1. BANKOWOŚĆ MŚP

 2. BANKOWOŚĆ MŚP

  Czym się zajmujemy?

  Oferty pracy w obszarze

  Obszar Bankowości MŚP realizuje zadania z zakresu sprzedaży produktów i usług dedykowanych dla Klientów z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw o rocznym obrocie 5 - 60 mln PLN. Jednym z priorytetów obszaru jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

  Misją obszaru jest wspieranie Klientów w realizowaniu ich podstawowej działalności poprzez zapewnienie niezbędnych usług, ale także wsparcie w zakresie wiedzy merytorycznej. Dzięki nam Klienci mogą rozwijać swój biznes. Jesteśmy z naszymi klientami na różnych etapach ich życia; pomagamy im realizować plany i rozwijać się.

  Bank zmieniającego się świata - to nie slogan, ale deklaracja oznaczająca, że z naszym bankiem klienci mogą patrzeć w przyszłość z optymizmem.

  Dlaczego warto do nas dołączyć?

  Praca w obszarze bankowości MSP i Korporacyjnej to gwarancja ciągłego rozwoju i doskonalenia rozmaitych umiejętności. Nasza codzienność to pomaganie przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów. Często jesteśmy świadkami inspirujących historii jak z małych, lokalnych firm rodzinnych wyrastają podmioty o ogólnopolskim lub nawet międzynarodowym znaczeniu. Nasza rola to dostarczanie Klientom właściwie dobranych narzędzi, które będą wspierały ich w realizacji założonych celów biznesowych. Czasem są to proste rozwiązania jak np. poprawienie płynności kredytem obrotowym, a czasem o wiele bardziej złożone transakcje finansowania budowy linii produkcyjnej czy nieruchomości. Ostatecznie, każda z sukcesem zrealizowana transakcja to solidna dawka satysfakcji, że jako pracownicy Banku BNP Paribas przyczyniliśmy się do tego, aby nasi Klienci zrealizowali kolejny krok w budowaniu silniejszej pozycji rynkowej.

  Wojciech Rudziński - Dyrektor Biura Zarządzania Sprzedażą Bankowości MSP i Korporacyjnej
  Wojciech RudzińskiDyrektor Biura Zarządzania Sprzedażą Bankowości MSP i KorporacyjnejBank BNP Paribas

  Co nas wyróżnia?

  Budynek centrali Banku BNP Paribas w Warszawie.

  Elementem wyróżniającym obszar jest kompleksowość oferowanych przez bank usług. W jednym miejscu Klient otrzymuje dostęp do szerokiej gamy produktów (faktoring, leasing, produkty bankowe). Interesująca jest obsługa sektora AGRO. Bank ma unikalny na rynku pakiet usług dla rolników i przetwórców spożywczych.

  Aktualnie najważniejszymi projektami w jakie angażuje się obszar są proces kredytowy i rozwój kanałów elektronicznych. Jesteśmy organizacją, która stawia na zrównoważony rozwój i równe traktowanie pracowników. Wielkość Grupy BNP i ilość podmiotów wchodzących w jej skład daje możliwość kariery w wymiarze międzynarodowym.

  Jesteśmy Bankiem Zielonych Zmian, promujemy i wspieramy rozwiązania proekologiczne (np. aktualnie promowany program Elena - „Zielona Energia”). Odpowiedzialne decyzje finansowe podejmowane są po analizie kryteriów ESG (environmental, social governance) – środowiskowych, społecznych i dotyczących ładu korporacyjnego. Wspieramy różnorodność i lokalne społeczności.

  Sprawdź, czy do siebie pasujemy

  Doradca Banku BNP Paribas prowadzi rozmowę z Klientem banku w oddziale.

