Otwórz konto
Bank zmieniającego się świata
 
 
Finansowanie z gwarancją wysokich lotów

Pożyczka leasingowa dla firm

Kontakt z doradcą
Znajdź Centrum klienta
Dostępność
Oddziały

Zalety pożyczki leasingowej dla firm

Pożyczka leasingowa to atrakcyjna forma finansowania zakupu środka trwałego (np. maszyny, urządzenia, pojazdu), który przechodzi na własność pożyczkobiorcy. Z produktu mogą korzystać między innymi Firmy, które nie są płatnikami VAT a także chciałyby połączyć finansowanie pożyczką leasingową z przyznaną dotacją unijną.

Zamów rozmowę z doradcą

Rodzaje pożyczki leasingowej

Pożyczka leasingowa

 

– współfinansowanie zakupu środków trwałych przez Pożyczkobiorcę w tym Pożyczka zwrotna na refinansowanie nakładów poniesionych przez Pożyczkobiorcę na zakup środków trwałych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Własność przedmiotu pozostaje bez zmian 

 

Pożyczka leasingowa europejska

– współfinansowanie przez Pożyczkobiorcę zakupów środków trwałych, na które przyznano pomoc finansową ze środków krajowych lub europejskich

Twoje pomysły - nasze rozwiązania

Z nami sfinansujesz:

Dowiedz się więcej o produkcie

Wsparcie Sprzedaży Leasingu

Wsparcie Sprzedaży Leasingu

napisz do nas
wsparcie.leasing@corp.bnpparibas.com

lub zadzwoń 22 566 96 50

Opłata za połączenie według cennika Operatora 
 

Centrum klienta Banku BNP Paribas

Centrum klienta Banku BNP Paribas
Teraz masz także możliwość rezerwacji spotkania z Doradcą na konkretną godzinę.
Umów się na wygodny dla Ciebie termin i oszczędzaj swój czas!

Znajdź

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty i ma charakter wyłącznie marketingowy. Podmiotem zawierającym umowy leasingu i pożyczki leasingowej jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem.

Pożyczka leasingowa jest produktem oferowanym przez firmę BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., która jest częścią BNP Paribas Group. BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. (funkcjonująca pod nazwą handlową BNP Paribas Leasing) dostarcza produkty leasingowe i pożyczki leasingowe znajdujące się w ofercie Banku.