku

  Anna Skaza

  starsza ekspertka ds. rekrutacjiBank BNP Paribas
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
  do Ani Skazy

  Przeczytaj również

  • KRAJOWY SYSTEM E-FAKTUR (KSeF) – co oznacza dla przedsiębiorcy?

   Krajowy System e-Faktur (KSeF) to nowy rządowy system elektroniczny, który pozwala na wystawienie, odebranie i podgląd e-faktury. Ma za zadanie ustrukturyzować i wprowadzić ewidencję wszystkich wystawianych faktur w Polsce. System ten w pierwszej kolejności obejmie przedsiębiorstwa z siedzibą w Polsce wystawiające faktury VAT a następnie pozostałe podmioty.

   Czytaj więcej
   KRAJOWY SYSTEM E-FAKTUR (KSeF) – co oznacza dla przedsiębiorcy?
  • Jak zmienić kod PIN do karty?

   Zmiana kodu PIN jest bardzo łatwa i szybka. Wystarczy np. dostęp do serwisu GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Czy można zmienić kod PIN do karty? Jeżeli zapomniałeś swojego PIN-u do karty płatniczej albo masz podejrzenia, że ktoś go zna – koniecznie go zmień. Zrób to także w sytuacji, gdy uznasz, że PIN nie jest bezpieczny […]

   Czytaj więcej
   Jak zmienić kod PIN do karty?
  • Do jakiej kwoty można zrobić przelew na telefon?

   Do jakiej kwoty można zrobić przelew na telefon? Domyślnie kwota jednego przelewu to maksymalnie 500 zł, natomiast dzienny limit przelewów na telefon wynosi 1000 zł. Poznaj limity przelewów na telefon Jaka jest maksymalna kwota płatności BLIK? W przypadku przelewów na telefon w aplikacji GOmobile Banku BNP Paribas wygląda to następująco: kwota jednego przelewu na telefon […]

   Czytaj więcej
   Do jakiej kwoty można zrobić przelew na telefon?
  • Jak aktywować bankowość internetową?

   Wejdź na stronę bankowości elektronicznej GOonline, wpisz login oraz wprowadź kod autoryzacyjny, który otrzymasz SMS-em. Jak uzyskać dostęp do bankowości internetowej GOonline? Żeby skorzystać z elektronicznych kanałów dostępu, musisz o nie zawnioskować podczas zawierania umowy z Bankiem BNP Paribas. Dzięki temu w dokumentach znajdziesz login (identyfikator) do bankowości elektronicznej GOonline. Wpisz go na stronie https://goonline.bnpparibas.pl. […]

   Czytaj więcej
   Jak aktywować bankowość internetową?
  • Jak zalogować się do GOonline?

   Wejdź na stronę: https://goonline.bnpparibas.pl, wpisz identyfikator/login i zaloguj się w sposób, który wcześniej wybrałeś. W przypadku pierwszego logowania masz do wyboru hasło tradycyjne, bądź maskowane, konieczne jest także wpisanie kodu autoryzacyjnego otrzymanego SMS-em. Chcesz zmienić sposób logowania? Zrobisz to po wejściu w Ustawienia. Będziesz tam mógł wybrać np. logowanie aplikacją mobilną. Hasło tradycyjne a maskowane […]

   Czytaj więcej
   Jak zalogować się do GOonline?