  Szukamy ludzi o silnej motywacji i dużym zaangażowaniu. Ludzi posiadających wiedzę interdyscyplinarną, rozwinięte umiejętności miękkie, solidny warsztat sprzedażowy i wiedzę merytoryczną. Ludzi zmotywowanych do osiągania ponad przeciętnych wyników, odpornych na stres, otwartych umysłów szukających niestandardowych rozwiązań, ludzi kierujących się w swoich działaniach zasadami etycznymi.

  Interesuje Cię praca w naszym dziale?

  lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym rekruterem:

  Patrycja Denis - Specjalista ds. Rekrutacji

  Patrycja Denis

  Specjalista ds. RekrutacjiBank BNP Paribas
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
  do Patrycji Denis

  Przeczytaj również

  • Kredyt gotówkowy online – wszystko, co warto o nim wiedzieć!

   Polacy korzystają z możliwości pożyczania pieniędzy na kredyt. Czasem jest to związane z pilną potrzebą, a czasem z inwestycją w przyszłość – zarówno swoją, jak i całej rodziny. Jeśli planujesz ubiegać się o dodatkową gotówkę, warto skorzystać z oferty banku online, bez wychodzenia z domu. Jak wygląda składanie wniosku kredytowego przez Internet? Na co zwrócić […]

   Czytaj więcej
   Kredyt gotówkowy online – wszystko, co warto o nim wiedzieć!
  • Czego potrzebujesz, aby złożyć wniosek o kredyt przez Internet?

   Masz w planach ubieganie się o kredyt, ale nie masz czasu na to, by jechać do banku? Żaden problem, bo w BNP Paribas możesz zrobić to bez wychodzenia z domu. Dowiedz się, jak złożyć wniosek o kredyt przez Internet – łatwo, szybko i przede wszystkim bezpiecznie! Wnioskowanie o kredyt przez Internet – oszczędzaj czas! Wizyty […]

   Czytaj więcej
   Czego potrzebujesz, aby złożyć wniosek o kredyt przez Internet?
  • BNP Paribas triumfuje w rankingach Newsweeka i Forbesa. Nagrody za jakość obsługi klienta

   W tegorocznej edycji rankingu Przyjazny Bank Newsweeka pokonaliśmy konkurencję biorącą udział w tegorocznej edycji rankingu, zajmując I miejsce w kategorii „Bankowość Tradycyjna”. Audytorzy oceniający instytucje zwrócili uwagę m.in. na bardzo wysoką jakość bezpośredniej obsługi klienta. Otrzymaliśmy również tytuł wicelidera w rankingu „Bank Przyjazny Firmie”, organizowanym przez redakcję magazynu „Forbes”. BNP Paribas najlepszym „bankiem dla Kowalskiego” […]

   Czytaj więcej
   BNP Paribas triumfuje w rankingach Newsweeka i Forbesa. Nagrody za jakość obsługi klienta
  • Inwestycje w nieruchomości w czasach wysokiej inflacji

   Inwestycja w nieruchomości na wynajem była do tej pory popularną formą powiększania majątku. W czasach wysokiej inflacji mnożą się jednak problemy dla inwestorów, którzy chcą wypracowywać dodatnią stopę zwrotu. Czy jest możliwe przerzucenie zwiększonych kosztów na najemcę? Jakie są alternatywne inwestycje? Inwestorzy, którzy pojawili się na rynku kilka lub kilkanaście lat temu, są w dobrym […]

   Czytaj więcej
   Inwestycje w nieruchomości w czasach wysokiej inflacji
  • Inwestycje w metale szlachetne (złoto i srebro)

   Inwestycje w metale szlachetne przynosiły w ostatnich latach nie tylko dobre zabezpieczenie kapitału, ale również bardzo atrakcyjny zysk. Warto jednak pamiętać, że zakup złota lub srebra wiąże się z ryzykiem straty i nie jest odpowiedni dla każdego inwestora. Przed zakupem warto poddać analizie kilka czynników, a w szczególności wysoką inflację, kurs walutowy oraz sytuację geopolityczną. […]

   Czytaj więcej
   Inwestycje w metale szlachetne (złoto i srebro)