1. BANKOWOŚĆ MŚP

 2. BANKOWOŚĆ MŚP

  Czym się zajmujemy?

  Oferty pracy w obszarze

  Obszar Bankowości MŚP realizuje zadania z zakresu sprzedaży produktów i usług dedykowanych dla Klientów z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw o rocznym obrocie 5 - 60 mln PLN. Jednym z priorytetów obszaru jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

  Misją obszaru jest wspieranie Klientów w realizowaniu ich podstawowej działalności poprzez zapewnienie niezbędnych usług, ale także wsparcie w zakresie wiedzy merytorycznej. Dzięki nam Klienci mogą rozwijać swój biznes. Jesteśmy z naszymi klientami na różnych etapach ich życia; pomagamy im realizować plany i rozwijać się.

  Bank zmieniającego się świata - to nie slogan, ale deklaracja oznaczająca, że z naszym bankiem klienci mogą patrzeć w przyszłość z optymizmem.

  Dlaczego warto do nas dołączyć?

  Praca w obszarze bankowości MSP i Korporacyjnej to gwarancja ciągłego rozwoju i doskonalenia rozmaitych umiejętności. Nasza codzienność to pomaganie przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów. Często jesteśmy świadkami inspirujących historii jak z małych, lokalnych firm rodzinnych wyrastają podmioty o ogólnopolskim lub nawet międzynarodowym znaczeniu. Nasza rola to dostarczanie Klientom właściwie dobranych narzędzi, które będą wspierały ich w realizacji założonych celów biznesowych. Czasem są to proste rozwiązania jak np. poprawienie płynności kredytem obrotowym, a czasem o wiele bardziej złożone transakcje finansowania budowy linii produkcyjnej czy nieruchomości. Ostatecznie, każda z sukcesem zrealizowana transakcja to solidna dawka satysfakcji, że jako pracownicy Banku BNP Paribas przyczyniliśmy się do tego, aby nasi Klienci zrealizowali kolejny krok w budowaniu silniejszej pozycji rynkowej.

  Wojciech Rudziński - Dyrektor Biura Zarządzania Sprzedażą Bankowości MSP i Korporacyjnej
  Wojciech RudzińskiDyrektor Biura Zarządzania Sprzedażą Bankowości MSP i KorporacyjnejBank BNP Paribas

  Co nas wyróżnia?

  Budynek centrali Banku BNP Paribas w Warszawie.

  Elementem wyróżniającym obszar jest kompleksowość oferowanych przez bank usług. W jednym miejscu Klient otrzymuje dostęp do szerokiej gamy produktów (faktoring, leasing, produkty bankowe). Interesująca jest obsługa sektora AGRO. Bank ma unikalny na rynku pakiet usług dla rolników i przetwórców spożywczych.

  Aktualnie najważniejszymi projektami w jakie angażuje się obszar są proces kredytowy i rozwój kanałów elektronicznych. Jesteśmy organizacją, która stawia na zrównoważony rozwój i równe traktowanie pracowników. Wielkość Grupy BNP i ilość podmiotów wchodzących w jej skład daje możliwość kariery w wymiarze międzynarodowym.

  Jesteśmy Bankiem Zielonych Zmian, promujemy i wspieramy rozwiązania proekologiczne (np. aktualnie promowany program Elena - „Zielona Energia”). Odpowiedzialne decyzje finansowe podejmowane są po analizie kryteriów ESG (environmental, social governance) – środowiskowych, społecznych i dotyczących ładu korporacyjnego. Wspieramy różnorodność i lokalne społeczności.

  Sprawdź, czy do siebie pasujemy

  Doradca Banku BNP Paribas prowadzi rozmowę z Klientem banku w oddziale.

  Szukamy ludzi o silnej motywacji i dużym zaangażowaniu. Ludzi posiadających wiedzę interdyscyplinarną, rozwinięte umiejętności miękkie, solidny warsztat sprzedażowy i wiedzę merytoryczną. Ludzi zmotywowanych do osiągania ponad przeciętnych wyników, odpornych na stres, otwartych umysłów szukających niestandardowych rozwiązań, ludzi kierujących się w swoich działaniach zasadami etycznymi.

