1. OPERACJE I WSPARCIE BIZNESU & ADMINISTRACJA

  Czym się zajmujemy?

  Oferty pracy w obszarze

  Obszar ten zapewnia wsparcie dla wszystkich jednostek organizacyjnych banku w realizacji ich misji i zadań oraz w działaniach umożliwiających rozwój banku.

  Priorytetem jest jakość i terminowość realizowanych usług. Stawiamy na pracę zespołową i otwartą komunikację. Cenimy inicjatywę i gotowość do podejmowania nowych zadań.

  Co nas wyróżnia?

  Pracownik banku pracuje w oddziale Banku BNP Paribas.

  Wspieramy rozwój i dajemy naszym pracownikom szansę na udział w licznych projektach, w których mają realny wpływ na zmianę. Cechuje nas różnorodność zespołów, a co za tym idzie zadań, jakie czekają na przyszłego pracownika.

  Znajdziesz u nas role oparte na posprzedażowej obsłudze produktów, analizie i przygotowaniu dokumentacji oraz monitorowaniu i raportowaniu danych. Czekają na Ciebie także zadania skupiające się na kontroli, wsparciu w organizacji lub obsłudze logistycznej poszczególnych jednostek.

  Dlaczego warto do nas dołączyć?

  Odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego to jedno z kluczowych zobowiązań naszego banku. Przyjęte hasło Bank Zielonych Zmian determinuje kierunek w którym podążamy, zaś praca w obszarze Operacji i Wsparcia Biznesu sprawia, że mamy realny wpływ na działania sprzyjające środowisku. To przynosi ogromną satysfakcję.

  Robert, Starszy Specjalista ds. Zarządzania Powierzchnią Biurową
  Robert Jaroszyńskistarszy specjalista ds. zarządzania powierzchnią biurowąBank BNP Paribas
  Młoda kobieta stoi w przestrzeni biurowej.

  Co Cię czeka?

  Jako pracownik Operacji i Wsparcia Biznesu oraz Administracji będziesz mógł poznawać tajniki pracy administracyjnej banku oraz doskonalić się w wykorzystywaniu narzędzi takich jak Excel.

  Dołącz do nas jeśli odnajdujesz się w środowisku komputerowym, masz zdolności analityczne i lubisz pracę z danymi. Jeśli jesteś odporny na stres i chętnie angażujesz się w projekty dodatkowe będziesz mógł rozwijać się w tworzeniu usprawnień i autorskich automatyzacji.

  Jesteśmy zespołem, ale cenimy indywidualność.

  Interesuje Cię praca w naszym dziale?

  lub skontaktuj się bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za rekrutacje:

  Valeriya - pracowniczka banku

  Valeriya Deshkovich

  starsza ekspertka ds. rekrutacjiBank BNP Paribas
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
  do Valeriyi
  Julia - rekruterka w banku

  Julia Kajzerek

  specjalistka ds. rekrutacjiBank BNP Paribas
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
  do Julii Kajzerek
  Kasia - rekruterka w banku

  Katarzyna Sondel

  specjalistka ds. rekrutacjiBank BNP Paribas
  NAPISZ WIADOMOŚĆ
  do Julii Kajzerek

  Przeczytaj również

  • KRAJOWY SYSTEM E-FAKTUR (KSeF) – co oznacza dla przedsiębiorcy?

   Krajowy System e-Faktur (KSeF) to nowy rządowy system elektroniczny, który pozwala na wystawienie, odebranie i podgląd e-faktury. Ma za zadanie ustrukturyzować i wprowadzić ewidencję wszystkich wystawianych faktur w Polsce. System ten w pierwszej kolejności obejmie przedsiębiorstwa z siedzibą w Polsce wystawiające faktury VAT a następnie pozostałe podmioty.

   Czytaj więcej
   KRAJOWY SYSTEM E-FAKTUR (KSeF) – co oznacza dla przedsiębiorcy?
  • Jak zeskanować dokumenty? Z naszą instrukcją to proste!

   Chcesz zrobić skan dokumentu, ale nie masz tym doświadczenia? Zaraz przekonasz się, jakie to proste. Pokażemy Ci sposoby na łatwe i szybkie przeniesienie dokumentu do postaci cyfrowej. Wybierz swój ulubiony i dowiedz się, jak samodzielnie przesłać skan do Banku dzięki bankowości internetowej GOonline! Artykuł zawiera odnośniki do produktów Banku BNP Paribas. Załatwianie formalności związanych np. […]

   Czytaj więcej
   Jak zeskanować dokumenty? Z naszą instrukcją to proste!
  • Potrzebujesz zaświadczenia hipotecznego? Wnioskuj o nie online!

   Zaświadczenie jest oficjalnym dokumentem potwierdzającym informacje dotyczące udzielonego kredytu lub pożyczki hipotecznej. Powodów, dla których możesz go potrzebować jest wiele – sprzedaż nieruchomości czy skorzystanie z ulgi odsetkowej. Na szczęście w Banku BNP Paribas nie musisz nawet wychodzić z domu, aby otrzymać zaświadczenie hipoteczne. Zobacz, o jakie dokumenty możesz wygodnie zawnioskować online lub podczas wideorozmowy! […]

   Czytaj więcej
   Potrzebujesz zaświadczenia hipotecznego? Wnioskuj o nie online!
  • Kredyt gotówkowy online – wszystko, co warto o nim wiedzieć!

   Polacy korzystają z możliwości pożyczania pieniędzy na kredyt. Czasem jest to związane z pilną potrzebą, a czasem z inwestycją w przyszłość – zarówno swoją, jak i całej rodziny. Jeśli planujesz ubiegać się o dodatkową gotówkę, warto skorzystać z oferty banku online, bez wychodzenia z domu. Jak wygląda składanie wniosku kredytowego przez Internet? Na co zwrócić […]

   Czytaj więcej
   Kredyt gotówkowy online – wszystko, co warto o nim wiedzieć!
  • BNP Paribas triumfuje w rankingach Newsweeka i Forbesa. Nagrody za jakość obsługi klienta

   W tegorocznej edycji rankingu Przyjazny Bank Newsweeka pokonaliśmy konkurencję biorącą udział w tegorocznej edycji rankingu, zajmując I miejsce w kategorii „Bankowość Tradycyjna”. Audytorzy oceniający instytucje zwrócili uwagę m.in. na bardzo wysoką jakość bezpośredniej obsługi klienta. Otrzymaliśmy również tytuł wicelidera w rankingu „Bank Przyjazny Firmie”, organizowanym przez redakcję magazynu „Forbes”. BNP Paribas najlepszym „bankiem dla Kowalskiego” […]

   Czytaj więcej
   BNP Paribas triumfuje w rankingach Newsweeka i Forbesa. Nagrody za jakość obsługi klienta