  Interesuje Cię praca w naszym dziale?

  lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym rekruterem:

  Patrycja Denis - Specjalista ds. Rekrutacji

  Patrycja Denis

  Specjalista ds. RekrutacjiBank BNP Paribas
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
  do Patrycji Denis

  Przeczytaj również

  • Wideospotkania z Ekspertem Online w Banku BNP Paribas. Nowa usługa, która oszczędzi Twój czas

   Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? A może szukasz nowych sposobów na ulokowanie oszczędności? W Banku BNP Paribas twarzą w twarz porozmawiasz o tych możliwościach z Ekspertem Online – bez konieczności wychodzenia z domu. Bank BNP Paribas zaproponował właśnie obecnym i potencjalnym Klientom indywidualnym oraz Bankowości Premium nową funkcjonalność. Drogą online mogą oni w prosty […]

   Czytaj więcej
   Wideospotkania z Ekspertem Online w Banku BNP Paribas. Nowa usługa, która oszczędzi Twój czas
  • Przelew na telefon BLIK już dostępny w aplikacji GOmobile. A to nie jedyna nowość w Banku BNP Paribas

   Bank BNP Paribas zaproponował Klientom (Klient detaliczny, Klient Premium, Klient Wealth Management) dwie nowe funkcjonalności, dzięki którym mogą oni jeszcze sprawniej i szybciej przesyłać pieniądze – to przelewy na telefon BLIK oraz przelew natychmiastowy Express Elixir w trybie 24/7, a nie jak do tej pory tylko od poniedziałku do piątku. Wszyscy użytkownicy aplikacji GOmobile zyskują […]

   Czytaj więcej
   Przelew na telefon BLIK już dostępny w aplikacji GOmobile. A to nie jedyna nowość w Banku BNP Paribas
  • Sprawdź jak bezpiecznie wymienić waluty przez internet

   Jeżeli planujesz zakup np. euro, funtów lub dolarów, możesz to zrobić w tradycyjnym kantorze. Warto jednak rozważyć realizację transakcji w internecie. Zobacz, co możesz zyskać pod warunkiem, że skorzystasz z bezpiecznego serwisu. Planujesz urlop za granicą? Jeżeli nie chcesz ponosić opłat za przewalutowanie transakcji kartą płatniczą ze złotego na lokalną walutę, można zaopatrzyć się w […]

   Czytaj więcej
   Sprawdź jak bezpiecznie wymienić waluty przez internet
  • Jak zarządzać ryzykiem walutowym w firmie? Sprawdź rozwiązania

   Nawet niewielka zmiana kursu złotego wobec innych walut może pozbawić zysków eksportera bądź importera. Dlatego tak ważne jest, by umiejętnie kontrolować ryzyko walutowe. Tylko w 2021 r. z Polski zostały wyeksportowane towary o wartości 285,8 mld euro. To o jedną piątą więcej niż w 2020 r. Jednocześnie wartość importu przekroczyła 286 mld euro (+24% r/r)[1]. […]

   Czytaj więcej
   Jak zarządzać ryzykiem walutowym w firmie? Sprawdź rozwiązania
  • Nieterminowa spłata raty kredytu. Sprawdź możliwe konsekwencje

   Nawet kilkudniowe opóźnienie w uregulowaniu comiesięcznego zobowiązania może przynieść kredytobiorcy sporo problemów. Jeżeli obawiasz się, że zapomnisz o kolejnym terminie, warto upoważnić bank do automatycznego pobierania raty z konta. Bez względu na to czy zaciągasz kredyt hipoteczny, gotówkowy, ratalny lub płacisz kartą kredytową, zobowiązujesz się do tego, że w wyznaczonych terminach będziesz spłacać do banku […]

   Czytaj więcej
   Nieterminowa spłata raty kredytu. Sprawdź możliwe konsekwencje